MENU
W pobliżu
Plaża Hit
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć.
Czas lokalny
2018-02-23 09:36 CET
Encyklopedia
pl gb
Strona źródłowa
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Galeria
Udostępnij
Facebook Google+ Twitter Blogger E-mail
Odsłony
664 868
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: -11 °C
prędkość wiatru: 0 km/h
kierunek wiatru: 87 °
ciśnienie: 1026 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 85%
zachmurzenie: 50%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 06:51
zachód słońca: 17:11
wschód księżyca: 10:15
zachód księżyca: 01:00
maksymalna temperatura: -2 °C (28 °F)
minimalna temperatura: -10 °C (14 °F)
Indeks UV: 1
Pogoda
temperatura: -4 °C
prędkość wiatru: 24 km/h
kierunek wiatru: 92 °
ciśnienie: 1031 hPa
opady: 3.9 mm
wilgotność powietrza: 66%
zachmurzenie: 96%
widoczność: 15 km
wschód słońca: 06:49
zachód słońca: 17:13
wschód księżyca: 10:54
zachód księżyca: 02:15
maksymalna temperatura: -4 °C (25 °F)
minimalna temperatura: -7 °C (20 °F)
Indeks UV: 1
Pogoda
temperatura: -5 °C
prędkość wiatru: 13 km/h
kierunek wiatru: 69 °
ciśnienie: 1033 hPa
opady: 4.5 mm
wilgotność powietrza: 76%
zachmurzenie: 95%
widoczność: 16 km
wschód słońca: 06:46
zachód słońca: 17:15
wschód księżyca: 11:44
zachód księżyca: 03:26
maksymalna temperatura: -5 °C (23 °F)
minimalna temperatura: -8 °C (18 °F)
Indeks UV: 1

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
54°49'60" N 18°5'17" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund.
 
avatar
09:58, dzisiaj | IP Hash: jesps1l
~malgosis082013

Przecudnie.... ♡♡♡♡
odpowiedz
avatar
18:53 21-12-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu. Życzę, by Św.Mikołaj przyniósł Wam i nam wszystkim najpiękniejszy prezent - dużo miłości! Wesołych Świąt!emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
14:28 13-12-2017 | IP Hash: 12nr2hc
~4x

[13.12.2017] Przepiękny widok na morze .......i te łódki na brzegu .... ehhhhh emoticon.

Pozdrawiam - 4x
odpowiedz
avatar
13:16 03-12-2017 | IP Hash: j2pq5
~malgosis082013

3 grudnia. Nad morzem cisza,spokoj, słoneczko odbija się w falach... cudnie.
Pozdrawiam serdecznie..
Michał czy Ty to widziszemoticon?
Jak jest pięknieemoticon?
odpowiedz
avatar
09:21 05-11-2017 | IP Hash: cg3c
~malgosis082013

Cudowny poranek nad morzem. emoticonemoticon[jupi
Pozdrawiam......
odpowiedz
avatar
10:11 27-09-2017 | IP Hash: cdttm5tai
~malgosis082013

Plaża pusta......ale piękny widok.emoticonemoticon pozdrawiam emoticon
odpowiedz
avatar
10:38 19-09-2017 | IP Hash: 12nr2hc
~4x

Ale w sierpniu pogoda była jak malyna emoticon
odpowiedz
avatar
22:27 15-08-2017 | IP Hash: aelknh1e
~malgosis082013

Jestem nareszcie na urlopie.
Piękne slonce&złoty piadek&
wiatr we włosach &szum morza. Mój raj nad morzem.emoticonemoticonpozdrawiam M i wszystkich urlopowiczów emoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
21:47 05-08-2017 | IP Hash: 4cklbg
~malgosis082013

Mam nadzieje, że sierpień będzie słoneczny.
Już za parę dni będę nad moim morzem.
odpowiedz
avatar
11:19 21-07-2017 | IP Hash: 12nr2hc
~3x

Ale paskudna pogoda w tym roku w Dębkach. Chodzi mi o lipiec.
odpowiedz
avatar
15:22 06-07-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

06.07 GODZ. 15:20 NA PLAŻY KOLOROWO.....WAKACJE W PEŁNI.......
WCZORAJSZY ZACHÓD SŁOŃCA ....CUDNY....ŻYCZĘ DUŻO emoticonemoticonemoticon
POZDRAWIAM....M emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
15:16 20-06-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

Mamy nareszcie LATO emoticonemoticonemoticon! Słoneczko jest i chce się żyć ....kilka dni nad morzem .....już wkrótce.....
Pozdrawiam..M czekam....emoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
08:40 16-06-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

16.06. godz. 8;35 Witam, na plaży poranni spacerowicze. Bałtyk spokojny .... wspaniały czas na odpoczynek...zazdroszczę
emoticon ja niestety w pracy..... życzę słoneczka...pozdrawiam M emoticon Mam nadzieję , że wszystko dobrze. emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
20:52 10-06-2017 | IP Hash: 206n
~malgosia082013

Na plaży impreza. Ognisko.
Zachód słońca, tylko nad morzem Bałtyckim tak cudowny.
Mam nadzieję, że wkrótce zobaczę sama na żywo.
Pozdrawiam wszystkich i oczywiscie M.


odpowiedz
avatar
17:58 09-06-2017 | IP Hash: 6c08p
~michał

Brawo Małgosiu...emoticonbardzo dziekuje -zadzwonię po niedzieli.Poprwił sie humor serduszko mocniej bije.pozdrawiamemoticon serdczenie.papapaemoticon
odpowiedz
avatar
10:14 09-06-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

Witaj Michał. Bardzo się cieszę, że napisałeś. emoticon emoticon Mam nadzieję, że wracasz do zdrowia. Życzę Ci tego.

Niestety plaża od kilku dni nie wygląda tak ładnie.
Widać , że zaczyna się sezon : maszyny , traktory i baraki. Stawiają jak co roku bar.
Mój tel. 22 7844499 w 25. Czekam. Pozdrawiam,
emoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
07:38 09-06-2017 | IP Hash: 6c08p
~michał

Witaj-Małgosiu.Prosze podaj numer tel. do pracy i bedziemy mieli kłopot z głowy.pozdrawiam serdecznie M.emoticon
odpowiedz
avatar
21:54 08-06-2017 | IP Hash: 1anap7q25
~michał

Witaj Małgosiu.Proszę podaj numer tel.do pracy i będziemy mili kłopot z głowy.M.pozdrawia M.emoticon (dziś minął rok po operacji )







9
odpowiedz
avatar
22:28 07-06-2017 | IP Hash: 1iq3dr
~malgosia082013

Witam,
Mam do wszytkich gorąca prośbę, ponieważ Michał milczy proszę mi pomoc , może ktoś wie w jaki sposób mam napisać smsa do Michała podając nazwę miejscowości w której mieszkam.
Jest to dla mnie zagadka, której nie potrafię rozwiązać.
Może pan " zniesmaczny debkowicz" mi podpowie. Szbybko osadza ludzi, to niech teraz pomoze. A swoja droga chyba nalezy mi sie slowo przepraszam.
Pozdrawiam wszystkich, a najbardziej M. emoticon

odpowiedz
avatar
10:01 07-06-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

07.06 godz. 9;50 Witam, dziś prawdziwe oblicze Bałtyku....morze wzburzone, fale, niebo granatowe i chmury gnane przez wiatr, a na plaży " ruchomy piasek " . Pozdrawiam, M dużo optymizmu. emoticon
odpowiedz
avatar
11:05 06-06-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

Witam CIĘ . Bardzo, bardzo się cieszę, że napisałeś.
M w dalszym ciągu nie wiem pod jaki numer mam wysłać smsa.
Jeśli chcesz to podam numer do pracy. Pozdrawiam emoticon emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
06:32 06-06-2017 | IP Hash: 2arsej2
~michał

6.06 6:32h Dzień dobry Małgosiu.Jesteś bardzo dzielna i jestem dumny z Ciebie.W sms podaj tylko nazwę miejscowości w której mieszkasz i będzie ok.serdecznie pozdrawiamemoticonczeeekamemoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
21:40 05-06-2017 | IP Hash: 3b1i
~malgosia082013

5 . 06. godz. 21;30 *** M właśnie oglądałam zachód słońca. Wiem , ze Ty tez czesto oglądasz nasze przepiękne widoki. Nasz Baltyk cudny. Pozdrawiam serdecznie. Mam nadzieje, ze sie odezwiesz.emoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
13:40 05-06-2017 | IP Hash: qqn2
~magosia082013

Witam, widzę, że bardzo łatwo kogoś ocenić nie znając szczegółów. Jest mi bardzo przykro.... " zniesmaczony dębkowiczu " nie olałam Michała i szczerze mu współczuję. Jest mi bardzo przykro. Nie mam zamiaru się tłumaczyć, ale po prostu nie napisałam smsa , ponieważ nie wiem jak to zrobić. MOŻE TY mi objaśnisz jak to zrobić....--- w wiadomości MICHAŁA było taka prośba " wyślij sms ... pod nazwę Twojej miejscowości" POZDRAWIAM a szczególnie Michała i życzę mu powrotu do zdrowia. Wierzę że mu się uda przezwyciężyć chorobę.
odpowiedz
avatar
08:15 03-06-2017 | IP Hash: k72tlcm3
~turystka

Popieram "zniesmaczonego dębkowicza" czytam rozmowy malgosi i michala od dawna. A teraz taki SZOK emoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
08:54 02-06-2017 | IP Hash: 12nr2hc
~zniesmaczony dębkowicz

do magosia082013 - prosił Cię chłopina o nr telefonu bo chciał do Ciebie napisać sms. Olałaś Go - ostatecznie zaproponowałaś aby podał Ci swojego e-maila.
Teraz udajesz zatroskaną. Żenada.
odpowiedz
avatar
09:22 02-06-2017 | IP Hash: 13066npt
~Arek

Nie podaje się publicznie swojego telefonu. Lepiej już jakiś tymczasowy email.
avatar
13:33 01-06-2017 | IP Hash: eq77
~malgosia082013

M proszę napisz coś. Martwię się. Pozdrawiam. emoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
18:23 27-05-2017 | IP Hash: 29dae
~malgosia082013

Witam, M bardzo mi przykro ,jestem w szoku. Wierzę, ze wszystko będzie dobrze. Jeśli chcesz napisz mi adres Twojego e-maila , to napisze do Ciebie. Czy coś mogę dla Ciebie zrobić? ? Trzymam kciuki Pozdrawiam.
odpowiedz
avatar
19:42 25-05-2017 | IP Hash: 173b
~michał

M.mam raka........emoticonpozdrawiam.....M.
odpowiedz
avatar
19:41 22-05-2017 | IP Hash: dkstpa
~malgosia082013

Witaj M. Przykro mi. Ale nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Pozdrawiam.emoticon
odpowiedz
avatar
22:37 21-05-2017 | IP Hash: 1lto0nk
~michał

sms -żebym mógł napisac o moim zmartwieniu....emoticon pozdrawiam M.

odpowiedz
avatar
11:50 12-05-2017 | IP Hash: eq77
~malgosia082013

Dziś piękny widok.....troszeczkę słoneczka i od razu inaczej.....emoticon kolor morza - cudny.
Pozdrawiam M emoticon

a po co mam wysłać smsa.emoticon?
odpowiedz
avatar
16:59 01-05-2017 | IP Hash: 14558db
~michał

Wiatr,słońce i granatowe morze-piękny widok.emoticonKilku turystów spaceruje ciepło ubranych.Pozdrawiam Piękną M.emoticon wyślij sms ... pod nazwę Twojej miejscowościemoticon
odpowiedz
avatar
14:40 24-04-2017 | IP Hash: eq77
~malgosia082013

kamerka już działa....emoticon
Nasz Bałtyk spokojny...pusta plaża i jeden kuter. Gdzie słoneczkoemoticonemoticon
Pozdrawiam ciepło Memoticon
odpowiedz
avatar
11:33 22-04-2017
Maruder

Coś się popsuło z kamerką emoticon
odpowiedz