MENU
W pobliżu
Plaża Hit
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć.
Czas lokalny
2018-07-18 22:17 CEST
Encyklopedia
pl gb
Strona źródłowa
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Galeria
Udostępnij
Facebook Google+ Twitter Blogger E-mail
Odsłony
700 336
Zgłaszający


Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
54°49'60" N 18°5'17" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
13:54 08-07-2018 | IP Hash: 7sah
~malgosia082013

Ale dziś na plaży kolorowo emoticon wreszcie LATO.emoticonemoticon.
Już niedługo też tam będę. emoticon Pozdrawiam wszystkich.

odpowiedz
avatar
21:55 26-06-2018 | IP Hash: 16eds1c
~malgosia082013

Morze spokojne.
Ostatni spacetowicze wracają do domu.
Plaża szykuje się do powitania urlopowiczów.
A M patrzy z góry na swoje kochane Dębki.
Pozdrawiam.
odpowiedz
avatar
20:56 26-06-2018 | IP Hash: 16eds1c
~malgosia082013

26 czerwca godz 20;50
Piękny zachód słońca
odpowiedz
avatar
13:00 19-06-2018 | IP Hash: 12nr2hc
~4x

Nie wiadomo co napisać w takiej chwili ...
odpowiedz
avatar
20:20 17-06-2018 | IP Hash: 64ha6
~malgosia082013

06.06.2018 odszedł wielki miłośnik Dębek i pięknej plaży nad naszym morzem - Michał.
Proszę o modlitwę wszystkich, którzy bywają na tym portalu.
Wielki smutek.......


odpowiedz
avatar
23:21 06-06-2018 | IP Hash: mckkt
~Aga

10 sierpnia bede tam i ja z moją rodzinką emoticon już nie moge sie doczekać emoticon
odpowiedz
avatar
14:02 23-05-2018 | IP Hash: 12nr2hc
~4x

23.05.2018 - Zaczynają budować Coolera emoticon
odpowiedz
avatar
09:43 22-04-2018 | IP Hash: 4jie0
~malgosia082013

Najpiękniejsze miejsce ...
O każdej porze roku cieszy moje oczy
odpowiedz
avatar
13:44 11-04-2018 | IP Hash: 12nr2hc
~4x

11.04.2018 - ale czad emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
09:58 22-02-2018 | IP Hash: jesps1l
~malgosis082013

Przecudnie.... ♡♡♡♡
odpowiedz
avatar
18:53 21-12-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu. Życzę, by Św.Mikołaj przyniósł Wam i nam wszystkim najpiękniejszy prezent - dużo miłości! Wesołych Świąt!emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
14:28 13-12-2017 | IP Hash: 12nr2hc
~4x

[13.12.2017] Przepiękny widok na morze .......i te łódki na brzegu .... ehhhhh emoticon.

Pozdrawiam - 4x
odpowiedz
avatar
13:16 03-12-2017 | IP Hash: j2pq5
~malgosis082013

3 grudnia. Nad morzem cisza,spokoj, słoneczko odbija się w falach... cudnie.
Pozdrawiam serdecznie..
Michał czy Ty to widziszemoticon?
Jak jest pięknieemoticon?
odpowiedz
avatar
09:21 05-11-2017 | IP Hash: cg3c
~malgosis082013

Cudowny poranek nad morzem. emoticonemoticon[jupi
Pozdrawiam......
odpowiedz
avatar
10:11 27-09-2017 | IP Hash: cdttm5tai
~malgosis082013

Plaża pusta......ale piękny widok.emoticonemoticon pozdrawiam emoticon
odpowiedz
avatar
10:38 19-09-2017 | IP Hash: 12nr2hc
~4x

Ale w sierpniu pogoda była jak malyna emoticon
odpowiedz
avatar
22:27 15-08-2017 | IP Hash: aelknh1e
~malgosis082013

Jestem nareszcie na urlopie.
Piękne slonce&złoty piadek&
wiatr we włosach &szum morza. Mój raj nad morzem.emoticonemoticonpozdrawiam M i wszystkich urlopowiczów emoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
21:47 05-08-2017 | IP Hash: 4cklbg
~malgosis082013

Mam nadzieje, że sierpień będzie słoneczny.
Już za parę dni będę nad moim morzem.
odpowiedz
avatar
11:19 21-07-2017 | IP Hash: 12nr2hc
~3x

Ale paskudna pogoda w tym roku w Dębkach. Chodzi mi o lipiec.
odpowiedz
avatar
15:22 06-07-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

06.07 GODZ. 15:20 NA PLAŻY KOLOROWO.....WAKACJE W PEŁNI.......
WCZORAJSZY ZACHÓD SŁOŃCA ....CUDNY....ŻYCZĘ DUŻO emoticonemoticonemoticon
POZDRAWIAM....M emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
15:16 20-06-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

Mamy nareszcie LATO emoticonemoticonemoticon! Słoneczko jest i chce się żyć ....kilka dni nad morzem .....już wkrótce.....
Pozdrawiam..M czekam....emoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
08:40 16-06-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

16.06. godz. 8;35 Witam, na plaży poranni spacerowicze. Bałtyk spokojny .... wspaniały czas na odpoczynek...zazdroszczę
emoticon ja niestety w pracy..... życzę słoneczka...pozdrawiam M emoticon Mam nadzieję , że wszystko dobrze. emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
20:52 10-06-2017 | IP Hash: 206n
~malgosia082013

Na plaży impreza. Ognisko.
Zachód słońca, tylko nad morzem Bałtyckim tak cudowny.
Mam nadzieję, że wkrótce zobaczę sama na żywo.
Pozdrawiam wszystkich i oczywiscie M.


odpowiedz
avatar
17:58 09-06-2017 | IP Hash: 6c08p
~michał

Brawo Małgosiu...emoticonbardzo dziekuje -zadzwonię po niedzieli.Poprwił sie humor serduszko mocniej bije.pozdrawiamemoticon serdczenie.papapaemoticon
odpowiedz
avatar
10:14 09-06-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

Witaj Michał. Bardzo się cieszę, że napisałeś. emoticon emoticon Mam nadzieję, że wracasz do zdrowia. Życzę Ci tego.

Niestety plaża od kilku dni nie wygląda tak ładnie.
Widać , że zaczyna się sezon : maszyny , traktory i baraki. Stawiają jak co roku bar.
Mój tel. 22 7844499 w 25. Czekam. Pozdrawiam,
emoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
07:38 09-06-2017 | IP Hash: 6c08p
~michał

Witaj-Małgosiu.Prosze podaj numer tel. do pracy i bedziemy mieli kłopot z głowy.pozdrawiam serdecznie M.emoticon
odpowiedz
avatar
21:54 08-06-2017 | IP Hash: 1anap7q25
~michał

Witaj Małgosiu.Proszę podaj numer tel.do pracy i będziemy mili kłopot z głowy.M.pozdrawia M.emoticon (dziś minął rok po operacji )







9
odpowiedz
avatar
22:28 07-06-2017 | IP Hash: 1iq3dr
~malgosia082013

Witam,
Mam do wszytkich gorąca prośbę, ponieważ Michał milczy proszę mi pomoc , może ktoś wie w jaki sposób mam napisać smsa do Michała podając nazwę miejscowości w której mieszkam.
Jest to dla mnie zagadka, której nie potrafię rozwiązać.
Może pan " zniesmaczny debkowicz" mi podpowie. Szbybko osadza ludzi, to niech teraz pomoze. A swoja droga chyba nalezy mi sie slowo przepraszam.
Pozdrawiam wszystkich, a najbardziej M. emoticon

odpowiedz
avatar
10:01 07-06-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

07.06 godz. 9;50 Witam, dziś prawdziwe oblicze Bałtyku....morze wzburzone, fale, niebo granatowe i chmury gnane przez wiatr, a na plaży " ruchomy piasek " . Pozdrawiam, M dużo optymizmu. emoticon
odpowiedz
avatar
11:05 06-06-2017 | IP Hash: qqn2
~malgosia082013

Witam CIĘ . Bardzo, bardzo się cieszę, że napisałeś.
M w dalszym ciągu nie wiem pod jaki numer mam wysłać smsa.
Jeśli chcesz to podam numer do pracy. Pozdrawiam emoticon emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
06:32 06-06-2017 | IP Hash: 2arsej2
~michał

6.06 6:32h Dzień dobry Małgosiu.Jesteś bardzo dzielna i jestem dumny z Ciebie.W sms podaj tylko nazwę miejscowości w której mieszkasz i będzie ok.serdecznie pozdrawiamemoticonczeeekamemoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
21:40 05-06-2017 | IP Hash: 3b1i
~malgosia082013

5 . 06. godz. 21;30 *** M właśnie oglądałam zachód słońca. Wiem , ze Ty tez czesto oglądasz nasze przepiękne widoki. Nasz Baltyk cudny. Pozdrawiam serdecznie. Mam nadzieje, ze sie odezwiesz.emoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
13:40 05-06-2017 | IP Hash: qqn2
~magosia082013

Witam, widzę, że bardzo łatwo kogoś ocenić nie znając szczegółów. Jest mi bardzo przykro.... " zniesmaczony dębkowiczu " nie olałam Michała i szczerze mu współczuję. Jest mi bardzo przykro. Nie mam zamiaru się tłumaczyć, ale po prostu nie napisałam smsa , ponieważ nie wiem jak to zrobić. MOŻE TY mi objaśnisz jak to zrobić....--- w wiadomości MICHAŁA było taka prośba " wyślij sms ... pod nazwę Twojej miejscowości" POZDRAWIAM a szczególnie Michała i życzę mu powrotu do zdrowia. Wierzę że mu się uda przezwyciężyć chorobę.
odpowiedz
avatar
08:15 03-06-2017 | IP Hash: k72tlcm3
~turystka

Popieram "zniesmaczonego dębkowicza" czytam rozmowy malgosi i michala od dawna. A teraz taki SZOK emoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
08:54 02-06-2017 | IP Hash: 12nr2hc
~zniesmaczony dębkowicz

do magosia082013 - prosił Cię chłopina o nr telefonu bo chciał do Ciebie napisać sms. Olałaś Go - ostatecznie zaproponowałaś aby podał Ci swojego e-maila.
Teraz udajesz zatroskaną. Żenada.
odpowiedz