MENU
W pobliżu
Plaża Hit
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć.
Czas lokalny
2018-06-22 16:46 CEST
Encyklopedia
pl gb
Strona źródłowa
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Galeria
Udostępnij
Facebook Google+ Twitter Blogger E-mail
Odsłony
340 462
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 16 °C
prędkość wiatru: 30 km/h
kierunek wiatru: 260 °
ciśnienie: 1012 hPa
opady: 1.8 mm
wilgotność powietrza: 55%
zachmurzenie: 75%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 04:10
zachód słońca: 21:28
wschód księżyca: 15:03
zachód księżyca: 01:48
maksymalna temperatura: 17 °C (63 °F)
minimalna temperatura: 11 °C (52 °F)
Indeks UV: 5
Pogoda
temperatura: 17 °C
prędkość wiatru: 16 km/h
kierunek wiatru: 278 °
ciśnienie: 1011 hPa
opady: 13.6 mm
wilgotność powietrza: 76%
zachmurzenie: 82%
widoczność: 17 km
wschód słońca: 04:11
zachód słońca: 21:28
wschód księżyca: 16:16
zachód księżyca: 02:08
maksymalna temperatura: 17 °C (63 °F)
minimalna temperatura: 12 °C (54 °F)
Indeks UV: 4
Pogoda
temperatura: 21 °C
prędkość wiatru: 12 km/h
kierunek wiatru: 316 °
ciśnienie: 1015 hPa
opady: 1.0 mm
wilgotność powietrza: 64%
zachmurzenie: 48%
widoczność: 18 km
wschód słońca: 04:11
zachód słońca: 21:28
wschód księżyca: 17:27
zachód księżyca: 02:29
maksymalna temperatura: 21 °C (70 °F)
minimalna temperatura: 11 °C (52 °F)
Indeks UV: 6

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
54°49'57" N 18°12'34" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
10:37 11-06-2018 | IP Hash: 33cne
~Angela

Karwia to super miejsce. Czysta zadbana plaża, miłe otoczenie, dobre połączenie autobusowe. Blisko wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Polecam pensjonat Jantar.
odpowiedz
avatar
10:31 10-05-2018 | IP Hash: uhasej
~gocha

karwia super
odpowiedz
avatar
17:12 01-05-2018 | IP Hash: ju964
~Karwia fajne miejsce,ale 3-4 l

Karwia fajne miejsce,ale 3-4 lata wstecz.Spędziłem tam urlop w latach 2014,2015,2016,2017.Rok 2017 był ostatnim w którym byłem w Karwi . Dlaczego, ostatnio było tam za dużo ludzi,to chyba efekt 500+to dobrze niech ludzie wypoczywają zwłaszcza dzieci.Ale karwia jest za mała na taką ilość ludzi tłok na plaży, tłok w miasteczku.W 2017 pogoda nas nie rozpieszczała i okazało się że nie ma tam co robić ,jest to bardzo mała miejscowość i nudna.Oglądanie co roku tańczących indian jest nudne.Ogólnie już tam z rodziną nie pojadę dla nas miejscowość Karwia już jest tylko miłym wspomnieniem.Pozdrawiam i życzę pogody w 2018

 0 

odpowiedz
avatar
09:43 01-04-2018 | IP Hash: da6tb5s
~op

Karwia fajne miejsce,ale 3-4 lata wstecz.Spędziłem tam urlop w latach 2014,2015,2016,2017.Rok 2017 był ostatnim w którym byłem w Karwi . Dlaczego, ostatnio było tam za dużo ludzi,to chyba efekt 500+to dobrze niech ludzie wypoczywają zwłaszcza dzieci.Ale karwia jest za mała na taką ilość ludzi tłok na plaży, tłok w miasteczku.W 2017 pogoda nas nie rozpieszczała i okazało się że nie ma tam co robić ,jest to bardzo mała miejscowość i nudna.Oglądanie co roku tańczących indian jest nudne.Ogólnie już tam z rodziną nie pojadę dla nas miejscowość Karwia już jest tylko miłym wspomnieniem.Pozdrawiam i życzę pogody w 2018
odpowiedz
avatar
06:22 03-09-2017 | IP Hash: 586qn0i
~zguba

Witam, w lipcu a dokladnie 15.07.2017 zgubiłem zapalniczke koło fontanny w karwii , bardzo proszę uczciwego znalazce o kontakt ze mna tutaj. PS.cały czas od lipca nie moge sie pogodzic z jej stratą chodze taki rozbity. Wiem ze w kiosku ona kosztuje 1,50zł i moge pojsc kupic druga ale zalezy mi bardzo na tamtej . Czekam na odzew od uczciwego znalazcy.
odpowiedz
avatar
00:07 02-09-2017 | IP Hash: 2jsflsd
~Anita

Byłam. Nic szczególnego tutaj nie ma.
odpowiedz
avatar
20:58 05-07-2017 | IP Hash: koe64
~didi

Morskie oko szybko i smacznie
odpowiedz
avatar
16:15 26-06-2017 | IP Hash: 1g8f
~cypel

taa, karwia żondziemoticon
odpowiedz
avatar
15:45 26-05-2017 | IP Hash: 4carheftr
~wczsowicz

Witam mam pytanko gdzie najlepiej zjeść w karwi bo

odpowiedz
avatar
10:08 29-06-2017 | IP Hash: jqe9q2p
~jaco

zielony kaktus
avatar
08:08 21-06-2017 | IP Hash: psgn
~maria

Najlepsze jedzenie u Jerzego Waśkowskiego - piwniczka u Jerzego Waśkowskiego . Polecam ,
avatar
11:05 29-05-2017 | IP Hash: 18dja1
~aaa

MORSKIE OKO POLECAM emoticon
avatar
13:16 27-02-2017 | IP Hash: em6g162
~pestka

Do Karwi jeździmy co roku od kilku lat i jest super! Uwielbiam Karwię emoticon nigdzie tylko tam... Polecam emoticon
odpowiedz
avatar
23:51 06-01-2017 | IP Hash: 5h6au
~Artur

Mam pytanie czy w 2016 w karwi była też kładka z desek. Bo to ważne jest dla mnie
odpowiedz
avatar
15:35 13-03-2017 | IP Hash: 16drgk
~pola

tak

avatar
14:21 04-08-2016 | IP Hash: gc48h
~Ciuciek

Jestem obecnie w karwii i za rok ponownie przyjadę w to miejsce. Jest cudnie. Jedzenie bardzo dobre tylko w knajpie morskie oko nie polecam bo tam włosy w potrawach w gratisie dają. Obrzydliwe.
odpowiedz
avatar
11:52 25-07-2016 | IP Hash: 3diej
~dar1156

ale widoki
odpowiedz
avatar
13:43 18-07-2016 | IP Hash: 3gf64r
~Asia

Tak, to prawda. Płatność tylko gotówką.
odpowiedz
avatar
08:48 17-07-2016 | IP Hash: brmgl7j
~lolo

w sierpniu jadę do jastrzębiej góra, mam nadzieje ze pogoda dopisze. Gdzieś czytałem że ciężko w JG płacić kartą, tylko gotówka, a bankomat jeden i często popsuty. Prawda?
odpowiedz
avatar
10:50 28-07-2016 | IP Hash: 18dfr2d
~turek

JADE PO RAZ PIERWSZY DO KARWI DZIŚ W NOCY ALE PO TYCH WPISACH SZCZEGÓLNIE O PŁATNYCH TOY TOYACH to może to być ostatni raz . Dotychczas preferowałem zagranice bo tam czysto i WC zazwyczaj bezpłatne przy plażach emoticon!
avatar
15:03 03-07-2016 | IP Hash: 31em0it7
~aaa

O kurczę nikt się nie kąpieemoticon! czyżby woda była aż tak zimnaemoticon?
odpowiedz
avatar
11:48 30-06-2016 | IP Hash: 44g4nt
~coroczny od 10 lat

Panie ulopowiczu z 2015 r w karwi przy wszystkich wejsciach na plaze toj toj sa bezplatne a we Wladku ogolny brod i wszystkie toj toj sa platne KARWIA jest super emoticon
odpowiedz
avatar
09:31 17-09-2015 | IP Hash: cnjt
~uś

byłem w sierpniu polecam za rok wracam
odpowiedz
avatar
14:17 24-06-2016 | IP Hash: bqi2pgo
~uś

niestety w tym roku nie pojadęemoticon
avatar
21:27 23-08-2015 | IP Hash: 5hi887
~arecki

Karwia zajefajne miasteczko w piątek wróciłem do łodzi i już tęsknie
odpowiedz
avatar
14:15 23-08-2015 | IP Hash: qr8dr2
~urlopowicz

Karwia mile i spokojne miejsce do wypoczynku, minus jeden i to wielki , miejsvowi dzialacze nic nie robia by teren czyli las przy pkazy byl czysty , brak toalet przy plazach , na glownej jest i to płatna wiec po co placic krocie lepiej zalatwic potrzebe na wydmach lub w lesie. Daleko nsm do plaż np. Grecji cz Turcji tam jest WC za darmo i dużo takich punktów wiec jest czysto .pozdrawiam
odpowiedz
avatar
09:03 04-09-2015 | IP Hash: cnjt
~eba

tak jak napisałeś z rok tam wracam
avatar
18:51 07-08-2015
kasienka88

Miałam okazję być na plaży w Karwii, ale jednak wolę Dębki.
odpowiedz