MENU
W pobliżu
ul. Nowy Świat
Opis
Alternatywny podgląd: [zobacz]. Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć.
Czas lokalny
2018-07-18 22:04 CEST
Encyklopedia
pl gb
Strona źródłowa
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Galeria
Udostępnij
Facebook Google+ Twitter Blogger E-mail
Odsłony
78 087
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 22 °C
prędkość wiatru: 17 km/h
kierunek wiatru: 310 °
ciśnienie: 1005 hPa
opady: 4.4 mm
wilgotność powietrza: 88%
zachmurzenie: 50%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 04:47
zachód słońca: 20:37
wschód księżyca: 11:23
zachód księżyca: 23:45
maksymalna temperatura: 22 °C (72 °F)
minimalna temperatura: 19 °C (66 °F)
Indeks UV: 5
Pogoda
temperatura: 20 °C
prędkość wiatru: 22 km/h
kierunek wiatru: 291 °
ciśnienie: 1010 hPa
opady: 12.2 mm
wilgotność powietrza: 93%
zachmurzenie: 100%
widoczność: 14 km
wschód słońca: 04:48
zachód słońca: 20:36
wschód księżyca: 12:35
zachód księżyca: 01:00
maksymalna temperatura: 20 °C (69 °F)
minimalna temperatura: 17 °C (63 °F)
Indeks UV: 5
Pogoda
temperatura: 24 °C
prędkość wiatru: 18 km/h
kierunek wiatru: 290 °
ciśnienie: 1013 hPa
opady: 1.8 mm
wilgotność powietrza: 86%
zachmurzenie: 74%
widoczność: 17 km
wschód słońca: 04:49
zachód słońca: 20:35
wschód księżyca: 13:46
zachód księżyca: 00:09
maksymalna temperatura: 24 °C (74 °F)
minimalna temperatura: 15 °C (58 °F)
Indeks UV: 4

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
50°0'57" N 20°58'52" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
20:23 19-08-2017 | IP Hash: 2tif4md
~Wracławianin

Naprawdę u Was taka bida że nawet na kamerach oszczędzacieemoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
17:10 29-06-2017 | IP Hash: 1se50uigfn
~Akas

serwer tarnowski działa, ale tak to wygląda, że obraz z kamery nie jest wyświetlony. Może chodzi o problemy bezpieczeństwa internetu?
odpowiedz
avatar
16:19 06-06-2017 | IP Hash: p3c
~Tarnowianin

Tarnów miasto......wymarłe
odpowiedz
avatar
15:26 16-01-2017 | IP Hash: 865bm
~zuzia

Czy kamera u Was dziala bo nie wiem czy komputer mi nie działa czy to coś z kamerami? Chodzi o kamerę na nowy świat i krakowskiej
odpowiedz
avatar
08:07 03-09-2016 | IP Hash: 5dkrac
~jezia

Co z kamerami w Tarnowie - pewnie znowu chodzi o forsę. Nie tak dawno mieliśmy ich 4 czy 5. Jedynie czynna jest na rynku tarnowskim. Zróbcie wreszcie z tym porządekemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
18:47 12-04-2016 | IP Hash: 5gu9lc3
~Ilona

Może nam KTOŚ odpowiedzieć dlaczego kamerki nie działająemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon?
odpowiedz
avatar
21:56 10-04-2016 | IP Hash: 36qmaqbg
~harnas

dlaczego kamerki nadal wylaczone,mamy wiosne
odpowiedz
avatar
17:43 29-03-2016 | IP Hash: 36qmaqbg
~harnas

poprawcie te kamery
odpowiedz
avatar
17:29 29-03-2016 | IP Hash: 36qmaqbg
~aga

co się dzieje z kamerami rubcie znimi pozadek
odpowiedz
avatar
16:43 01-03-2016 | IP Hash: nuedisi
~Watz

u mnie zawsze dziala slon pod kinem Krakus, ale tylko na IExplorer
odpowiedz
avatar
20:01 05-02-2016 | IP Hash: 36qmaqbg
~aga

uruchom kamerke na rynek-prosze
odpowiedz
avatar
20:10 08-01-2016
canislupus

kamerka nie działaemoticon
odpowiedz
avatar
10:35 11-03-2015 | IP Hash: ne46ui
~Kaśka

Kamera nadal nie działa! Czy ktoś w ogóle tym się interesuje że ludzie chcą oglądać? Jestem z rodzinądaleko od Tarnowa i nie możemy oglądać swojego rodzinnego miasta:-(
odpowiedz
avatar
15:21 16-11-2014 | IP Hash: lr78m7ik
~T1

Nadal Kamera w Tarnowie Skrzyżowanie Nowy Świat z ul. Krakowską Nie Działa. Nikt nie interesuje się tym. Ludzie chcą oglądać będąc w innym mieście. Prosimy o Naprawienie Kamery.emoticon Pozdrawiamy emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
12:15 08-11-2014 | IP Hash: 441cb2uf
~M1

Znowu Nie Działa Kamera w Tarnowie Skrzyżowanie Nowy Świat z ul. Krakowską Dlaczego stale Kamery nie działają.emoticon Prosimy o Naprawienie. emoticon Jesteśmy daleko od Tarnowa nie możemy oglądać swojego miasta. Pozdrowienia emoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
14:33 08-08-2014 | IP Hash: 25b5r2g
~Jola

Kamera..........Nie działa:-(
odpowiedz
avatar
20:52 08-08-2014
mm

Uruchom w Internet Explorer.
avatar
09:19 05-05-2014 | IP Hash: ee18
~anonim

pytanie do poprzedniego komentarza ul nowy świat działa w przeglądarce internet explore natomiast rynek również działa w explore ale mi padłoemoticon
odpowiedz
avatar
12:18 29-03-2014 | IP Hash: 9dpjb
~Mama

Witam,mam pytanie 2 kamery działają a co z resztą? Dlaczego Kamera ul.Nowy Świat-Krakowska nie Działa.Prośilibyśmy o Naprawienie Kamery bo chcemy oglądać Tarnów poniewaz jesteśmy poza Tarnowem a nie można zobaczyć swego miasta na kamerce bo.....nie DZIAŁA:-( tak trudno JA naprawic?
odpowiedz
avatar
18:04 18-01-2014 | IP Hash: 4sj0ee0
~TMK

emoticon emoticonemoticon emoticonemoticonWszystkiego Dobrego w Nowym Roku 2014tymPozdrowienia
odpowiedz
avatar
14:05 31-01-2014 | IP Hash: 7011
~BMT

emoticonemoticon emoticon emoticon
avatar
17:59 18-01-2014 | IP Hash: 4sj0ee0
~TMK

emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
18:11 18-09-2013 | IP Hash: 1bt73n1
~Bodzio :)

Witamemoticon wszystkie kamery chodzą, tylko należy wejść na Internet Explorer, następie na stronę z kamerkami nacisnąć VIDEO, na dole w okienku pojawi nam instalator sterowników, należy go zainstalować, otworzyć ponownie video i wszystkie kamerki będą chodziły Pamiętajcie że kamerki tylko będą działały tylko na Internet Explorer
Pozdro i miłego obserwowania
odpowiedz
avatar
08:34 07-06-2013 | IP Hash: 71t8kg
~boy

nie będę instalować żadnych activX ani innych szpiegujących dodatków, odpuszczę sobie Tarnów!
odpowiedz
avatar
16:17 25-03-2013 | IP Hash: 5dkrac
~jergrz

kamery nadal nie działają tak ciężko naprawić?
odpowiedz
avatar
20:31 28-02-2013 | IP Hash: 5dkrac
~jezia

na 4 kamery w Tarnowiedziałają tylko 2. Dlaczego emoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon?
odpowiedz
avatar
22:09 18-02-2013 | IP Hash: ogm41
~MKP

Dlaczego Kamera ul.Nowy Świat- Krakowska Nie Działa ? Prośimy aby Kamera Działała.Bez niej jest smutno. Pozdrowienia dla Tarnowa.emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
17:34 31-12-2012 | IP Hash: 15961
~SMK

emoticonDosiego Roku 2013 go dla wszystkich z Tarnowa emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
17:47 24-11-2012 | IP Hash: 4r1ltc52
~Mak

Kamera jest zepsuta,nie ma kto naprawić.Prośimy o naprawienia kamer w Tarnowie !
odpowiedz
avatar
17:30 29-11-2010 | IP Hash: 5uja
~wrr

Kto wie dlaczego kamera nie działaemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
16:48 27-11-2010 | IP Hash: 109pjqe
~ola

Panorama miasta jest bardzo nie widoczna...:-( a Il.Nowy Swiat nie wchodzi....
odpowiedz