MENU
W pobliżu
Morskie Oko - Mnich Hit
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć.
Czas lokalny
2018-08-15 09:31 CEST
Encyklopedia
pl gb
Strona źródłowa
Odświeżanie
Nowy obraz rzadziej niż co 5 sekund.
Galeria
Udostępnij
Facebook Google+ Twitter Blogger E-mail
Odsłony
706 994
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 10 °C
prędkość wiatru: 4 km/h
kierunek wiatru: 308 °
ciśnienie: 1013 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 99%
zachmurzenie: 100%
widoczność: 11 km
wschód słońca: 05:32
zachód słońca: 19:57
wschód księżyca: 10:21
zachód księżyca: 22:15
maksymalna temperatura: 20 °C (68 °F)
minimalna temperatura: 9 °C (47 °F)
Indeks UV: 5
Pogoda
temperatura: 20 °C
prędkość wiatru: 6 km/h
kierunek wiatru: 54 °
ciśnienie: 1017 hPa
opady: 0.6 mm
wilgotność powietrza: 91%
zachmurzenie: 90%
widoczność: 20 km
wschód słońca: 05:33
zachód słońca: 19:55
wschód księżyca: 11:34
zachód księżyca: 22:41
maksymalna temperatura: 20 °C (68 °F)
minimalna temperatura: 8 °C (47 °F)
Indeks UV: 6
Pogoda
temperatura: 24 °C
prędkość wiatru: 3 km/h
kierunek wiatru: 208 °
ciśnienie: 1015 hPa
opady: 32.3 mm
wilgotność powietrza: 88%
zachmurzenie: 75%
widoczność: 20 km
wschód słońca: 05:35
zachód słońca: 19:53
wschód księżyca: 12:43
zachód księżyca: 23:08
maksymalna temperatura: 24 °C (75 °F)
minimalna temperatura: 10 °C (49 °F)
Indeks UV: 6

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
49°12'0" N 20°4'38" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
12:31 03-08-2018 | IP Hash: bu2sq
~Podaż rodzi popyt

Moim skromnym zdaniem turyści są wygodni, ale odpowiedzialność za padłe zwierzęta ponoszą ich głupi właściciele, którzy dla paru złotych je męczą. Według mnie powinien być zakaz ruchu wszelkich pojazdów na tym odcinku. Nie będzie koników, nie będzie wożenia dupska...
odpowiedz
avatar
23:30 28-01-2018 | IP Hash: 4c8houa18
~ಠ_ಠ

Idą nad morskie oko, a potem muszą po nich helikoptery wysyłać...
odpowiedz
avatar
17:14 29-01-2018
Beata Berlik

nad Morskie Oko helikopteremoticonemoticon? hahahahahahaha przecież tam jest droga asfaltowa....emoticon
avatar
07:38 18-01-2018 | IP Hash: 5apkjje
~Peler

Hello
odpowiedz
avatar
07:36 18-01-2018 | IP Hash: 5apkjje
~Peler

Witam ,góry są super . Byłem kilka razy . Marsz nad Morskie Oko bajka 9 km . Polecam emoticon! Zero bryczek
odpowiedz
avatar
08:06 15-06-2018 | IP Hash: cfhcklr9
~sum

A jak będziesz miał tak jak ja problemy z kolanami? Nie postrzegaj świata swoimi potrzebami i mozliwościami ,obok Ciebie są też ludzie którzy nie mają takich mozliwości jakie masz Ty. Dużo zdrowia.
avatar
10:00 04-01-2018 | IP Hash: 1iioie
~PAWEL

JA SIE WYBIERAM ZIMA NAD MORSKIE OKO BO LATEM TO MASAKRA Z PARKINGU NA MORSKIE TO LUDZI ...
odpowiedz
avatar
09:50 19-09-2017 | IP Hash: p7b3k2
~arek

Całą trasę w obie strony z Palenicy Białczańskiej aż Czarnego Stawu pod Rysami pokonaliśmy na nogach.Dużo młodych ludzi woli bryczkę.Raz tylko widziałem jak woźnica zszedł z bryczki aby odciążyć koniom na wysokim podjeździe.Ogólnie góry są piękne.
odpowiedz
avatar
15:27 07-09-2017 | IP Hash: k5s7
~Rafal 2

Witam bo teraz to tylko jadą sobie zdjęcia pstryknąć przy Morskim Oku i z powrotem lenistwo i wygodnisiostwo a potem kamerują że kon padł w drodze . Końmi powini jechać tylko inwalidzi a nie młodzi młodzi powinni się wstydzić jechać bryczką
odpowiedz
avatar
10:32 08-01-2018 | IP Hash: 1ih0j0
~Magda

Jedziemy jutro z zamiarem zrobienia 16km na nogach ,ot tak dla zdrowia.
Z parkingu do Morskiego Oka jak zdążymy kupićraki to może na Czarny Staw też zawitamy.
avatar
15:36 11-01-2017 | IP Hash: 1bd4qp
~Janek

W lipcu 2016 roku bylem nad Morskim Okiem razem z żoną! Bylo akurat bardzo cieplo , dzieci chodzily po wodzie brzegiem jęziora! Co mnie dziwi mimo zakazu wchodzenia do wody, był nagminnie łamany dzieci chlapaly sie w wodzie, mnóstwo smieci,nawet pampersy!
I az przykro źe tak piekne miejsce jest dewastowane, przez nieokrzesanych turystow którym tyko sie liczy ich wygoda, a o środowisko nic nie dbają!
odpowiedz
avatar
19:52 28-10-2016 | IP Hash: 8tom
~adam

ja byłem teraz w październiku z moim 6 miesięcznym synkiem szliśmy na nogach a on oczywiście we wózku i było super starsze babcie szły na nogach a młodzież woziła się koniami tylko szkoda najbardziej mi tych koni bo widziałem jak jeden koń po drodze padł i już nie wstał . Wstyd mi za tych którzy jeżdzą koniami a mogą iść
odpowiedz
avatar
15:25 26-08-2016 | IP Hash: n6abur5
~artur

super widoki ale najleystpsza jest wedrowka czysta przyroda
odpowiedz
avatar
14:09 05-06-2016 | IP Hash: ac5ca
~- lisima

POLECAM WYJAZD W GÓRY ;;;;emoticon
odpowiedz
avatar
09:10 29-05-2016 | IP Hash: bp510ji2
~~Brafo ja

emoticonemoticon emoticon emoticon
odpowiedz
avatar
09:05 29-05-2016 | IP Hash: bp510ji2
~MLP

Długo się tam spinasz jakieś 2 godz. w jedna strone ale sie oplaca piekne widoki !
odpowiedz
avatar
12:32 25-02-2018 | IP Hash: 10u14j
~Ulka

Na Morskie Oko sie wspinaszemoticonemoticon Przeciez to przechadzka droga........
avatar
17:16 29-01-2018
Beata Berlik

emoticon wspinasz? przecież to prawie prosta droga emoticon
avatar
10:55 28-05-2016 | IP Hash: 6f9o19b
~Sydney

Polecam kazdemu wyjazd w gory. Piekne widoki, jest gdzie chodzic, trasy dla amatorw i dla zaawansowanych. Bardzo mily wypoczynek. Nie to co nad morzem. Jedziesz kawal drogi po to zeby na wode popatrzec. Zal.
odpowiedz
avatar
19:35 25-06-2017 | IP Hash: ag98h
~ironiczny

isc kilka godzin aby Gory zobaczyc emoticonto samo mozna powiedziec,mieszkam 15 minut od plazy...morze jest piekne ale kocham góry,kazdy ma wybor a o gustach sie nie rozmawia emoticonKaszubskie i Mazurskie jeziora tez maja swoj urok...emoticonPozdrawiamemoticon
avatar
10:43 18-04-2016 | IP Hash: 2npiqq9k
~Klaudia

Śuper emoticon
odpowiedz
avatar
14:07 14-02-2016 | IP Hash: 55qmtg
~Roxi

Troche zakwasow ale Bylo Superrasnie emoticon
odpowiedz
avatar
15:42 27-12-2015 | IP Hash: 3bj9ejg
~Anonim

Fajne emoticon
odpowiedz
avatar
12:05 07-09-2015 | IP Hash: 1npnu
~Spacer

Dacie radę, ja szedłem z czteroletnim synem i dała radę w jedną stronę na nogach.
odpowiedz
avatar
10:12 29-08-2015 | IP Hash: 1rh9g
~szuflik

Na Morskie oko z dzieckiem w Wózku damy rade Dajcie odpowiedz. Pozdrawiam
odpowiedz
avatar
17:18 29-01-2018
Beata Berlik

bez problemu emoticon
avatar
20:14 24-09-2016 | IP Hash: 895c
~mysza

Oczywiście że dacie radę .Od Palenicy jest asfalt.Nie ma problema,nie jeden wózek napotkacie po drodze.
avatar
18:18 04-07-2015 | IP Hash: 19lt4nj
~anonim

Witam!
Ja byłam rok temu na morskim oku i moje zdjęcia wychodziły przepięknie z widokiem na morskie Oko. Polecam wszystkim wycieczkę na morskie oko bo w górach jest naprawdę przepięknie
emoticon
odpowiedz
avatar
09:27 29-09-2014 | IP Hash: c8da
~Ja

Trzeba kliknac w to zdjecie i wtedy dopiero pojawia sie kamerki i sa one on-line. Opoznienie jest tylko parominutowe. Na obrazie z kazdej kamerki jest data i godzina, z ktorej jest ujecie. Ludzie myslcie troche, a nie zobaczycie fote i piszecie, ze nie ma kamerekemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
11:54 03-11-2014 | IP Hash: af3j
~ktos

Dlaczego od razu takim tonem?...U mnie tez nie dzialaemoticon
avatar
21:16 08-06-2014 | IP Hash: h6fl
~piotrek

jak to ma być online to ja jestem święty jak to zwykłe foto
odpowiedz
avatar
11:38 29-06-2014 | IP Hash: 12j87ia5
~gres

no to jestes swiety,bo kamera onlinen jest na zewnetrznej stronie,o ile wiesz co to znaczy
avatar
14:11 16-01-2014 | IP Hash: 2ambu8l
~iza

jakby ście chcieli wiedzieć to są zdjęcia z TOPR z helikoptera emoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon!1
emoticonto dla wasemoticon
odpowiedz
avatar
10:40 15-08-2013 | IP Hash: imcpln
~siup

Przy takim nawale turystów i inwestycji żeby nie było kamerki ruchomej HD to wstyd.
odpowiedz
avatar
15:11 06-06-2013 | IP Hash: 1glq02
~Thomas

on line ? no non no
odpowiedz
avatar
17:50 19-03-2013 | IP Hash: 3hkint
~noki

do bani z takim widokiem niby online
odpowiedz
avatar
18:08 19-03-2013 | IP Hash: 884
~:)

Nie spodziewaj się w takim miejscu strumieniowych kamer HD. Tam po prostu nie ma łącz, które mogłoby taką kamerę "uciągnąć". Te zdjęcia zaś są wysyłane zapewne po sieci komórkowej. Innej możliwości raczej nie ma.
avatar
10:55 07-11-2012 | IP Hash: 3md4p
~Vincento

To nie jest szlak na Szpglas
odpowiedz
avatar
08:49 25-10-2012 | IP Hash: i9
~jacek

To co widzimy to mgła, a czego nie widzimy, to piękne Morskie Oko, Mnich, Mięgusz i szlak na Szpiglasową przełęcz emoticon
odpowiedz
avatar
19:01 11-08-2012 | IP Hash: 6fleo8
~giew.

no i gdzie ten widok "na żywo" z kamery ?
odpowiedz
avatar
21:24 11-08-2012 | IP Hash: r2b72
~:)

Czytaj opis - "Nowy obraz rzadziej niż co 5 sekund"
avatar
22:28 08-06-2012 | IP Hash: rcni
~Ceperka

Najpiękniej jest w zimie wieczorem kiedy górskie szczyty są ośnieżone i przepięknie wyglądają w nocy przy świetle księżycaemoticon
odpowiedz
avatar
19:54 02-05-2012 | IP Hash: af9dqm
~oraw

wszystko dziś było
słońce i deszcz, śnieg, lód i opalanie
a tłumy nieprzbrane

emoticon
odpowiedz
avatar
20:10 20-02-2012 | IP Hash: 7ywkne
~ja xd

cudownie tu jest zimą . emoticon
odpowiedz
avatar
13:24 19-11-2011 | IP Hash: qmfe
~Neon

kamera nie działa jest ciemno
odpowiedz
avatar
17:21 29-01-2018
Beata Berlik

emoticonemoticonemoticonemoticonemoticon
avatar
14:01 31-05-2012 | IP Hash: ao65ebq
~rezus

bo jest noc
avatar
18:18 18-11-2011 | IP Hash: qmfe
~Tomekz Przeworska

Byłem już na morskim okiem Ładnie jest
odpowiedz