2007-05-10 04:20:43

Fotografia powietrzna open source!

Materiał udostępnił

Monitoring, kamery, karty DVR

Dla wszystkich tych, którzy nie są zadowoleni z gotowych maszyn latających z dołączonymi kamerami lub aparatami fotograficznymi powstał projekt, który pokazuje i opisuje jak zdbudować maszynę latającą samodzielnie.

W projekcie bierze udział 75 osób z całego świata. Maszyna ma być łatwa do zmontowania i możliwa do połączenia z innymi gotowymi zabawkami zdalnie sterowanymi. Projektanci idą dalej i proponują szereg dodatków takich jak GPS lub awaryjny spadochron uruchamiany w razie awarii maszyny.

Kit do samodzielnego montażu na maszynie latającej ma kosztować około 34 dolarów.

Prezentacja latającej maszyny

Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
Wortal WorldCam.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Użytkowników zawarte pod kamerami, w postach na forum oraz jakichkolwiek innych miejscach wortalu. Zastrzegamy sobie prawo blokowania, usuwania oraz modyfikacji komentarzy zawierających treści niezgodne z polskim prawem lub uznane jako obraźliwe.