Most Konfederacji
Pogoda
opady: 0.1 mm
zachmurzenie: 0%
prędkość wiatru: 7 km/h
ciśnienie: 1005 hPa
wilgotność powietrza: 78%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:11
zachód księżyca: 01:42
min. temperatura: 14 °C (57 °F)
Indeks UV: 4
opady: 4.0 mm
zachmurzenie: 70%
prędkość wiatru: 18 km/h
ciśnienie: 1006 hPa
wilgotność powietrza: 90%
widoczność: 8 km
zachód słońca: 21:11
zachód księżyca: 01:42
min. temperatura: 14 °C (57 °F)
Indeks UV: 4
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 68%
prędkość wiatru: 16 km/h
ciśnienie: 1015 hPa
wilgotność powietrza: 81%
widoczność: 9 km
zachód słońca: 21:11
zachód księżyca: 02:03
min. temperatura: 11 °C (52 °F)
Indeks UV: 5
opady: 8.6 mm
zachmurzenie: 77%
prędkość wiatru: 17 km/h
ciśnienie: 1020 hPa
wilgotność powietrza: 92%
widoczność: 7 km
zachód słońca: 21:11
zachód księżyca: 02:29
min. temperatura: 11 °C (52 °F)
Indeks UV: 1
Położenie na mapie
Komentarze
~NEON
Piękny most bardzo
~Kaka
most jest tak skonstruowany żeby w pewnym momencie skręcał w prawo, wszystko przez to aby kierowcy nie zasypiali przy kierownicy(bo jadąc można czuć się jakby nic sie nie przesuwało) i dzięki temu kierowca zwraca uwagę na lekki ukos
~rafik1137
Co do tego
"a czemu on skręca w prawo ?"
To nie polska taki most dla nich to pestka i tam nie ma ię problemów pieniężnych i nie robili prosto tylko trochę uko.snie zrobili
~Dek
a czemu on skręca w prawo ?
~Jendrek
ale jazda 👌
~Wioleta
Końca nie widać końca nie widać nie widać nie widać ❗️❗️!
~Wioleta
zobaczcie na ta stronke co oni tam pokazują to można sie za głowe złapać zawalista stronka jest świetna polecam
www.budowle.pl
~Jaca
POTRZEBUJE KONKRETNYCH DANYCH O TYM MOSCIE BARDZO PILNE ❓️ ❓️ ❓️ ❓️ ❓️
~Maciek z koszalina
Ciekawe czemu ten most jest taki❓️
❓
~Monitorka
Niezły most 😉
~Macio
kto powiedział, że w Polsce takiego mostu nie ma❓️? Jest w Wąchocku, wdłuż rzeki
~Sekus
świetna kamera
~Szpaku
ale jaja tam był maluch chyba😜
~Paablo
najlepsze jest to ze nikt tam nie wie ze na nich patrzymy hehhe
~Oskar101
widzialem hummera 2 🏍️
~Mikrus
zaje... ten most! w polsce nigdy takiego nie bedzie❗️
~Piotrek
Super kiedy w Polsce powstaną takie mosty❓️?
~Endi
maja chyba trzesienie ziemi
~Andrzej
to jest most widmo
~Andrzej
to jest most widmo
~Bartekisitek
A ja widziałem dwa tiry!
~Mała
Ja widziałam nawet mikre zagęszczenie. Jakiś samochód strasznie się wlókł, chyba prowadziła kobitka 🤭 -bez obrazy 😉
~Zeyland
Czy ten most jest płatny bo ruch na nim coś kiepski ☹️
~Renek
ja się załapałem na pare aut i radiowóz 🙂🙂🙂🙂🙂
~Paulynka
ja tez🙂 ale widokiii! 🤣
~Neo1605
super kamerka trafilem na jedno auto :-D
~Kristo
o mamusiu moja mila ....oni nie poptrafia jezdzic...jada jada i sie zatrzymuja....co za jazda...😉))
~And
nic ciekawego byłem tam tylko ładnie na zdjęciu wygląda
~Arkovianin
ciiisza🙂
~Surmin2
swietne widoki... 🫡
~Kapi007
[zły]
~Kapi007
🏍️ tylko tgo brakuje
~Kapi007
Super kamera
~Kkkkkkkkkkk
nic nie widac 🎸
~Gepardzica
SUPER WIDOCZKI