Lolo - Rybołów
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 0%
prędkość wiatru: 6 km/h
ciśnienie: 1021 hPa
wilgotność powietrza: 20%
widoczność: 16 km
zachód słońca: 21:35
zachód księżyca: 01:46
min. temperatura: 11 °C (52 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 0%
prędkość wiatru: 9 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 35%
widoczność: 9 km
zachód słońca: 21:35
zachód księżyca: 01:46
min. temperatura: 11 °C (52 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 5%
prędkość wiatru: 9 km/h
ciśnienie: 1014 hPa
wilgotność powietrza: 42%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:35
zachód księżyca: 02:03
min. temperatura: 6 °C (43 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.1 mm
zachmurzenie: 24%
prędkość wiatru: 13 km/h
ciśnienie: 1007 hPa
wilgotność powietrza: 48%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:35
zachód księżyca: 02:24
min. temperatura: 8 °C (47 °F)
Indeks UV: 7
Położenie na mapie
Komentarze
~koko1947
🙂Tegoroczne lato pracowite w tym gnieżdzie.Trzy dorodne pisklęta do wykarmienia i opieki, 👌 rodzice zaradni, starają się bardzo 🙂
Lubię tu zaglądać. Mysh-ka pozdrawiam!😘
~koko1947
Oo! 🤩To niedobrze! Żal patrzeć z jakim poświęceniem siedzi to ptaszę na tych jajkach nie wiedząc, że na próżno. Po ludzku rozumując, mógłby miec w tej sytuacji lato swobody. Ciekawe jak długo pozwolą mu tak bezsensownie wyczekiwać. Dopóki leżą jajka mozenie odlecieć!? 🤷mysh-ka 👋
~mysh
Znalazłam informację 🤔że w tym roku maluszki nie wylęgną się.☹️ Jak rodzice opuszczą gniazdo przeprowadzone zostaną dokładne badania.Podejrzewają zatrucie rtęcią ..☹️ 👋
~koko1947
Taaaak!...👨💼W końcu to Ameryka, nie jakaś pipidówka! Wszystko tu widzi z góry,zna, niczemu się nie dziwi. Od rana do wieczora straszny ruch i gwar ptaków które korzystają dorywczo z jego gniazda. 🙂Jemu nic nie przeszkadza!
Tylko te jajka ciągle nie wyklute, będą to trochę póżne dzieci😏
Pozdrawiam mysh-kę😘
~mysh
Lolo.. w porównaniu do innych rybołowów- to taki "mieszczuch"🙂Ogląda sobie z góry konie ,samochody ,ludzi.Nie przymyka mu się oczko jak innym ...w czasie wysiadywania 🙂 👋
~ludwinia
Najbardziej rozświergotane gniazdo rybołowów🙂