Roanoke - Downtown, Virginia Tech, Roanoke-Bla...
Pogoda
opady: 2.1 mm
zachmurzenie: 100%
prędkość wiatru: 6 km/h
ciśnienie: 1014 hPa
wilgotność powietrza: 90%
widoczność: 16 km
zachód słońca: 20:44
zachód księżyca: 01:40
min. temperatura: 16 °C (60 °F)
Indeks UV: 10
opady: 9.0 mm
zachmurzenie: 37%
prędkość wiatru: 22 km/h
ciśnienie: 1014 hPa
wilgotność powietrza: 76%
widoczność: 7 km
zachód słońca: 20:44
zachód księżyca: 01:40
min. temperatura: 16 °C (60 °F)
Indeks UV: 10
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 3%
prędkość wiatru: 7 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 54%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:44
zachód księżyca: 02:05
min. temperatura: 11 °C (52 °F)
Indeks UV: 10
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 21%
prędkość wiatru: 14 km/h
ciśnienie: 1017 hPa
wilgotność powietrza: 55%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:44
zachód księżyca: 02:33
min. temperatura: 14 °C (58 °F)
Indeks UV: 10
Położenie na mapie
Komentarze
~maniaaa
ee nic tu nie ma . Samochody ... i tyle ... latarnia nawet ;d
~Monitorka
Widzę... światło czegoś i latarnię. Reszta zamazana.
~K@mil
ale super jest ta latarnia 😉 ❗️❗️
~Spinqa
a czy to jest za darmo/
~Kristo
super slup bardzo mi sie podoba....a wam❓️?😉))
~Kamil
tu nic nie ma
~D2d
szkoda ze sie nie kreci
~Qwe
a ja cuś tam widze
~Gepardzica
Ciemno
~Pacia
Fajna sprawa tylko zeby bylo wiecej kamerek dynamicznych
~Bubu
No szkoda że u nas jeszcze nie ma dynamicznych ale jest ich coraz więcej i w polsce też będa więc polske też będziemy podziwiać bo sa miejsca co inne kraje mogą pozazdrościc serio mówie :D
~Juvefanturek
Fajne samohody
ps.żart
~Otuś
Ale to miasto, to jedna wielka lipa...:-((( 😴
~Lysy
jeden samochód.....drugi samochód.....trzeci samochód..... Ale nuda. Wychodzę. ❓
~Krzysiekpl
a co to jest❓️
~Argos
całkiem fajna strona kamerki są takie sobie szkoda ze w polsce niema dynamicznych 😃
~Igorr
ale lipa niewidac lotniska
~Yaca
Kamera fajna, ale chyba przenieśli ją w inne miejsce ☹️
~Szofer
jak wy nazywacie chodniki lotniskiem, to ja takie mam na podwórku
~Anulka
nie widac lotniska ☹️
~Jola
Gdzie to lotnisko😮❓️Widzę kawałek chodnika a w tle ulicę,po której jeżdżą samochoty.