Roanoke - Downtown, Virginia Tech, Roanoke-Bla...
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 25%
prędkość wiatru: 5 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 51%
widoczność: 16 km
zachód słońca: 20:44
zachód księżyca: 03:05
min. temperatura: 19 °C (66 °F)
Indeks UV: 9
opady: 6.8 mm
zachmurzenie: 15%
prędkość wiatru: 13 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 54%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:44
zachód księżyca: 03:05
min. temperatura: 19 °C (66 °F)
Indeks UV: 9
opady: 6.0 mm
zachmurzenie: 58%
prędkość wiatru: 6 km/h
ciśnienie: 1017 hPa
wilgotność powietrza: 91%
widoczność: 7 km
zachód słońca: 20:44
zachód księżyca: 03:43
min. temperatura: 18 °C (64 °F)
Indeks UV: 4
opady: 3.2 mm
zachmurzenie: 65%
prędkość wiatru: 7 km/h
ciśnienie: 1015 hPa
wilgotność powietrza: 77%
widoczność: 7 km
zachód słońca: 20:44
zachód księżyca: 04:27
min. temperatura: 17 °C (63 °F)
Indeks UV: 10
Położenie na mapie
Komentarze
~maniaaa
ee nic tu nie ma . Samochody ... i tyle ... latarnia nawet ;d
~Monitorka
Widzę... światło czegoś i latarnię. Reszta zamazana.
~K@mil
ale super jest ta latarnia 😉 ❗️❗️
~Spinqa
a czy to jest za darmo/
~Kristo
super slup bardzo mi sie podoba....a wam❓️?😉))
~Kamil
tu nic nie ma
~D2d
szkoda ze sie nie kreci
~Qwe
a ja cuś tam widze
~Gepardzica
Ciemno
~Pacia
Fajna sprawa tylko zeby bylo wiecej kamerek dynamicznych
~Bubu
No szkoda że u nas jeszcze nie ma dynamicznych ale jest ich coraz więcej i w polsce też będa więc polske też będziemy podziwiać bo sa miejsca co inne kraje mogą pozazdrościc serio mówie :D
~Juvefanturek
Fajne samohody
ps.żart
~Otuś
Ale to miasto, to jedna wielka lipa...:-((( 😴
~Lysy
jeden samochód.....drugi samochód.....trzeci samochód..... Ale nuda. Wychodzę. ❓
~Krzysiekpl
a co to jest❓️
~Argos
całkiem fajna strona kamerki są takie sobie szkoda ze w polsce niema dynamicznych 😃
~Igorr
ale lipa niewidac lotniska
~Yaca
Kamera fajna, ale chyba przenieśli ją w inne miejsce ☹️
~Szofer
jak wy nazywacie chodniki lotniskiem, to ja takie mam na podwórku
~Anulka
nie widac lotniska ☹️
~Jola
Gdzie to lotnisko😮❓️Widzę kawałek chodnika a w tle ulicę,po której jeżdżą samochoty.