WorldCam Cały świat w jednym miejscu
  W pobliżu
Chengde - Shuangqiao - Chengde Summer...
Chengde - Shuangqiao - Chengde Summer Resort Last image
 
 
 
 
Reklama
Status
Kamera nieaktywna ()
Opis
Widok na żywo na historyczny kompleks pałacowy i ogrodowy znajdujący się w Chengde. Jest to jedno z największych i najważniejszych cesarskich letnich rezydencji w Chinach. Kompleks jest znany z różnorodnych stylów architektonicznych, które odzwierciedlają zróżnicowane kultury regionów Chin. Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć. Kamera przypisana do kategorii Parki i ogrody.
Czas lokalny
2024-05-23 15:24 CST
Strona źródłowa
Encyklopedia
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Udostępnij
Odsłony
449
Zgłaszający
Anonim

Reklama
Pogoda
...

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
40°59'11" N 117°56'16" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
Wortal WorldCam.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Użytkowników zawarte pod kamerami, w postach na forum oraz jakichkolwiek innych miejscach wortalu. Zastrzegamy sobie prawo blokowania, usuwania oraz modyfikacji komentarzy zawierających treści niezgodne z polskim prawem lub uznane jako obraźliwe.
Zobacz także
Reklama