Gniazdo orła, sowy, bociana czarnego i czapli
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 50%
prędkość wiatru: 10 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 94%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 22:24
zachód księżyca: 00:54
min. temperatura: 12 °C (54 °F)
Indeks UV: 6
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 35%
prędkość wiatru: 17 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 69%
widoczność: 7 km
zachód słońca: 22:24
zachód księżyca: 00:54
min. temperatura: 12 °C (54 °F)
Indeks UV: 6
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 33%
prędkość wiatru: 16 km/h
ciśnienie: 1021 hPa
wilgotność powietrza: 61%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 22:24
zachód księżyca: 00:56
min. temperatura: 9 °C (47 °F)
Indeks UV: 6
opady: 2.4 mm
zachmurzenie: 67%
prędkość wiatru: 13 km/h
ciśnienie: 1015 hPa
wilgotność powietrza: 78%
widoczność: 8 km
zachód słońca: 22:24
zachód księżyca: 00:59
min. temperatura: 10 °C (50 °F)
Indeks UV: 3
Położenie na mapie
Komentarze
~kogut
jaka licytacja ? gdzie? co przeczytać? oj! ludzie, ludzie! trochę jasności w temacie by się przydało🤣
~TO JA A KTO INNY ;)
kocham tą KAMERKĘ ❗️❗️
~do werwer
werwer 🤩 skąd taki talent ortograficzny!?🤣
~Alicja Lask
-werwer- dziękuję pomogłeś 😀
~werwer
wiem hyba jak włonczyc kamere, 1.klikasz w to małe zdiencie po srodku strony2.klikasz na zdiencie po prawej stronie strony 3.i wybierasz co chcesz oglondac.
PS.mam nadzieje ze pomogłam🐎
~zosia
kliknij w fotke z gniazdem,nastepnie w gniazdo rybolowa,nastepnie w dowolne zdjecie i uruchom aplikacje
~Tester
jak włączyć obserwację ?
~_Norka
Zeby oglądać trzeba kliknąć na fotke z gniazdem. Po prawej stronie są nazwy kamer do wyboru.
~lili17
Prosze o pomoc nie wiem jak mam włączyć obserwację napiszczie plis❗️!
~dani1
Nie wiem dla czego nie mogę oglądać jest jakaś zmiana w adresie
~dani1
Tak to super kamerki już nie wiem gdzie patrzeć czy na Polskie bociany czy na gniazda w Holandii czy na tego wspaniałego orła i dziki wieczorem.Oszaleć można bo przecież nie kupię 5 laptopów.Pozdrawiam
~Kasia
Te kamery są najlepsze! Na 2 kamerce o 21:00 są dzikki (zawsze) A w dzień i rano orzeł siedi w gnieżdzie. Kamerka BOMBA.!