Parafia Św. Stanisława
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 0%
prędkość wiatru: 9 km/h
ciśnienie: 1020 hPa
wilgotność powietrza: 47%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:57
zachód księżyca: 00:41
min. temperatura: 16 °C (61 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 32%
prędkość wiatru: 11 km/h
ciśnienie: 1021 hPa
wilgotność powietrza: 69%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:57
zachód księżyca: 00:41
min. temperatura: 16 °C (61 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 7%
prędkość wiatru: 8 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 63%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:57
zachód księżyca: 00:55
min. temperatura: 14 °C (58 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 14%
prędkość wiatru: 8 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 61%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:57
zachód księżyca: 01:12
min. temperatura: 16 °C (60 °F)
Indeks UV: 8
Położenie na mapie
Archiwum
Komentarze
~Krzysiu
Panie figura dlaczego nie działa 2 kamera
~bbrick
oj panie figura ojj nieladnie
Piękna rzecz kamerka dla chorych , ale dlaczego niema kamerki nr 2, pozdrawiam.
~NICK
wlodi.vip :D
~ogladacz
wymyślili to podchodzenie do komunii było dobrze to robią zamieszanie zal
~edwardo
DZiekuje za te kamere,Szczesc Boze z Kanady.
~Karolina
Trafilam na slub . 🙂
Wszystkiego dobrego dla mlodej pary .🙂
~Tytko
Może włodzimierza zobaacze:-D
Jak ja chciałem posłuchać mszy św. to wyskakuje mi komunikat: ''No input file specified''. Co to oznacza?
~mm
zgadzam się brak słów.Jest pieknie tu nikt z nikim się nie kłóci.
Brak słów ludzkie słowa zbyt ubogie są,by wyrazić me najgłębsze wyrazy uznania,siedząc w Paryżu we Francji mogę oglądać mszę z Polski,Boże pobłogosław owych pomysłodawców,których co dnia wspierać będę modlitwą z Sacre coeur występójąc jako biały mim od 5 lat,Bóg zapłać za transmisję z Andrychowa
~Br.Pitt
Serdecznie pozdrawiam Andrychów. Wspaniały pomysł z transmisją Eucharystii.
~radek
oglądałem kawałek mszy o 10:39
~HAPPY.
Pieknie posluchac mszy sw z pieknego kosciola,gratuluje kamery,Szczesc Wam Boze! Ed z Kanady.
~manio
A w czasie oglądania mszy na tace to płatnym smsem 🙂
~jur
A za głupotę, to nie sms-em! Za darmo !
~orangeer112
msza xd