W pobliżu
Panorama miasta Hit
Opis
Widok na różne punkty miasta z siedziby firmy AJC. Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć.
Czas lokalny
2019-12-10 15:06 CET
Strona źródłowa
Encyklopedia
pl gb
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Udostępnij
Facebook Twitter Blogger E-mail
Odsłony
1 277
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 1 °C
prędkość wiatru: 28 km/h
kierunek wiatru: 320 °
ciśnienie: 1018 hPa
opady: 0.6 mm
wilgotność powietrza: 86%
zachmurzenie: 75%
widoczność: 6 km
wschód słońca: 07:30
zachód słońca: 15:43
wschód księżyca: 14:54
zachód księżyca: 05:10
maksymalna temperatura: 2 °C (36 °F)
minimalna temperatura: -8 °C (18 °F)
Indeks UV: 1
Pogoda
temperatura: 4 °C
prędkość wiatru: 5 km/h
kierunek wiatru: 174 °
ciśnienie: 1019 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 71%
zachmurzenie: 2%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 07:31
zachód słońca: 15:43
wschód księżyca: 15:26
zachód księżyca: 06:20
maksymalna temperatura: 4 °C (39 °F)
minimalna temperatura: -3 °C (26 °F)
Indeks UV: 1
Pogoda
temperatura: 1 °C
prędkość wiatru: 11 km/h
kierunek wiatru: 200 °
ciśnienie: 1010 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 78%
zachmurzenie: 45%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 07:32
zachód słońca: 15:43
wschód księżyca: 16:05
zachód księżyca: 07:31
maksymalna temperatura: 1 °C (33 °F)
minimalna temperatura: -5 °C (23 °F)
Indeks UV: 1

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
49°48'53" N 19°3'23" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
20:11 30-11-2019 | IP Hash: 77r4gs
~Eska

Dzięki nowemu obrazkowi zauważyłam, że kamerka jest przy Łokietka (i to by się zgadzało z kątem widzenia na skrzyżowanie Żywieckiej z PCK). Swoją drogą maszt musi być "po zbóju", skoro kamerka jest prawie na wysokości domu urzędniczego (był niedawno taki widoczek). Przyjadę na święta, to sobie obejrzę w realu. Pozdrowienia spod Wawelu.
odpowiedz
avatar
16:10 25-11-2019 | IP Hash: 4fp3c7
~Eska

O, przetkała się!
odpowiedz
avatar
15:33 25-11-2019 | IP Hash: 4fp3c7
~Eska

No, nie! Wyświetla się tylko reklama...
odpowiedz
avatar
16:57 22-11-2019 | IP Hash: 6k9leh
~Eska

...i stała się jasność...bo już się bałam, że to coś poważnego. A tu mecz przy Żywieckiej, a w Wiśle skoki.
odpowiedz
avatar
16:50 22-11-2019 | IP Hash: 6k9leh
~Eska

Co to? Black out dla oświetlenia ulicznego w całym mieścieemoticon?
odpowiedz
avatar
18:23 21-11-2019 | IP Hash: q3unej
~Eska

Miłe zaskoczenie - znów działa!
odpowiedz
avatar
16:44 21-11-2019 | IP Hash: p88s3a
~Eska

No, nie! Już problemyemoticon?
odpowiedz
avatar
16:28 19-11-2019 | IP Hash: 1smidnnb
~Eska

Podglądamy rozbiórkę komina. Jak ten człowiek się stamtąd wydostanie? Dźwig go zdejmie razem z koparkąemoticon?
odpowiedz
avatar
10:16 16-11-2019 | IP Hash: 23egfug
~Native

Trochę trzęsie, ale pewnie wiatr jest silny. Poza tym dobra robota.
odpowiedz
avatar
13:11 16-11-2019
AJC

Kamerka jest na maszcie i przy mocniejszym wietrze niestety nią trzęsie. Pozdrawiamy
avatar
01:01 15-11-2019 | IP Hash: 1bb487
~Eska

Dzięki za wiadomość i potwierdzenie moich przypuszczeń. Pozostaje jeszcze lokalizacja tych kamerek. Wychodzi mi, że jedyna możliwa, żeby pokazać te widoczki z takiej perspektywy, to tzw. (za moich młodych lat) "dom urzędniczy". Starzy mieszkańcy tego rejonu skojarzą - wielki przedwojenny dom przy Tuwima z dobudowanymi "skrzydłami" w blokowej manierze, jak reszta osiedla "Strzechy". Jest na tyle wysoki, że pokazać można kościół na Złotych Łanach i kościół w Lipniku, a także zaglądnąć na skrzyżowanie Żywieckiej i PCK. Przy tej okazji oglądam dom, w którym w zamierzchłych czasach przyszłam na ten świat...
odpowiedz
avatar
13:09 16-11-2019
AJC

Zgadza się lokalizacja 100m od domu urzędniczego. Pozdrawiamy w takim razie byłą sąsiadkę.
avatar
15:57 14-11-2019 | IP Hash: 7gmrmh
~Eska

Analizując obrazki doszłam do wniosku, że przekazują je naprzemiennie dwie kamerki skierowane przeciwstawnie, stąd te "skoki". Mam racjęemoticon?
odpowiedz
avatar
20:22 14-11-2019
AJC

Witam, Kamerka jest jedna posiada zoom 25 krotny i jest obrotowa. Reklama wskakuje w momencie kiedy zmienia pozycję. Jeżeli chodzi o Szyndzielnię to da się jeszcze minimalnie zrobić większe zbliżenie ale niestety ostrość się rozjeżdża. Postaram się jak będzie ładniejsza pogoda i dobra widoczność lepiej poukładać obrazki. Pozdrawiam
avatar
09:55 13-11-2019 | IP Hash: 1t1tbgu
~Eska

Jestem pod wrażeniem. Emitowane obrazki trochę na "chybił-trafił", przydałoby się zachować jakąś kolejność przekazu, a nie skoki - dla przykładu - Szyndzielnia - kościół w Lipniku . A propos Szyndzielni - czy ten zoom na schronisko to maximum jego możliwości, czy jeszcze coś można z niego wycisnąć? Gorąco kibicuję tej kamerce!
odpowiedz