Olczański Wierch - Stok narciarski
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 13%
prędkość wiatru: 8 km/h
ciśnienie: 1021 hPa
wilgotność powietrza: 54%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:50
zachód księżyca: 01:33
min. temperatura: 12 °C (54 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 16%
prędkość wiatru: 12 km/h
ciśnienie: 1022 hPa
wilgotność powietrza: 65%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:50
zachód księżyca: 01:33
min. temperatura: 12 °C (54 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.9 mm
zachmurzenie: 19%
prędkość wiatru: 7 km/h
ciśnienie: 1023 hPa
wilgotność powietrza: 68%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:50
zachód księżyca: 02:01
min. temperatura: 14 °C (57 °F)
Indeks UV: 8
opady: 2.4 mm
zachmurzenie: 27%
prędkość wiatru: 10 km/h
ciśnienie: 1023 hPa
wilgotność powietrza: 63%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:50
zachód księżyca: 02:37
min. temperatura: 16 °C (61 °F)
Indeks UV: 9
Położenie na mapie
Komentarze
~my
Popieram Bukowina najlepsza ❗️!
~turysta
Tydzień dobrej jazdy na Zwyrtliku i Turni. Sporo sztucznego śniegu ale za to nie lepi się do nart. Polecam dla rodzin z dziećmi. 👌
~drak
dobry stok chociaz duzo lodu dobrze sie jezdzie🙂
~dree
Na stokach lipa lód sie robi ❗️❗️temp na plusie ❗️!
~skimaniac
Uwielbiam Bukowinę! Nie mogę doczekać się grudnia i stoków!
~ania b.
jedziemy na ferie po raz czwarty jest super!
~Paweł
oby tak było
~mariusz
lepiej niż w zakopanem
~ania
cudowne miejsce...polecam 🙂
~Miki
Najfajniej gdzie byłem polecam
~ania
Cudowne miejsce,polecam😉 🤣
~pachoł
ale to nie działa❗️! chyba przerwa weekendowa trwa nadal 🙂))
~2321
Polecam ,jest naprawdę super
~Alex
Byłem jezdziłem i było super POLECAM ❗️
Pozdrówki
~kaktus
omg jakie to zryte 😜😜😜 😂
~dan
niezły motyw z tymi kamerkami najlepszy przesył danych jaki dotychczas oglądałem należy również zainstalować takie kamerki w innych częściach miasta np koło "centrum"