W pobliżu
Jasna Góra - Kaplica Cudownego Obr... Hit
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć. Kamera przypisana do kategorii Kościoły.
Czas lokalny
2019-12-16 02:43 CET
Strona źródłowa
Encyklopedia
pl gb
Odświeżanie
Nowy obraz co 1-5 sekund.
Udostępnij
Facebook Twitter Blogger E-mail
Odsłony
135 367
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 6 °C
prędkość wiatru: 25 km/h
kierunek wiatru: 230 °
ciśnienie: 1014 hPa
opady: 0.1 mm
wilgotność powietrza: 73%
zachmurzenie: 72%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 07:39
zachód słońca: 15:38
wschód księżyca: 19:03
zachód księżyca: 10:28
maksymalna temperatura: 9 °C (47 °F)
minimalna temperatura: 3 °C (37 °F)
Indeks UV: 1
Pogoda
temperatura: 8 °C
prędkość wiatru: 14 km/h
kierunek wiatru: 192 °
ciśnienie: 1016 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 79%
zachmurzenie: 35%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 07:40
zachód słońca: 15:38
wschód księżyca: 20:20
zachód księżyca: 11:06
maksymalna temperatura: 8 °C (46 °F)
minimalna temperatura: 5 °C (40 °F)
Indeks UV: 1
Pogoda
temperatura: 10 °C
prędkość wiatru: 15 km/h
kierunek wiatru: 180 °
ciśnienie: 1012 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 83%
zachmurzenie: 14%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 07:41
zachód słońca: 15:39
wschód księżyca: 21:40
zachód księżyca: 11:37
maksymalna temperatura: 10 °C (50 °F)
minimalna temperatura: 2 °C (36 °F)
Indeks UV: 1

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
50°48'40" N 19°6'58" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
07:12 03-12-2019 | IP Hash: q4obtu
~wiesia

Czarna Madonno, Mateńko, proszę na kolanach o otoczenie opieką Dominika i nas wszystkich. Tyś ogromem Serca Swego otoczyła cały Świat. Miej nas maluczkich w opiece i spraw, byśmy nigdy w trudnościach nie wątpili w Twą łaskę. Przepraszam, za wszystko co złe Ci uczyniłam, nie gniewaj się i pomóż Mateńko. Proszę
odpowiedz
avatar
09:06 30-11-2019 | IP Hash: 7ep1mc
~Monika

Błagam Matko o pomoc. Ty znasz mój ból, moje pogmatwane życie, proszę przyjdź mi z ratunkiem. Dziękuje za wszystko,przepraszam za to co złe. Kocham Cię.
odpowiedz
avatar
07:31 19-06-2017 | IP Hash: 2nirr
~wiesia

Jasnogórska Panienko pomóż, proszę usilnie.
odpowiedz
avatar
07:53 05-06-2017 | IP Hash: 2nirr
~wie

Czarna Madonno, do Ciebie uciekam się o pomoc. Mateńko wspomóż nas. Proszę
odpowiedz
avatar
07:13 12-05-2017 | IP Hash: 2nirr
~wiesia

Cudowna Panienko, pomóż.
odpowiedz
avatar
07:20 09-05-2017 | IP Hash: 2nirr
~wie

Mateńko, pomnóż i daj siłę. Ty wszystko możesz i nie opuszczasz uciekającego się w potrzebie Mateńko. Dzisiaj proszę o łaskę dla siebie.
odpowiedz
avatar
07:06 27-04-2017 | IP Hash: 2nirr
~wiesia

Mateńko dodaj mi sił, proszę.
odpowiedz
avatar
07:16 11-04-2017 | IP Hash: 2nirr
~wie

Jesteś tuż obok mnie, jesteś ze mną... Bądź Maryjo.
odpowiedz
avatar
07:46 27-03-2017 | IP Hash: 2nirr
~wie

Mateńko, daj siłę na ten trudny czas i miej w swojej opiece Dominika. Proszę.
odpowiedz
avatar
08:12 15-03-2017 | IP Hash: 2nirr
~Wiesia

"Dobra Matko i Królowo z Jasnej Góry, Z wdzięcznym sercem dziś ku Tobie wznoszę wzrok Nie potrafię podziękować za Twe serce, Którym wspierasz każdy czyn mój, każdy krok."
Te słowa najlepiej oddają to co czuję.
odpowiedz
avatar
07:10 10-03-2017 | IP Hash: 2nirr
~wie

Jest zakątek na tej ziemi, gdzie powracać każdy chce... I ja powracam do Ciebie Panienko z prośbami o zdrowie i pracę, o opiekę, szczególnie nad Dominikiem, ale i nami wszystkimi.
odpowiedz
avatar
07:13 01-03-2017 | IP Hash: 2nirr
~Wie

Mateńko, pomóż mi, proszę, wyprosić łaski dla Dominika i nas wszystkich. Nie opuszczaj nas jeśli błądzimy.
odpowiedz
avatar
07:26 13-02-2017 | IP Hash: d16f7
~Wiesia

Czarna Madonno proszę o siłę na ten trudny czas. Dziękuję za wszystko co otrzymałam. Pocieszycielko strapionych nie opuszczaj.
odpowiedz
avatar
16:25 06-02-2017 | IP Hash: 226nqhr
~mm

Mateńko pomóż nam

odpowiedz
avatar
07:24 24-01-2017 | IP Hash: c7l1t
~wiesia

Pocieszycielko strapionych daj sił na ten trudny czas. Spraw, proszę, byśmy nie stracili pracy.
odpowiedz
avatar
07:08 12-01-2017 | IP Hash: 1e5fth5
~wie

Mateńko dodaj sił. Proszę.

odpowiedz
avatar
07:11 04-01-2017 | IP Hash: dq5lng
~wie

"Dobra Matko i Królowo z Jasnej Góry, Z wdzięcznym sercem dziś ku Tobie wznoszę wzrok. Nie potrafię podziękować za Twe serce, którym wspierasz każdy czyn mój, każdy krok." Dziękuję i usilnie proszę o dalsze łaski dla Dominika i nas wszystkich.
odpowiedz
avatar
08:39 30-12-2016 | IP Hash: 5161eijuu
~wiesia

Jasnogórska Panienko, proszę o zdrowie, prace i wszelkie łaski dla Dominika i nas wszystkich. Bądź nam przewodniczką. Proszę.
odpowiedz
avatar
07:17 20-12-2016 | IP Hash: 1isn0m
~WIE

Czarna Madonno proszę wysłuchaj mych próśb.
odpowiedz
avatar
07:45 12-12-2016 | IP Hash: 5e1d47
~wiesia

Wspomożycielko strapionych wstaw się, usilnie proszę, u Syna swego za całą moją rodziną.
Błagam o zdrowie, pracę i pomoc w tym trudnym czasie. Wierzę Mateńko.
odpowiedz
avatar
11:13 08-12-2016 | IP Hash: 12u77bm
~Barbara

Matko Boska z Jasnej Gory prosze o laske nawrocenia dla pewnych rodzin,powrot do Boga i sakramentow sw.,oraz o milosc i przebaczenie urazow..Matko Boza nie opuszczaj i uzdrow te rodziny...
odpowiedz
avatar
07:44 05-12-2016 | IP Hash: 1rmh7
~wiesia

POD TWOJĄ OBRONĘ UCIEKAMY SIĘ, ŚWIĘTA, BOŻA RODZICIELKO, NASZYMI PROŚBAMI RACZ NIE GARDZIĆ... PROSZĘ USILNIE O POMOC
odpowiedz
avatar
07:25 01-12-2016 | IP Hash: 7did49
~wiesia

Dobra Matko i Królowo z Jasnej Góry, dziś do Ciebie prośby moje wznoszę tam. Pomóż Matko, nie opuszcza, miej w opiece. Zawsze prowadź prostą drogą, podaj dłoń.
odpowiedz
avatar
08:25 29-11-2016 | IP Hash: 58rlru0o
~Wie

Pocieszycielko strapionych pomóż w tym trudnych czasach. Proszę usilnie o opiekę nad Dominikiem i nami wszystkimi. Matko Boska, Królowo Polska, Pani nasza Częstochowska...
odpowiedz
avatar
07:09 22-11-2016 | IP Hash: 59amm8
~wie

Jest zakątek na tej Ziemi gdzie powracać każdy chce... tak ja chcę do Ciebie Mateńko przyjechać i podziękować za wszystko i prosić o zdrowie, pracę i opiekę nad Dominikiem i nami wszystkimi.
odpowiedz
avatar
07:04 17-11-2016 | IP Hash: 19i1kh
~Wiesia

Czarna Madonno, do Ciebie uciekam się o pomoc. Pomóż Cudowna Panienko.
odpowiedz
avatar
07:12 10-11-2016 | IP Hash: j8duu0
~wie

Jasnogórska Pani, ukochana Mateńko, wspomóż proszę całą moją rodzinę i nie opuszczaj nas.
odpowiedz
avatar
07:22 04-11-2016 | IP Hash: oj41d
~wie

Daj siłę Mateńko.
odpowiedz
avatar
07:04 12-10-2016 | IP Hash: t76h
~wiesia

Wspomożenie wiernych, Mateńko, pomóż Dominikowi i miej go, usilnie proszę, w swojej opiece. Czuwaj nad nim.
odpowiedz
avatar
07:28 06-10-2016 | IP Hash: bl4h627
~wie

Matko Boża, prosimy, zejdź z obrazu ram, udziel łaski swym dzieciom, bo ciężko dziś nam
odpowiedz
avatar
07:25 04-10-2016 | IP Hash: 80bg8u
~Wiesia+

POLSKI TYŚ KRÓLOWĄ I NAJLEPSZĄ MATKĄ. POMÓŻ POCIESZYCIELKO STRAPIONYCH.
odpowiedz
avatar
07:16 27-09-2016 | IP Hash: iq1oq6io
~wie

Pocieszycielko strapionych, do Ciebie się uciekam o pomoc. Nie opuszczaj mnie Mateńko
odpowiedz
avatar
07:08 21-09-2016 | IP Hash: nc4u49l
~wiesia

Pozwól Czarna Madonno w ramionach Twoich się skryć.Pomóż Mateńko, proszę.
odpowiedz
avatar
07:11 20-09-2016 | IP Hash: 1cuapn
~wiesia

Mateńko, tyś naszą obroną i najlepszą Matką. Miej w opiece całą moją rodzinę i spraw, by wszytko było dobrze. Wiem Czarna Madonno, że zawsze pomagasz proszącym. Proszę więc usilnie na kolonach i wierzę.
odpowiedz
avatar
07:13 16-09-2016 | IP Hash: ts81p2
~wie

Mateńko, dziękuję.
odpowiedz