MENU
W pobliżu
Jasna Góra - Kaplica Cudownego Obr...
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć. Kamera przypisana do kategorii Kościoły.
Czas lokalny
2018-12-16 06:30 CET
Encyklopedia
pl gb
Strona źródłowa
Odświeżanie
Nowy obraz co 1-5 sekund.
Galeria
Udostępnij
Facebook Google+ Twitter Blogger E-mail
Odsłony
64 709
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: -2 °C
prędkość wiatru: 14 km/h
kierunek wiatru: 66 °
ciśnienie: 1022 hPa
opady: 0.6 mm
wilgotność powietrza: 87%
zachmurzenie: 100%
widoczność: 15 km
wschód słońca: 07:40
zachód słońca: 15:38
wschód księżyca: 12:43
zachód księżyca: 01:00
maksymalna temperatura: -1 °C (31 °F)
minimalna temperatura: -8 °C (18 °F)
Indeks UV: 0
Pogoda
temperatura: 0 °C
prędkość wiatru: 11 km/h
kierunek wiatru: 225 °
ciśnienie: 1024 hPa
opady: 0.1 mm
wilgotność powietrza: 83%
zachmurzenie: 59%
widoczność: 20 km
wschód słońca: 07:41
zachód słońca: 15:39
wschód księżyca: 13:04
zachód księżyca: 00:52
maksymalna temperatura: 0 °C (32 °F)
minimalna temperatura: -5 °C (23 °F)
Indeks UV: 0
Pogoda
temperatura: 1 °C
prędkość wiatru: 7 km/h
kierunek wiatru: 174 °
ciśnienie: 1030 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 90%
zachmurzenie: 57%
widoczność: 19 km
wschód słońca: 07:42
zachód słońca: 15:39
wschód księżyca: 13:26
zachód księżyca: 02:02
maksymalna temperatura: 1 °C (34 °F)
minimalna temperatura: -3 °C (28 °F)
Indeks UV: 1

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
50°48'45" N 19°5'50" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
07:47 22-10-2018 | IP Hash: nstts
~wiesława

Mateńko, Jasnogórska Królowo, Opiekunko nasza, nie opuszczaj, pomóż w trudach i niepokojach. Prowadź prawą drogą i miej nas wszystkich w opiece, a szczególnie Dominika. Dziękuję Pocieszycielko.
odpowiedz
avatar
13:36 24-09-2018 | IP Hash: 4om6rpn
~Beata

Matuchno błogosław mojemu synowi na studiach daj mu zdrowie siłę...życzliwych ludzi...błagam bardzo z całego serca
odpowiedz
avatar
07:36 10-04-2018 | IP Hash: nstts
~wie

Mateńko najlepsza, wspomożycielko, pomóż nie zagubić się w tym trudnym czasie. Otocz ,proszę usilnie, nas wszystkich opieką i nie gniewaj się za błędy. Błagam Matuchno i dziękuję.
odpowiedz
avatar
07:17 26-03-2018 | IP Hash: nstts
~wiesia

Czarna Madonno, wspieraj w troskach i otocz tak potrzebną opieką nas wszystkich, a szczególnie Dominika. Proszę Panienko.
odpowiedz
avatar
23:39 18-03-2018 | IP Hash: 1elj2g
~Atabe

Matko kochana proszę o potrzebne łaski
odpowiedz
avatar
07:25 26-02-2018 | IP Hash: nstts
~wie

Mateńko, prowadź nas i miej w opiece swej tak, jak to czynisz. Błogosław Dominikowi i całej rodzinie. Dziękuję Panienko, że jesteś.
odpowiedz
avatar
23:54 10-02-2018 | IP Hash: dq8f193
~Beata

Matucbno kochana bardzo Cię proszę o opiekę ..błogosław moim synom daj im zdrowie I potrzebne łaski.błogosław memu domowi
odpowiedz
avatar
07:28 09-02-2018 | IP Hash: nstts
~wie

Czarna Madonno, miej w opiece nas, a szczególnie Dominika. Do Ciebie uciekam się Panienko o pomoc w wyproszeniu łaski zdrowia i o to, by wszystko było dobrze. Błagam
odpowiedz
avatar
07:23 05-02-2018 | IP Hash: nstts
~Wiesława

Jasnogórska Panienko, Mateńko nasza broń nas od wszystkiego złego, wlej na nas Swoją miłość. Ty wszystko możesz Królowo Nieba i Ziemi, do Ciebie się więc uciekam z prośbami o zdrowie i pracę i o to, by wszystko było dobrze. Dziękuję.

odpowiedz
avatar
00:12 14-01-2018 | IP Hash: 1ucd6
~Beata

Maryjo ukochana matko weź w opiekę mojego Syna ....daj mi siłę i dużo wiary
odpowiedz
avatar
00:30 02-01-2018 | IP Hash: um5bj8l
~Bea

Maryjo miej nas w opiece. ...Jezu Ty się tym zajmij
odpowiedz
avatar
07:35 28-12-2017 | IP Hash: 2nirr
~wie

Mateńko ukochana, miej nas w opiece. Błagam spraw, by wszystko było dobrze.
odpowiedz
avatar
07:34 11-12-2017 | IP Hash: 2nirr
~wiesia

Czarna Madonno, daj siłę, pomóż i miej w opiece. Błagam Mateńko.
odpowiedz
avatar
07:11 06-12-2017 | IP Hash: 2nirr
~wie

Pocieszycielko strapionych, błagam o pomoc.
odpowiedz
avatar
18:54 20-10-2017 | IP Hash: 2eu71
~wiola

Matko kochana pomóż mojej mamie,błagam
odpowiedz
avatar
07:21 18-09-2017 | IP Hash: 2nirr
~wie

Do Ciebie się uciekamy, o Maryjo, Maryjo... i ja się uciekam z błaganiem o łaski dla Dominika i nas wszystkich, o wyjaśnienie sprawy, o pomoc. Dziekuję
odpowiedz
avatar
19:37 07-09-2017 | IP Hash: 3ooh0j
~Bea

Matuchno błagam miejsca w opiece mojego starszego syna zeby nie wrobila go....proszę
odpowiedz
avatar
07:11 24-08-2017 | IP Hash: 2nirr
~Wieśka

Mateńko, podaj rękę, wskaż drogę. Proszę.

odpowiedz
avatar
07:18 21-08-2017 | IP Hash: 2nirr
~Wiesława

Mateńko Nieustającej Pomocy, pomóż, proszę usilnie.
odpowiedz
avatar
07:12 27-07-2017 | IP Hash: 2nirr
~wiesia

Wspomożenie chorych, Pocieszycielko strapionych, pomóż - szczególnie Dominikowi. Proszę Mateńko, miej go w opiece.
odpowiedz
avatar
07:54 26-07-2017 | IP Hash: 2nirr
~wiesia

Czarna Madonno, pomóż. Proszę.
odpowiedz
avatar
07:06 26-05-2017 | IP Hash: 2nirr
~wie

Jesteś tuz obok mnie, jesteś ze mną... Pomóż Panienko. Proszę.
odpowiedz
avatar
06:46 16-05-2017 | IP Hash: 2nirr
~wiesia

Do Ciebie Jasnogórska Pani uciekam się o pomoc. Zawsze Mateńko pomagasz proszącym o łaskę i tym razem nie opuszczaj mnie. Usilnie proszę.
odpowiedz
avatar
07:19 11-05-2017 | IP Hash: 2nirr
~wie

Wspomożenie wiernych, Pocieszycielko strapionych pomóż Mateńko... Proszę
odpowiedz
avatar
07:27 10-05-2017 | IP Hash: 2nirr
~wiesia

Mateńko ukochana, Czarna Madonno, pomóż mi. Proszę przed Twoim obliczem o łaski. Ty nigdy nie opuszczasz w potrzebie.
odpowiedz
avatar
07:21 24-04-2017 | IP Hash: 2nirr
~wie

Jasnogórska Pani Tyś naszą Hetmanką, Polski Tys Królową i najlepszą Matka... Prowadź Mateńko i daj siłę, Proszę
odpowiedz
avatar
07:30 20-03-2017 | IP Hash: 2nirr
~wiesia

Czarna Madonno i Mateńko błagam o łaskę zdrowia dla nas wszystkich i o pracę. Nie opuszczaj nas Pocieszycielko.
odpowiedz
avatar
07:24 16-02-2017 | IP Hash: 5rrpknm
~wiesia

Jasnogórska Panienko, pocieszycielko strapionych, do Ciebie uciekam się w tych chwilach. Pomóż, proszę.

odpowiedz
avatar
07:14 31-01-2017 | IP Hash: 16f11nil
~wie

Proszę Cię Mateńko o zdrowie i o pracę. Spraw Pocieszycielko strapionych, by wszystko było dobrze. Ty Królowo Polski możesz wszystko. Błagam.
odpowiedz
avatar
07:45 16-01-2017 | IP Hash: 612cnlq
~Wiesia

Wzrok masz smutny, zatroskany, ale zawsze przenikający. Pomóż Mateńko i prowadź.

odpowiedz
avatar
07:22 09-01-2017 | IP Hash: 8q29md3e
~Wiesia

Jasnogórska Mateńko, usilnie proszę o zdrowie, pracę o to, byś zawsze miała nas w swojej opiece.
odpowiedz
avatar
07:08 13-12-2016 | IP Hash: 1i7i7j
~wie

Dziękuję Cudowna Panienko, że jesteś.
odpowiedz
avatar
07:12 06-12-2016 | IP Hash: 21d09
~wiesia

Jest zakątek na tej ziemi, gdzie powracać każdy chce... Też chcę do Ciebie Mateńko przyjść i prosić usilnie o łaski dla Dominika i nas wszystkich.
odpowiedz
avatar
07:32 17-10-2016 | IP Hash: 108tn
~wie

Pocieszycielko strapionych, Czarna Madonno, do Ciebie kieruję moje prośby i proszę usilnie o wysłuchanie. Pomóż Serdeczna Matko.
odpowiedz
avatar
22:09 15-09-2015 | IP Hash: 9qsbha
~Beata

Matuchno moja najdroższa...pocieszycielko strapionych blagam Cię blagam z calej mojej duszy o pozytywne rozwiązanie problemu mojego syna...proszę z całego serca. ..z wszystkich moich sil i mysli aby wszystko było dobrze. .i we właściwym czasie
odpowiedz