Dolina Miłosierdzia
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 3%
prędkość wiatru: 4 km/h
ciśnienie: 1021 hPa
wilgotność powietrza: 79%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:01
zachód księżyca: 00:54
min. temperatura: 14 °C (58 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 4%
prędkość wiatru: 13 km/h
ciśnienie: 1020 hPa
wilgotność powietrza: 59%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:01
zachód księżyca: 00:54
min. temperatura: 14 °C (58 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 17%
prędkość wiatru: 13 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 59%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:01
zachód księżyca: 01:10
min. temperatura: 16 °C (61 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 9%
prędkość wiatru: 15 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 60%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:01
zachód księżyca: 01:29
min. temperatura: 19 °C (66 °F)
Indeks UV: 8
Położenie na mapie
Komentarze
~maryś
co z tą kamerką widokową
~marianna
bardzo się cieszę ,że dzięki kamerom mogę uczestniczyćW MODLITWIE KORONKĄ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.jest to miejsce bardzo bliskie mojemu sercu. byłam tam kilka razy.
~pol-12
To wygodnictwo.modlić sie przeżywać przez internet?nie ma tak dobrze.Jezus też został ukrzyżowany wirtualnie nie,trzeba ruszyć nóżki a nie siedzieć przed kompem i uważać się za zbawioną,ruchy ruchy to może pójdziesz do czyśca najwyżej
~ania
tak się cieszę, że mogę na żywo popatrzeć na miejsca, w których tak niedawno byłam osobiście i które są mi bardzo bliskie. Dolina Miłosierdzia to pokój, wyciszenie, ciepło...
~asia
ja nawet nie wiedzialam ze w czestochowie mamy kamerki ,chcialam popatrzec i co❓️ i nic nie widze.
~mariano
pogoda nieciekawa żeby nie powiedzieć,kiepska
~fan
jaka pogoda wczestochowie bo sie wybieram na mecz żuzlowy
~matti
Marność nad marnościami i tylko marność z tymi kamerkami w Częstochowie.Nie można pozerkać na swoje miasto.....miernota.
~celt
czy w czestochowie sa tylko koscioly? nie ma nic godnego zaprezentowania w internecie za posrednictwem kamery?
~enny
co sie dzieje z tymi kamerkami w Czestochowie?
~ewa
Teraz juz niema żadnejkamery.Tą jakoswłaczyli
~markop
Dobre i to ale Cz-wa jest bardzo uboga w kam. inter.
~ann
i fajnie że mamy nastepną kamerke