W pobliżu
Plac Wolności Hit
Opis
Widok z kamery na Plac Wolności oraz Pałac Kultury Zagłębia. Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć. Kamera przypisana do kategorii Rynki, starówki.
Czas lokalny
2019-10-22 02:44 CEST
Encyklopedia
pl gb
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Udostępnij
Facebook Twitter Blogger E-mail
Odsłony
61 696
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 17 °C
prędkość wiatru: 4 km/h
kierunek wiatru: 133 °
ciśnienie: 1022 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 76%
zachmurzenie: 2%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 07:16
zachód słońca: 17:39
wschód księżyca: 01:00
zachód księżyca: 15:23
maksymalna temperatura: 20 °C (68 °F)
minimalna temperatura: 14 °C (56 °F)
Indeks UV: 5
Pogoda
temperatura: 19 °C
prędkość wiatru: 9 km/h
kierunek wiatru: 112 °
ciśnienie: 1021 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 83%
zachmurzenie: 28%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 07:18
zachód słońca: 17:37
wschód księżyca: 00:28
zachód księżyca: 15:57
maksymalna temperatura: 19 °C (66 °F)
minimalna temperatura: 12 °C (54 °F)
Indeks UV: 5
Pogoda
temperatura: 22 °C
prędkość wiatru: 7 km/h
kierunek wiatru: 150 °
ciśnienie: 1014 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 67%
zachmurzenie: 2%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 07:20
zachód słońca: 17:35
wschód księżyca: 01:49
zachód księżyca: 16:26
maksymalna temperatura: 22 °C (71 °F)
minimalna temperatura: 13 °C (55 °F)
Indeks UV: 5

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
50°19'30" N 19°11'18" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
21:35 19-05-2019 | IP Hash: 6iu21e
~obywatel

Kupiłem kiszkę i była śmierdząca. Może takie uwagi trzeba tu pisać wzorem kabaretu p. Kobuszewskiego. Bo normalne uwagi co do kamer władza ma w ..... .
odpowiedz
avatar
09:31 19-08-2018 | IP Hash: 2puffl
~JA

Gdzie widok z kamery na Plac Wolności emoticon ciągle nie dosępny !
odpowiedz
avatar
11:11 24-02-2018 | IP Hash: 3bnkjb1
~Diadia

Uważam za bardzo słuszne uwagi, aby poprawić wizerunek miasta poprzez lepszego go pokazania w kamerkach, gdyż obecnie jest to miernota na takie miasto jak Dąbrowa Górnicza
odpowiedz
avatar
19:56 29-01-2018 | IP Hash: 62bq
~donek

Tak władze Dąbrowy reagują na prośby wyborców. Podziękujemy wam przy wyborach.
odpowiedz
avatar
19:54 29-01-2018 | IP Hash: 62bq
~olek

Moderator to dawny cenzor. To nie zgodne z prawem Chyba , że prawo stosuje się tylko dla naiwnych.
odpowiedz
avatar
19:52 29-01-2018 | IP Hash: 62bq
~jorg

Można pisać do nich jak dawniej do książki życzeń i zażaleń. A oni mają nasze opinie i prośby w d.... .
odpowiedz
avatar
12:42 27-01-2018 | IP Hash: mnoc2
~Jerzy

Proszę wrócić do poprzedniego ustawienia. Kamery osobne i z możliwością powiększenia. Komu to przeszkadzało?
odpowiedz
avatar
11:23 22-01-2018 | IP Hash: f6pm1
~Jarosław

Proszę przywrócić dawne ustawienia. Te są do .... .
odpowiedz
avatar
07:14 07-01-2018 | IP Hash: 4n6c85
~Jarek

Dlaczego od nowego roku nie mogę powiększyć obrazu na cały ekran, jak coś dobrze działało to ktoś mądry chce ułatwiać a tylko pogorszył. W zeszłym roku wybierałem odpowiednią kamerę i ją powiększałem na cały ekran, a teraz mi pokazuje dwie kamery naraz i obraz na plac Wolności jest jakby z za firanki w nocy liliowa poświata.

odpowiedz
avatar
11:25 22-01-2018 | IP Hash: f6pm1
~Jarosław

Bo jakiś "geniusz" ulepszył równo i z dobrego zrobił ..... .
avatar
12:08 30-12-2017 | IP Hash: f4e3gd
~ex-dąbrowiak

error 404 - nie znaleziono strony. O co chodzi? To samo ze stroną pogoria III.
odpowiedz
avatar
20:02 28-08-2017
Tomasz Smok

szkoda ze nie jest obrotowa
odpowiedz
avatar
19:30 09-06-2017 | IP Hash: ge41g3gsg
~kolo

nie dalo by sie tej kamery skierowac troche w prawo emoticon nie widac ile jest ludzi pod parasolkami emoticon emoticon
odpowiedz
avatar
18:57 24-10-2016 | IP Hash: dl5391
~admin

Napiękniejsza Dąbrowa Górnicza... zapraszam na strone emoticon
odpowiedz