Rynek
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 0%
prędkość wiatru: 11 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 24%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:17
zachód księżyca: 01:50
min. temperatura: 19 °C (66 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 2%
prędkość wiatru: 16 km/h
ciśnienie: 1020 hPa
wilgotność powietrza: 55%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:17
zachód księżyca: 01:50
min. temperatura: 19 °C (66 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.1 mm
zachmurzenie: 15%
prędkość wiatru: 20 km/h
ciśnienie: 1016 hPa
wilgotność powietrza: 54%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:17
zachód księżyca: 02:24
min. temperatura: 23 °C (74 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 21%
prędkość wiatru: 23 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 61%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:17
zachód księżyca: 03:11
min. temperatura: 21 °C (70 °F)
Indeks UV: 8
Położenie na mapie
Komentarze
~Nina
Dziekuje 🍇
~M@reS
Znów nie działa od ponad tygodnia ☹️
~kinia
widac tylko czarny ekran czyli NIC NIE WIDAC❗️❗️
~jozef
kamera na budynku nr. 20 była lepsza,pokazywała rynek,katedre niz ta co pokazuje wodopój gołebi.
~Shvo
W końcu kam działa jak należy ! 🙂 pozdrawiam
~Andrzej
Co za artysta wsadził kamerkę z Kłecka do Gniezna❓️
~adi
nagrania sylweter 2015 2016......pilne rynek gno
~kalisz
Jak towstolicy niemakamer , nic niewidać,nicnieslychać,kiedyś podglądalemGniezno teraznie...
~Andrzej
Tutaj nie ma kogo prosić, o poprawę ❗️
Zresztą za każdym razem jest gorzej ❗️
~sara
naprawcie kamere żeby była ja dawniej
~Andrzej
Masakra ❗️❗️❗️!
To co jeszcze da się oglądać jest czarno białe ❗️❗️❗️❗️
~vn
Fajna sprawa z tymi ruchomymi kamerami
~Andrzej
Piękny dach❗️❗️❗️!
Prośba o więcej ❗️❗️❗️❗️❗️
Dachu ❗️❗️❗️❗️!
~Andrzej
Coraz gorzej❗️
Zamiast kombinować i instalować denny sprzęt wystarczy np. zatelefonować do operatorów w Gdańsku
i dowiedzieć się jaki używają sprzęt by mieć kolor i dobre efekty przekazu..
~f1
Kamera uległa awarii! ciekawe jak długo nastąpi usunięcie awarii-znając życie bardzo długo
~Odwiedzający czasem Gniezno
bez koloru ? ale jak to ?☹️
~Andrzej
Dzisiaj wieczorem oglądam i jestem w szoku ❗️❗️!
Gdzie kolor ❓️❓️❓️❓️❓️?
Panowie mamy XXI wiek, poprawcie to bo noty spadną ❗️❗️❗️❗️❗️
~Andrzej
Ze wszystkich kamer w Gnieźnie najlepsza....
Może być jeszcze atrakcyjniejsza jeśli operator zmniejszy widok nieba na korzyść Rynku.