W pobliżu
Plaża Hit
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć. Kamera przypisana do kategorii Plaże, morza.
Czas lokalny
2019-10-23 11:06 CEST
Strona źródłowa
Encyklopedia
pl gb
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Udostępnij
Facebook Twitter Blogger E-mail
Odsłony
714 169
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 10 °C
prędkość wiatru: 7 km/h
kierunek wiatru: 250 °
ciśnienie: 1022 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 94%
zachmurzenie: 75%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 07:31
zachód słońca: 17:32
wschód księżyca: 00:14
zachód księżyca: 16:15
maksymalna temperatura: 13 °C (56 °F)
minimalna temperatura: 8 °C (46 °F)
Indeks UV: 3
Pogoda
temperatura: 15 °C
prędkość wiatru: 14 km/h
kierunek wiatru: 142 °
ciśnienie: 1015 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 87%
zachmurzenie: 9%
widoczność: 9 km
wschód słońca: 07:33
zachód słońca: 17:29
wschód księżyca: 01:40
zachód księżyca: 16:39
maksymalna temperatura: 15 °C (59 °F)
minimalna temperatura: 7 °C (45 °F)
Indeks UV: 4
Pogoda
temperatura: 14 °C
prędkość wiatru: 14 km/h
kierunek wiatru: 257 °
ciśnienie: 1015 hPa
opady: 0.1 mm
wilgotność powietrza: 92%
zachmurzenie: 66%
widoczność: 8 km
wschód słońca: 07:35
zachód słońca: 17:27
wschód księżyca: 03:08
zachód księżyca: 17:00
maksymalna temperatura: 14 °C (58 °F)
minimalna temperatura: 10 °C (49 °F)
Indeks UV: 3

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
54°49'57" N 18°12'34" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
16:45 06-10-2019 | IP Hash: 1i5p0stnb
~turysta

Piękna plaza o tej porze trochę wyludniona ciekawe czy Karwia tez pusta ale duze brawa dla miasta zjezdzalnia znikneła i się chyba nie pojawi nie dawac zezwolenia na takie budowle wielosezonowe
odpowiedz
avatar
12:37 07-09-2019 | IP Hash: 6b6q
~wczsowicz

robos nigdy nie sikałem do MORZA i nie będę sikał
odpowiedz
avatar
09:32 25-08-2019 | IP Hash: iakdnnm
~robso

wczasowicz .poloz reke na sercu i powiedz ze TY nie sikasz do morza.porzadnisemoticon

odpowiedz
avatar
12:41 23-06-2019 | IP Hash: 18rc4or
~wczsowicz

plaża piękna jak i miejscowość tylko zaczyna być opanowywana przez psy, które załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne na plaży i w morzu.Również psy sikają na wystawione owoce w skrzynkach przy straganach.Tak jest kultura wczasowiczów aby tak dalej to psy będą panować w miesicie jak i na plaży.Może jakieś kontrole by się przydały

odpowiedz
avatar
20:31 17-06-2019 | IP Hash: j3cms
~Artur

Plaża super, szkoda tylko że kundle sikają w piach i nikt nie przestrzega zakazów!
odpowiedz
avatar
14:45 29-03-2019 | IP Hash: 10r0qmc
~Nicia

Kocham karwie teraz nie muszę jesdzi nad morze żeby widzieć plaże polecam
emoticon
odpowiedz
avatar
08:19 31-12-2018 | IP Hash: 11ajd2ou
~Petra

RÁDA VZPOMÍNÁM NA TUTO KRÁSNOU DOVOLENOU.HNED BYCH SE TAM VRÁTILA.VŠE POTŘEBNÉ BYLO NA MÍSTĚ A TO JE SUPER.ODPOČATÁ OD DENNÍHO STRESU.DOPORUČUJI VŠEM
odpowiedz
avatar
14:27 28-10-2018 | IP Hash: 40p7c
~Grzego

Karwia to miejsce ukochane przez dzieci. Moja kwatera to Agawa, zawsze dzieciaki zadowolone. Polecam Karwie
odpowiedz
avatar
13:57 06-09-2018 | IP Hash: a212
~piotr

Zgubiłem obrączkę pod koniec lipca ,młody żonkoś,grawer w środku,może ktoś znajdzie,proszę o info tutaj
odpowiedz
avatar
09:26 30-08-2018 | IP Hash: 68p87
~komik

Piękny biały piasek i widzę brak tłumów byłam po 15 lipca i przy brzegu o tej godzinie nie było miejsca. Super miejscowość! Ach ten szum morza.......
odpowiedz
avatar
06:07 12-08-2018 | IP Hash: iri06em
~GC

Dla nas Karwia jest ok. Piękna plaza, mała miescinka, ale wszędzie blisko... można przez tydzień nie ruszać auta...
odpowiedz
avatar
20:50 08-08-2018 | IP Hash: 96nc6
~doris

KRYTYCY Nie wiem czego oczekujecie ale ja potrzebuję odpoczynku od tłumów od technologii .....od wszystkiego ! nie lubię się też "lansić" i wysyłać fotki na FB. Na wakacjach chcę odpocząć od tego co mnie otacza na co dzień. Karwia nudna emoticon? ale to i tak dla mnie zbyt zatłoczone miejsce. Wolę pobliskie Ostrowo. Zawsze tam przyjeżdżam i to w jedno miejsce. Spotykam tam swoich znajomych z wakacji .... nigdy tam się nie nudziłam emoticon Powiem Wam że nie ważne gdzie jedziesz ... ale z kim emoticon ....
odpowiedz
avatar
11:53 07-08-2018 | IP Hash: nh00hmc
~Op

Tak jak pisałem wcześniej Karwia to już tylko wspomnienie miniony lat. Właśnie wróciłem z Jastarni to miejsce to już inna bajka. Jest co robić, plaża piękna pusta! pełna muszelek. Wieczorem jest co robić. Do Karwi już nie wrócę pozdrawiam i życzę udanych wakacji
odpowiedz
avatar
14:28 03-08-2018 | IP Hash: 1aktn
~Darek

Jeśli wędzone ryby to tylko u Pirata na Kolorowej, świeże prosto z kutra, a i smażone na miejscu też polecam. Karwię bardzo lubię, byłem już 3 razy i jeszcze wrócę. Wszędzie blisko, a piasek wyjątkowy.
odpowiedz
avatar
10:24 03-08-2018 | IP Hash: oduj0t46
~oniom

Znacie jakieś tanie noclegi bardzo blisko wejścia na plażę ?
odpowiedz
avatar
14:09 24-07-2018 | IP Hash: 4q0bch
~Jarek

Ale pogoda hmmmmm w sob sie meldujęemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
14:24 20-07-2018 | IP Hash: 6lo8s
~ewa

Żeby zobaczyć ,jaka pogoda jest w Karwii wystarczy wejść w kamerki emoticon Karwia super miejsce , bylam w czerwcu i wybieram się tez w sierpniu , i nigdy tam się nie nudze
odpowiedz
avatar
10:39 20-07-2018 | IP Hash: 1loui
~monika

czy w KARWI są sinice?
odpowiedz
avatar
14:29 19-07-2018 | IP Hash: 4sm398qi
~gościu

co to znaczy nudy emoticonemoticon Zależy kto czego oczekuje emoticon Mnie wszystko odpowiada emoticon a wypoczywać uwielbiam w malutkich miejscowościach a nie w tłumach
odpowiedz
avatar
14:12 17-07-2018 | IP Hash: 5j05fpf
~P.01

A JAKA POGODA W KARWI
odpowiedz
avatar
10:32 17-07-2018 | IP Hash: ko22abp
~paw

BZDURYPISZECIE O KARWI
odpowiedz
avatar
14:50 15-07-2018 | IP Hash: 4a0ioh
~Justyna

To nie wiedziałaś , że w Karwii nudy emoticon Jedna uliczka to czego można oczekiwać emoticon
odpowiedz
avatar
22:11 11-07-2018 | IP Hash: 5g823ng
~wczasownicz

nie kupujcie ryb wędzonych w karwi bo gościu jeździ do Pucka i w hurtowni kupuje mrożone a wędzi na gazie z butli na waszych oczach i ze dwa drewienka się palą na dole. w 2016 go pytałem to mówił że sami łowią a w 2017 pytam go - jest trewal? a on że nie bo w hurtowni nie ma trewalaemoticon))))))) ja mu na to jak w hurtowni? a on że od kilku lat z tamtąd biorą ryby, Także ostatni raz wtedy było jak kupiłem wędzone ryby w Karwiemoticon)) ale Wy jak chcecie to prosze bardzoemoticon))
odpowiedz
avatar
22:07 11-07-2018 | IP Hash: 5g823ng
~suweren

kto mądry to nad morzem nie kupuje syfu który serwuj. smażą wszystko w oleju to śmierdzi cuchnie i pies nie chce tykać. trzeba sobie swoje z domu zabrać i jeść to co sie ma oraz to co sie kupi i ugotuje samemu. Ale to wakacje? a to na wakacja żryć se nie zrobisz? jak bys widział co ci daja to od garów byś ie odszedł. jeździmy chyba 7 rok nad morze i zawsze sowje gotowanie.
odpowiedz
avatar
15:04 10-07-2018 | IP Hash: 91ngf
~Kamil

Fajne miejsce, cisza, spokój, nie ma tłumów.
Na krótki pobyt jak najbardziej polecam emoticon


odpowiedz
avatar
10:51 07-07-2018 | IP Hash: 1bb7o
~wczasowicz

byliśmy z rodziną w KARWI w czerwcu 2018 to był nasz trzeci rok z rzędu.Dwa lata pod rząd kwaterujemy w ośrodku TRYTON właścicielka bardzo miła pani warunki pobytu dobre POLECAM.Natomiast nie polecam zupy grochowej w BARZE RODZINNYM sama woda o smaku grochówki a wewnątrz trzy małe kawałki ziemniaka cena 7 zł.
odpowiedz
avatar
10:46 04-07-2018 | IP Hash: brkaf
~tomek

czy w karwi jest jakiś cpn
odpowiedz
avatar
14:03 04-07-2018 | IP Hash: ksb9i2m
~Lima

W Odargowie jest orlen. Bliżej chyba nic nie ma.
avatar
16:10 03-07-2018 | IP Hash: 80k06
~Zuzu

nudy ze az slabo sie robi
odpowiedz
avatar
23:01 19-06-2019 | IP Hash: 139rei
~zuzula

rozbierz się będzie jakaś atrakcja albo i nie emoticon
avatar
11:33 01-07-2018 | IP Hash: 1l1bn
~Kris

Plaża czysta i szeroka ,tu plusy się kończą. Bez pogody jest tam nudno , trzeba ratować się ucieczką do miejscowości obok.
odpowiedz
avatar
09:39 27-06-2018 | IP Hash: fn68o
~Waldi

Karwia to wspaniałe miejsce na wypoczynek.Polecam pensjonat Batory - miła obsługa oraz jedzenie b.dobre.
odpowiedz
avatar
10:37 11-06-2018 | IP Hash: 33cne
~Angela

Karwia to super miejsce. Czysta zadbana plaża, miłe otoczenie, dobre połączenie autobusowe. Blisko wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Polecam pensjonat Jantar.
odpowiedz
avatar
10:31 10-05-2018 | IP Hash: uhasej
~gocha

karwia super
odpowiedz
avatar
17:12 01-05-2018 | IP Hash: ju964
~Karwia fajne miejsce,ale 3-4 l

Karwia fajne miejsce,ale 3-4 lata wstecz.Spędziłem tam urlop w latach 2014,2015,2016,2017.Rok 2017 był ostatnim w którym byłem w Karwi . Dlaczego, ostatnio było tam za dużo ludzi,to chyba efekt 500+to dobrze niech ludzie wypoczywają zwłaszcza dzieci.Ale karwia jest za mała na taką ilość ludzi tłok na plaży, tłok w miasteczku.W 2017 pogoda nas nie rozpieszczała i okazało się że nie ma tam co robić ,jest to bardzo mała miejscowość i nudna.Oglądanie co roku tańczących indian jest nudne.Ogólnie już tam z rodziną nie pojadę dla nas miejscowość Karwia już jest tylko miłym wspomnieniem.Pozdrawiam i życzę pogody w 2018

 0 

odpowiedz
avatar
09:43 01-04-2018 | IP Hash: da6tb5s
~op

Karwia fajne miejsce,ale 3-4 lata wstecz.Spędziłem tam urlop w latach 2014,2015,2016,2017.Rok 2017 był ostatnim w którym byłem w Karwi . Dlaczego, ostatnio było tam za dużo ludzi,to chyba efekt 500+to dobrze niech ludzie wypoczywają zwłaszcza dzieci.Ale karwia jest za mała na taką ilość ludzi tłok na plaży, tłok w miasteczku.W 2017 pogoda nas nie rozpieszczała i okazało się że nie ma tam co robić ,jest to bardzo mała miejscowość i nudna.Oglądanie co roku tańczących indian jest nudne.Ogólnie już tam z rodziną nie pojadę dla nas miejscowość Karwia już jest tylko miłym wspomnieniem.Pozdrawiam i życzę pogody w 2018
odpowiedz
avatar
06:22 03-09-2017 | IP Hash: 586qn0i
~zguba

Witam, w lipcu a dokladnie 15.07.2017 zgubiłem zapalniczke koło fontanny w karwii , bardzo proszę uczciwego znalazce o kontakt ze mna tutaj. PS.cały czas od lipca nie moge sie pogodzic z jej stratą chodze taki rozbity. Wiem ze w kiosku ona kosztuje 1,50zł i moge pojsc kupic druga ale zalezy mi bardzo na tamtej . Czekam na odzew od uczciwego znalazcy.
odpowiedz