Jezioro Jamno - Przystań MZK Jamno
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 7%
prędkość wiatru: 9 km/h
ciśnienie: 1026 hPa
wilgotność powietrza: 66%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:30
zachód księżyca: 20:44
min. temperatura: 13 °C (55 °F)
Indeks UV: 5
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 16%
prędkość wiatru: 9 km/h
ciśnienie: 1028 hPa
wilgotność powietrza: 63%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:30
zachód księżyca: 20:44
min. temperatura: 13 °C (55 °F)
Indeks UV: 5
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 8%
prędkość wiatru: 14 km/h
ciśnienie: 1022 hPa
wilgotność powietrza: 47%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:28
zachód księżyca: 20:54
min. temperatura: 15 °C (59 °F)
Indeks UV: 6
opady: 0.4 mm
zachmurzenie: 8%
prędkość wiatru: 23 km/h
ciśnienie: 1013 hPa
wilgotność powietrza: 46%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:26
zachód księżyca: 21:02
min. temperatura: 18 °C (64 °F)
Indeks UV: 6
Położenie na mapie
Komentarze
~Leszek R
Obraz powinien być widoczny na smarfonie!A nie jest.
Widok z kamer w Koszalinie jest na smarfonie.Tak samo z kamery z innej przystani na Jamnie.Zróbta coś z tym fantem
~Donan
Czy ktoś orientuje się dlaczego kamera nie działa ❓️
Witam. Z tego co się orientuję kamera powinna obracac się o 360°. A z kamery widać tylko połowę portu.
Pozdr
Witam. Z tego co się orientuję jamera powinna obracac się o 360°. A z kamery widać tylko połowę portu.
Pozdr
~wladekm
witam mam pytanie czy ma ktoś obraz z tej kamerki od dłuższego czasu nic niemam
~łukasz
pozdrawiam mieszkańców Jamna , a w szczególności Pieców , Kołpackich , Szczypków i wszystkich urodzonych w Jamnie .
~kdevito
byłem w jamnie nie jeden raz jak nie było przystani była tzw . dzicz było pięknie , teraz z tego co widzę też jest ładnie , ale to już nie moje klimaty , pozdrowienia dla mieszkańców Jamna .
~czesiek
pamiętam te miejsca bez przystani , było pięknie , była tzw . dzicz , z tego co widzę teraz też jest ładnie , ale to już nie moje klimaty .
~wladekm
miło popatrzeć na przystań o tej porze roku będą na polu kempingowym w Łazach jadąc dookoła jeżiora Jamno zatrzymujemy się by posiedzieć odpocząć na ławeczkach z tej przystani można też wrócić do Mielna czy Unieścia jadąc dalej zatrzymujemy się na przystani WOPR dalej jest przepompownia mosteczek na rzeczce Uniesta dalej do drogi w kierunku Łaz jest to około 40 km zapraszam do odwiedzenia tych miejsc mieszkaniec śląska cieszyńskiego