Stary Dom Zdrojowy, ul. Czarny Potok
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 12%
prędkość wiatru: 4 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 57%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:48
zachód księżyca: 02:32
min. temperatura: 19 °C (66 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 7%
prędkość wiatru: 10 km/h
ciśnienie: 1020 hPa
wilgotność powietrza: 56%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:48
zachód księżyca: 02:32
min. temperatura: 19 °C (66 °F)
Indeks UV: 8
opady: 2.0 mm
zachmurzenie: 25%
prędkość wiatru: 21 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 60%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:48
zachód księżyca: 03:20
min. temperatura: 17 °C (63 °F)
Indeks UV: 8
opady: 1.8 mm
zachmurzenie: 26%
prędkość wiatru: 11 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 69%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:48
zachód księżyca: 04:17
min. temperatura: 16 °C (60 °F)
Indeks UV: 8
Położenie na mapie
Komentarze
~Maria
Smutny ten widok, co koronawirus zrobił z naszymi uzdrowiskami, życie zamarło.
~JW
Proszę o obraz z kamer. Od wczoraj nie ma nic. Nie wiem co dzieje się na budowie ratusza.
~Karol
Proponuję obrócić kamerę na Stary Dom Zdrojowy nieco w prawo i w dół, żeby było widać cały Dom, oraz teren przed nim, jak to było dawniej.
~JĘDRZEJ
Dlaczego nie ma kamery na Stary Dom Zdrojowy a taki piękny widok
Jest taka kamera. Jeśli u Ciebie nie działa - aktywuj flasha w przeglądarce lub otwórz w Internet Explorer.
~flor
ale widok jak na syberii
~Grażyna
Dlaczego nie jest dostępna kamera przy Starym Domu Zdrojowym - to nie jest dobra promocja dla Krynicy!☹️
~EF
Kamerka fajna widok na Stary Dom Zdrojowy :D super, szkoda tylko, że nie zawsze działa , ale nie rezygnujcie ! Warto pokazywać to miejsce
~flor
amówili, że po forum kamery będą działać
~daad
lepiej nic nie pisać tam zawsze bida
~Melpomena
Jak ja nienawidzę, gdy ktoś się czegoś podejmuje a potem zawodzi! Tak jest z tą przeklętą telewizją kablową. "Serwer not found!"I.... nie ma obrazu na plac przed Starym Domem Zdrojowym . A co ja poradzę, że kocham wasze miasto jak swoje ? I chciałabym po urlopie jeszcze pouczestniczyć w tych wszystkich miłych wydarzeniach? A tu ... Klops. Ludzie , nieco empatii
~flor
tam zawsze bida
~Melpomena
Do luftu z tymi kamerkami. Nic nie widać. Trzeci świat?
~flor
do kitu wazse kamerki
~flor
tak tak nie dość że bida to jeszcze ciemno a może tam biją