Stacja narciarska - Stok
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 6%
prędkość wiatru: 6 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 66%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:09
zachód księżyca: 02:43
min. temperatura: 20 °C (69 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 3%
prędkość wiatru: 18 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 53%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:09
zachód księżyca: 02:43
min. temperatura: 20 °C (69 °F)
Indeks UV: 8
opady: 24.0 mm
zachmurzenie: 35%
prędkość wiatru: 19 km/h
ciśnienie: 1020 hPa
wilgotność powietrza: 76%
widoczność: 9 km
zachód słońca: 21:09
zachód księżyca: 03:31
min. temperatura: 16 °C (61 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.7 mm
zachmurzenie: 59%
prędkość wiatru: 12 km/h
ciśnienie: 1020 hPa
wilgotność powietrza: 84%
widoczność: 8 km
zachód słońca: 21:09
zachód księżyca: 04:29
min. temperatura: 16 °C (60 °F)
Indeks UV: 7
Położenie na mapie
Komentarze
~arti
było super pojechałem pierwszy raz i napewno tam jeszcze pojade.
~Fredka
Kamery jaz zwykle nie chodza❗️!
~Egon
Stoki fajne ale warunki katastrofa sam cukier wiadomo taki jest stuczny śnieg.Przydało by sie też oświetlenie na parkingu bo ciemno jak w d... Obsługa też troszke śpiąca ojciec z dzieckiem za blisko staneli i ich kanapa zawinała na skręcie pewnie to odczuli bo dostać po plecach z takiej rury.My juz tam nie pojedziemy.
~pico
To za wszystkich trzeba myśleć i rozglądać się twoim zdaniem? Mi się podobało, dla rodziny jak znalazł. Na pewno przyjadę tu w przyszłym roku.
~nelszi123
fajno 😀
~ewaa
Jest bardzo fajnieba za rok Ma być wyciąg krzesełkowy
~ajjja
a mi sie podoba, wymazone miejsce dla dzieci
~Ruda
Nie lubię jeździć w Lądku na nartach , nie podobają mi się stoki i to, że jest ich tak mało
~riki
nie lubisz,to po co tam jedziesz❓️❓️na galery dobrowolnie❓️❓️