W pobliżu
Plac Litewski Hit
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć. Kamera przypisana do kategorii Rynki, starówki.
Czas lokalny
2019-11-13 07:50 CET
Strona źródłowa
Encyklopedia
pl
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Udostępnij
Facebook Twitter Blogger E-mail
Odsłony
166 289
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 10 °C
prędkość wiatru: 15 km/h
kierunek wiatru: 100 °
ciśnienie: 1006 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 100%
zachmurzenie: 0%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 06:43
zachód słońca: 15:45
wschód księżyca: 16:34
zachód księżyca: 07:17
maksymalna temperatura: 14 °C (58 °F)
minimalna temperatura: 3 °C (38 °F)
Indeks UV: 4
Pogoda
temperatura: 11 °C
prędkość wiatru: 13 km/h
kierunek wiatru: 148 °
ciśnienie: 1011 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 82%
zachmurzenie: 82%
widoczność: 9 km
wschód słońca: 06:44
zachód słońca: 15:44
wschód księżyca: 17:07
zachód księżyca: 08:27
maksymalna temperatura: 11 °C (52 °F)
minimalna temperatura: 4 °C (39 °F)
Indeks UV: 2
Pogoda
temperatura: 12 °C
prędkość wiatru: 16 km/h
kierunek wiatru: 122 °
ciśnienie: 1015 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 86%
zachmurzenie: 36%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 06:46
zachód słońca: 15:42
wschód księżyca: 17:49
zachód księżyca: 09:36
maksymalna temperatura: 12 °C (54 °F)
minimalna temperatura: 8 °C (46 °F)
Indeks UV: 3

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
51°14'55" N 22°33'37" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
14:05 01-08-2017 | IP Hash: 9u3c7l
~zakaz wychodzenia do fontanny!

po co jest tam ta ochrona? rodzice zabierz swoje dzici nad zalew Zemborzycki lub na basen,a nie na do miejskiej fontanny.powinny sie mandaty posypać dla rodziców co puszczają dzieciaki do fontanny.fontanna to nie kąpieliskoemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
14:51 12-07-2017 | IP Hash: 9u3c7l
~Perła chmielowa nasza królowa

kamerki działają tylko na przeglądarkach Explorer i mozilia.
odpowiedz
avatar
19:57 20-07-2017 | IP Hash: cr306e
~bosman

Nie tylko, przeglądam w Chromie
avatar
08:16 11-07-2017 | IP Hash: 3nk9k2
~mieszkanka lublina

Dlaczego mam wyłączone wszystkie kamerki z centrum miasta ?! do niedawna miałam wyłączone tylko co niektóre , a od kilku dni wszystkie !
odpowiedz
avatar
17:04 29-06-2017 | IP Hash: 17jhkq
~lubliniak

Przypominam tym, co nie wiedzą, że wyrok na BAOBAB wydały służby miejskie kładąc instalację obok drzewa i przecinając wokoło połowy korzeni.
Zeby uniknąć odpowiedzialności władze miasta wydały duże pieniądze (mieszkańców) na "ratowanie" zabitego drzewa.
odpowiedz
avatar
13:51 20-06-2017 | IP Hash: 9rguh
~mieszkanka lublina

Dlaczego mam wyłączone kamerki tylko z centrum Lublina od wczoraj ?!
odpowiedz
avatar
08:47 24-05-2017 | IP Hash: 9rguh
~mieszkanka lublina

Teraz po remoncie placu litewskiego powinna być zainstalowana kamerka , żeby pokazywała cały plac a nie tylko jedną fontannę , do nie dawna była czynna ta na poczcie , ale już nie działa , dlaczego ?! Proszę zainstalować jakąś , nawet obrotową , niech ludzie widzą jaki jest teraz ładny Lublin .
odpowiedz
avatar
10:09 06-12-2015 | IP Hash: 9rguh
~och

Tu to 3/4 to same parafie , ile tu można wsadzać tych parafi emoticon! czy kamerki nie można więcej zamontować na ulicach Lublina ?! zeby każdy mógł popatrzeć na Lublin ! Wystarczy jak chodze po ulicach Lublina to tych parafi widzę po kilka na każdej ulicy ! to jeszcze zmuszają mi patrzeć w internecine !
odpowiedz
avatar
09:53 19-07-2015 | IP Hash: 15hrn
~zbulwersowany

czemu tyle negatywnych przy najfajniejszych kamerachemoticon
odpowiedz
avatar
15:34 28-01-2015 | IP Hash: 7kp8
~wyborca

pora na zminy w rtuzumiejscapracy budujcie a nie stadjony !co to za redni miastajak pozwaoją na takie posunięcia wstyd
odpowiedz
avatar
07:32 21-04-2014 | IP Hash: ho1j36
~lublinianin

wstyd, znowu nic nie działa i to na żadnnej kamerze w lublinie
odpowiedz
avatar
13:22 27-01-2014 | IP Hash: 7d60en
~LITEWSKI

COŚ NIE DZIAŁA KAMERKA CHYBA ZAMARZŁA
odpowiedz
avatar
21:11 30-11-2013 | IP Hash: 1327i4
~ja

ktoś przekręcił kamerę. nie widać baobabu i przystanku. lipa.
odpowiedz
avatar
23:50 24-11-2013 | IP Hash: 17p8nlq
~Jurand z Edynburga

Tak dla wiedzy niewiedzących emoticon "Według Euzebiusza Maja Baobab mógł zostać zasadzony po upadku powstania styczniowego w 1863 roku jako symbol żałoby, w jakiej pogrążył się po raz kolejny kraj, ale jednocześnie nadziei i ducha polskości. W tym czasie plac Litewski aranżowany był przez Feliksa Bieczyńskiego, który zdecydował o zasadzeniu w tym właśnie miejscu symbolicznego drzewa"
odpowiedz
avatar
09:56 29-06-2013 | IP Hash: 1327i4
~Paweł

Kamera działa, a jakość jest naprawdę dobra, nawet nocą.
odpowiedz
avatar
08:58 08-06-2013 | IP Hash: 1hb1hi
~jas1

dlaczego kamery nie działają
odpowiedz
avatar
11:18 15-03-2013 | IP Hash: 14eb
~christo

Łatwiej napisać użyj innej przeglądarki niż zrobić aby kamerki działały w każdej przeglądarce a nie tylko w badziewnym IE.No ale to fakt że u nas w Ciemnogrodzie nawet nie ma informatyków.
odpowiedz
avatar
11:27 15-03-2013 | IP Hash: 884
~:)

Nie mam nic z kamerą wspólnego, poza tym, że oglądam z niej obraz. Kamera działa u mnie Internet Explorer, Firefox oraz w Operze (przy zainstalowanym VLC).
avatar
13:06 07-02-2013 | IP Hash: 28891ga
~yplon

Pierwsze co przychodzi mi do głowy,to drzewo,które ani piękne ani zabytkowe stoi na środku chodnika i straszy.Lublin,nie wiem czy piękny ale napewno kochany.Jest przyjaznym miastem.Najlepiej jednak jest w wakacje,kiedy opustoszeją uczelnie.Aby do lataemoticon
odpowiedz
avatar
14:21 20-01-2013 | IP Hash: 51cqof
~pola

dlaczego kamera nie dziala
odpowiedz
avatar
15:55 20-01-2013 | IP Hash: 884
~:)

Kamera działa. Użyj innej przeglądarki.
avatar
05:39 01-01-2013 | IP Hash: 7d60en
~LBN

lepiej się wstydzi swojej rodziny! a nie Lublinaemoticon!
odpowiedz
avatar
23:57 31-12-2012 | IP Hash: hicp37p
~Ość

WSTYD, wstyd i jeszcze raz - wstyd. Kompletna indolencja miejskich informatyków...
odpowiedz
avatar
23:20 31-12-2012 | IP Hash: pc5uesbq
~gość

dlaczego żadna z kamer nie działa, czy ktoś z urzędników wogóle to sprawdza, czy jak zawsze ktoś przytulił pieniążki za nic. jestem zła bo chciałam popatrzeć chociaz jak lublinianie się bawia w sylwestra na Placu Litewskim. Porażka
odpowiedz
avatar
17:53 31-12-2012 | IP Hash: 5t814s
~gosc

dlaczego niema podglondu serwer znowu nieoswieza
odpowiedz
avatar
20:07 16-12-2011 | IP Hash: 1wnizx
~LUBLINIANKA

DLACZEGO PLAC LITEWSKI JEST TAKI CIEMNY -CZY JETESMY CIEMNOGRODEM?emoticon
odpowiedz