W pobliżu
Medyka - przejście graniczne Hit
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć. Kamera przypisana do kategorii Kamery drogowe.
Czas lokalny
2019-10-23 10:50 CEST
Encyklopedia
pl gb
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Udostępnij
Facebook Twitter Blogger E-mail
Odsłony
906 250
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 11 °C
prędkość wiatru: 0 km/h
kierunek wiatru: 264 °
ciśnienie: 1023 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 94%
zachmurzenie: 75%
widoczność: 1 km
wschód słońca: 07:03
zachód słońca: 17:23
wschód księżyca: 00:15
zachód księżyca: 15:41
maksymalna temperatura: 19 °C (67 °F)
minimalna temperatura: 12 °C (53 °F)
Indeks UV: 4
Pogoda
temperatura: 22 °C
prędkość wiatru: 8 km/h
kierunek wiatru: 138 °
ciśnienie: 1017 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 72%
zachmurzenie: 0%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 07:04
zachód słońca: 17:22
wschód księżyca: 01:35
zachód księżyca: 16:10
maksymalna temperatura: 22 °C (72 °F)
minimalna temperatura: 10 °C (50 °F)
Indeks UV: 4
Pogoda
temperatura: 20 °C
prędkość wiatru: 5 km/h
kierunek wiatru: 219 °
ciśnienie: 1017 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 66%
zachmurzenie: 0%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 07:06
zachód słońca: 17:20
wschód księżyca: 02:57
zachód księżyca: 16:36
maksymalna temperatura: 20 °C (69 °F)
minimalna temperatura: 11 °C (52 °F)
Indeks UV: 4

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
49°47'60" N 22°56'39" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
21:19 05-06-2019 | IP Hash: 8tnh5ml
~harry

jak na granicy

odpowiedz
avatar
21:51 21-12-2018 | IP Hash: 15d0gbt
~jolanta

kiedy te kolejki się skończą . dziś córka stoi autobusem od 14.30 na granicy. jes tterz 21.45 myślałam że jest lepiej ma jeszcze do przejechania 350 kilometrów jedzie od 10.30 ona zmęczona i ja czekam bo muszę wyjechać .Polscy celnicy co wy robicie za mało was .
odpowiedz
avatar
21:09 29-09-2018 | IP Hash: 131sofi
~Tirowiec4321

Czy ktoś mi powie jak kolejka tirów z Ukrainy jak to się tam posuwa z tego co słyszę korek tirów na 3km
odpowiedz
avatar
22:05 12-09-2018 | IP Hash: 31uk
~ala

12 godzin oczekiwania noc z 10/11 09.2018 autobusy z młodzieżą ,ludźmi powyżej 85 lat , chorymi , bez wody , jedzenia ,ubikacji
odpowiedz
avatar
07:57 05-08-2018
Maryja Fourth

Kto mi powieść jak można anonimowo zgłosić na pl granice strażaku ze ukr mężczyzna który jest chorym na AIDC chcę trafić do pracy w Pl.Osoba jest bliska z rodziny i nie chce się lecieć ....
odpowiedz
avatar
23:43 09-12-2017 | IP Hash: 3isn9ijq
~primjack

wina tych kolejek lezy tylko po stronie Polskiej . Jestem kierowcą jeżdżę przez Korczową u Ukraińca odprawa 30 minut u Polaka 3-6 godzin , jaśnie państwo celnicy tak pracują a jak się człowiek w końcu wkurzy to wszelkie możliwe kontrole pewne .
odpowiedz
avatar
05:55 19-08-2017 | IP Hash: lt0pm18
~Fafa

Mija 7 godzina w kolejce od nieczynnego CPNu na Ukrainę!
Brawo dzisiejszej nocnej zmianieemoticonemoticon
Szkoda, że nie mogę wysłać screenów z kamer które robiłem co godziny, na każdym z nich strona neutralna jest pusta , także nie ma tutaj mowy o złej pracy ukraińskiej służby.
odpowiedz
avatar
09:44 10-07-2017 | IP Hash: m69l7r7
~dse

Kiedy Straż Graniczna zacznie odprawiac normalnie na wyjezdzie zeby takie kolejki nie było . Na UK 2 osoby odprawiają a u nas 4 i nie dają rady

odpowiedz
avatar
17:47 02-07-2017 | IP Hash: lc93idf
~kokos

możecie już usunąć kamerę 404 Error - nie ma takiej strony Strona o takim adresie nie istnieje.
odpowiedz
avatar
19:55 02-07-2017
mm

kamera działa
avatar
16:53 01-07-2017 | IP Hash: 12eirr
~adamk

Potwierdzam że za blokadę przejścia granicznego od strony Ukrainy są za bardzo skrupulatni celnicy polscy. Rozumiem ruch bezwizowy ale bądźmy ludźmi, to profesjonalizm to żenada . Robią wrażenie jakby mundur odebrał im człowieczeństwo.
odpowiedz
avatar
19:04 11-05-2017 | IP Hash: 4daojh
~miś yogi

Kamera padła, erroremoticon
odpowiedz
avatar
13:40 04-05-2017 | IP Hash: m69l7r7
~op

Dlaczego zmianę Straż Graniczna robi o 7, 30 i 19, 30 godz a nie o 7 i 19 razem z celnikami
odpowiedz
avatar
21:11 30-04-2017 | IP Hash: 1emfnl
~aaa

Czy duże były dziś kolejki na pieszej ?
odpowiedz
avatar
10:25 27-04-2017 | IP Hash: 22o4dc2m5
~Ep

Czy jest osobny pas dla UE ?
odpowiedz
avatar
22:18 17-04-2017 | IP Hash: 1g9le
~jerry

co to bylo za pobicie w dniu wczorajszym czyli 16.04.17

odpowiedz
avatar
22:19 08-12-2016 | IP Hash: 20dnsdact
~Podróżny

Faktem jest że za blokadę przejscia granicznego od strony Ukrainy są za bardzo skrupulatni celnicy polscy. Rozumiem ,przemyt , inne rzeczy ale niby ich profesjonalizm to żenada .Robią wrażenie jakby mundur odebrał im człowieczeństwo.
odpowiedz
avatar
17:02 29-12-2016 | IP Hash: 1gjnl4
~mark

kilometrowa bariera,bardzo mądry pomysł dla cwaniaczków koniec zawrotki!emoticon
avatar
06:25 25-11-2016 | IP Hash: hpi9g
~Ego

Kto był taki mądry aby postawić kilometrową barierę między wjazdem a wyjazdem ,Gdybym chciał zrezygnować z wjazdu na przejście to nie ma takiej możliwości .Brak wyobrażni .Idiotyzm do potęgi.No i niepotrzebne koszty.
odpowiedz
avatar
11:53 29-08-2017 | IP Hash: r1rl6hi
~Użytkownik

Bardzo dobre rozwiązanie. Bez tej bariery to dopiero był istny sajgon. Niestety z uwagi na "kulturę" podróżnych zwłaszcza z UA trzeba podejmować takie środki...
avatar
16:15 19-11-2016 | IP Hash: gtibllr
~Nik

Na przejsciu granicznym traktuja ludzi jak zwierzat, bez zadnego szacunku, co ze strony ukr. tak i polskiej. A przeciez to ich praca, a ludzi niczym nie winni ze maja przejsc przez ta granice. Na swojej pracy musza odnosic sie do ludzi jak do klientow i zachecac ich, pokazywac jak jestto fajnie, jak sie ciesza ze tyle ludzi. A nie na odwrot. Nie wiem czego ich nauczyli na studiach.
odpowiedz
avatar
11:13 14-11-2016 | IP Hash: 11g4rpt
~Kika

Byłam wczoraj na przejściu ukraińsko- polskim w Medyce. To co wyprawia służba celna po polskiej stronie to istny koszmar. Pas dla uni europejskiej zatłoczony przez Polaków wracających z weekendowego wyjazdu. Ponad 2,5 godziny staliśmy w śniegu jak bydło, stłoczeni i przemarznięci do szpiku kości. Bardzo uwłaczające i totalnie dla mnie niezrozumiałe. Kontrolowali wszystkich, wypakowywali zakupione pamiątki, przewracali ubrania w walizce. Koszmaremoticon!
odpowiedz
avatar
16:01 07-07-2016 | IP Hash: 1g8dt3
~Ba Pa

07.07.2016r.Nie działają kamery na przejściu granicznym w Medyce.Dlaczego?
odpowiedz
avatar
17:31 05-07-2016 | IP Hash: saaf7
~olek

Jakie dokumenty musze mieć żeby przejechać przez przejście graniczne w Medyce? Sam paszport wystarczy czy trzeba mieć wizę?
odpowiedz
avatar
21:43 04-07-2016 | IP Hash: t9aehr
~Lorency

Granica już jest przejezdna? Ktoś coś wie?
odpowiedz
avatar
19:18 20-06-2016 | IP Hash: tr4rrpp
~GGG

ILE TRZEBA CZEKAĆ NA PRZEJŚCIU PIESZYM emoticon
odpowiedz
avatar
16:54 26-02-2016 | IP Hash: 3opcr48
~szogun

po ile jest na Ukrainie olej napędowy
odpowiedz
avatar
21:05 23-12-2017 | IP Hash: 6kf0a8o
~ja

24 hrywny
avatar
21:21 30-12-2015 | IP Hash: 20bqhri
~asad

Janusz- musisz mieć paszport na dowód cie nie wpuszczą
odpowiedz
avatar
15:48 30-12-2015 | IP Hash: tdq4q
~JANUSZ

jESTEM POLAKIEM , PYTAM CZY MOGE POJECHAC DO UKRAINY NA DOWOD OSOBISTY PROSZE ODPISZCIE MI BO NIGDY TAM NIE BYLEM
odpowiedz
avatar
15:16 25-08-2016 | IP Hash: ta6q4
~oleg

tylko paszport
avatar
13:45 22-12-2015 | IP Hash: 1545nsu
~luxi

KOLEDZY JAK DŁUGO TRZEBA STAĆ W KOLEJCE ABY WJECHAĆ NA UKRAINĘ BARDZO PROSZĘ JUTRO MAN JECHAĆ
odpowiedz
avatar
18:58 19-12-2015 | IP Hash: 5i8
~Aga

Czy ktoś stoi na medyce? Zablokowane? Ile trzeba czekać?
odpowiedz
avatar
09:41 11-12-2015 | IP Hash: b3drf9g
~rower

mozna, musis na piesi pas
odpowiedz
avatar
14:22 10-12-2015 | IP Hash: 1np40g
~rowerem na Ukraine

Czy mozna przejechac rowerem przez Me3dykę jesli tak to czy tam gdzie piesi czy tam gdzie auta czy jakis osobny pas?
odpowiedz
avatar
11:57 08-10-2015 | IP Hash: 2o6mfk
~ALEK

CZY PO WYBUCHU W KONSULACIE pOLSKIM WE LWOWIE GRANICA JEST ZAMKNIETA
odpowiedz
avatar
13:29 16-06-2015 | IP Hash: 1kouctd9
~misiunia

witam, mam pytanko czy mozna granice przejechac na tymczasowym dowodzie rejestracyjnym?
odpowiedz
avatar
19:07 14-05-2015 | IP Hash: 42nrr
~dante

hej, ile się stoi na przejściu w Medyce?
odpowiedz
avatar
12:19 26-03-2015 | IP Hash: 6ju
~sdk

witam jest piesze przejsciegraniczne w medyce?
odpowiedz
avatar
10:11 25-11-2014 | IP Hash: 1mir1
~Romek

Kto jest na granicy .. ? jestkolejka
odpowiedz