W pobliżu
Zbiór kamer Hit
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć. Kamera przypisana do kategorii Rynki, starówki.
Czas lokalny
2019-10-14 09:13 CEST
Strona źródłowa
Encyklopedia
pl gb
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Udostępnij
Facebook Twitter Blogger E-mail
Odsłony
65 172
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 10 °C
prędkość wiatru: 6 km/h
kierunek wiatru: 180 °
ciśnienie: 1019 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 94%
zachmurzenie: 0%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 06:54
zachód słońca: 17:46
wschód księżyca: 18:28
zachód księżyca: 07:04
maksymalna temperatura: 22 °C (72 °F)
minimalna temperatura: 10 °C (51 °F)
Indeks UV: 4
Pogoda
temperatura: 22 °C
prędkość wiatru: 21 km/h
kierunek wiatru: 161 °
ciśnienie: 1015 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 64%
zachmurzenie: 13%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 06:56
zachód słońca: 17:44
wschód księżyca: 18:49
zachód księżyca: 08:11
maksymalna temperatura: 22 °C (71 °F)
minimalna temperatura: 11 °C (51 °F)
Indeks UV: 5
Pogoda
temperatura: 21 °C
prędkość wiatru: 13 km/h
kierunek wiatru: 243 °
ciśnienie: 1015 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 67%
zachmurzenie: 48%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 06:57
zachód słońca: 17:42
wschód księżyca: 19:13
zachód księżyca: 09:19
maksymalna temperatura: 21 °C (69 °F)
minimalna temperatura: 12 °C (54 °F)
Indeks UV: 4

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
50°3'10" N 21°36'42" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
17:43 19-09-2019 | IP Hash: 1abmn3
~dd

Jak ja się strasznie cieszę,ze widzę znowu moje kochane Ropczyceemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
16:40 22-02-2019 | IP Hash: 5oqe9
~Fan

Jaka jest szansa że kamera na stadionie będzie działać. Mieszkam daleko od Ropczyc, a jestem fanem drużyny Błękitnych i przynajmniej w ten sposób mogłem mieć kontakt z drużyną oglądając mecze. Myślę że takich osób jak ja jest wiele. Pozdrawiam
odpowiedz
avatar
17:04 22-12-2018 | IP Hash: 4dube7tr
~wg

Już raczej się nic nie zmieni.Jedynie Ropczyce,które nie udostępniają kamerki.
odpowiedz
avatar
14:22 13-12-2018 | IP Hash: 1h7eo
~Marek

Kiedy kamery zazncza dzialac w Ropczycachemoticon?
odpowiedz
avatar
13:26 26-07-2018 | IP Hash: 87e9uh
~dd

Dajcie tą kamerkę w Rynku,przecież o jaką prywatność tu chodzi,jeśli w ogóle nie było widać twarzy ludzi. Kamerka była na dużej wysokości ustawiona. Jakoś w Dębicy jest kamerka w Rynku i nikomu to nie przeszkadza.Zresztą w wielu miastach są kamerki i to jest nawet dobre dla bezpieczeństwa mieszkańców. Zlitujcie sięemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
17:32 28-06-2018 | IP Hash: b9kq
~ewa

witam bedziemy czekac na podlonczenie kamer z cierpliwosciom pozdrzwiamy emoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
23:46 19-06-2018 | IP Hash: 1aj4
~TELNET

Witam. Kamery są obecnie wyłączone z powodów zmiany przepisów dotyczących ochrony danych osobowych oraz udostępniania wizerunku. Z tego co udało nam sie dowiedzieć kilku osobom "przeszkadzały" kamery online w naszym mieście. Stąd decyzja o wyłączeniu strumieni. Jeśli sytuacja się zmieni poinformujemy Państwa osobną wiadomością / Pozdrawiamy TELNET Ropczyce
odpowiedz
avatar
09:11 20-06-2018 | IP Hash: uus37b6
~Adam

Nie możecie ulegać bezpodstawnym naciskom pieniaczy. RODO nie zabrania używania kamer wymaga jedynie ich oznaczenia. Pojedyncza osoba znajdująca się na rynku jest elementem tła, stanowi szczegół całości i nie podlega żadnej ochronie jej wizerunek. Inaczej gdyby kamera miała dużego zooma i byłaby kierowana prosto na twarz przechodnia.
avatar
17:45 02-06-2018 | IP Hash: k0ng
~zz

Błagam zróbcie coś z tymi kameramiemoticonemoticon! Jestem chora jak nie widzę moich kochanych Ropczyceemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
22:43 27-05-2018 | IP Hash: 3sdf9utp
~mieszkaniec Ropczyc

Prosimy o naprawienie kamer,ponieważ nie działająemoticonemoticon!Działa tylko na basenie,w kościele(nie wiem po co ta kamera) i jedna na stadionie! A resztaemoticonemoticon?
odpowiedz
avatar
11:00 06-05-2018 | IP Hash: b9kq
~ewa

kamera nie chodzi prosze ludzie zlitujcie sie moje Ropczyce nie widze emoticon
odpowiedz
avatar
12:24 02-05-2018 | IP Hash: b9kq
~max

prosze naprawic kamere w ropczycach lub wymienic z powarzeniem dziekuje
odpowiedz
avatar
00:36 02-05-2018 | IP Hash: 8ou4q
~dd

Zróbcie coś z tą kamerkąemoticonemoticon Jestem bardzo zasmucona,gdyż nie widzę mojego kochanego miasta.
odpowiedz
avatar
17:17 11-04-2018 | IP Hash: b9kq
~dudol

ludzie prosze naprawcie kamere w ropczycach emoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
17:14 10-04-2018 | IP Hash: 7598sq
~..

dokaldnie jest problem z kamerką
odpowiedz
avatar
11:19 08-04-2018 | IP Hash: b9kq
~ewa

problem z kamerom Ropczyce
odpowiedz
avatar
11:18 08-04-2018 | IP Hash: b9kq
~max

nie chodzi kamera w ropczycach pomocy emoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
21:35 29-12-2017 | IP Hash: j21sii
~Paweł

Jest problem z podglądem obrazu z waszych kamer w najnowszych wersjach przeglądarek (sprawdzałem Chrome, Operę i MS Edge). Obraz wyświetla się jedynie w archaicznym IE 11. Pozostałe przeglądarki wyrzucają komunikat "html5: unsupported video format. Try installing Adobe Flash. Wtyczka jest oczywiście zainstalowana i aktywna. Może moglibyście coś z tym zrobić, gdyż widzę że nie jestem osamotniony z tym problemem :-(

odpowiedz
avatar
00:26 30-12-2017
Piotrek22

Wystarczy aktywować na stronie wtyczkę flash w chrome i działa bez problemu.
USA.
avatar
18:05 03-12-2017 | IP Hash: 6t3rs
~Aga

Witam ludzi z Telenet. Prosze doradzic co zainstalowac na kompie zeby ogladac obraz z wszystkich ropczyckich kamer. Od kiedy przejeliscie je wszystkie na swoj portal cos tu nie dziala: "html5: unsuported video format. Try installing Adobe Flash"
Mam zainstalowany i aktywowany a obrazu jak nie bylo tak nie ma. Wiocha! nigdzie indziej nie ma takich problemow z transmisja.

Pozdro
odpowiedz
avatar
22:41 05-12-2017 | IP Hash: 1aj4
~TELNET Biuro

Witam. Pani Ago, przed chwilą sprawdziłem i większość kamer działa prawidłowo. Wystarczy kliknąć na środku w obrazek play ( trójkąt) i video startuje. Komunikat ten występuje tylko wtedy jak nie otrzymujemy obrazu z kamery zainstalowanej na obiekcie (np. wyłączenie z prądu, lub awaria kamery). Wyrywkowo sprawdziłem Rynek Basen, Kościoł na Górce, Jordanek - wszystkie działaja. Przeglądarka Chrome, Pozdrawiam
avatar
22:29 10-08-2017 | IP Hash: t08uo
~gg

Jakieś nie za fajne te kamery,bo pokazują niewyraźnie.
odpowiedz
avatar
16:25 15-06-2017 | IP Hash: 6np85
~Declan

OK, kamery online, IE, Firefox(problem JavaScript?)
odpowiedz
avatar
19:21 08-04-2017 | IP Hash: 142prda
~dd

Dziękujeemoticonemoticon!
odpowiedz
avatar
17:53 28-03-2017 | IP Hash: dkb
~RD

Pięknie
odpowiedz
avatar
10:56 03-03-2017 | IP Hash: 3u0f5sut3
~rozczarowana

Szlag mnie trafia z tym dachememoticonemoticonemoticon Poprawcie tak żeby było dobrzeemoticonemoticonemoticonProszę Was bardzoemoticonemoticon Chciałabym widzieć dalej,bo tam kiedyś mieszkałam i jest to dla mnie ważne, a patrzeć na obsrany dach.
odpowiedz
avatar
14:57 28-03-2017 | IP Hash: sr8mr
~TELNET

Witam
Kamera została wymieniona na nową- zamontowana jest prawidłowo. Stara uległa wandalom. Pierwszy raz została przestawiona albo umyślnie albo przez jakiegoś ptaka. Drugi raz uszkodzone mocowanie i skierowana w dach- pewnie komuś przeszkadzała. Proszę nas zrozumieć. Dla nas koszt kamery 2mpx to ok. 1000zł nie licząc montażu serwerów strumieni i łącz internetowych. Robimy to dla Ludzi aby mieli tranmisję online za darmo więc prosimy wybaczyć dłuższy czas oczekiwania.
avatar
20:05 23-02-2017 | IP Hash: 45m12ga1
~Greg

Super sprawa z tą kamerką na basenie. Wreszcie będzie mozna zobaczyć ile jest ludzi i się wybrać jak nie będzie tłumów.
odpowiedz
avatar
00:45 18-12-2016 | IP Hash: 47pn8k
~zawiedziona

Już było fajnie i znowu opadła ta kamerkaemoticonemoticonemoticon! Ojejemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
23:50 09-12-2016 | IP Hash: 3j9739j1
~gg

Nareszcie dobrze widać rynek emoticonemoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
17:53 13-10-2016 | IP Hash: 5986io
~Damian

Jeszcze troszkę by się przydało tą kamerkę podnieść,aby w ogóle nie było widać dachu. Wtedy by było tak jak przedtem,gdzie widać było nawet cmentarz.
odpowiedz
avatar
13:14 01-10-2016 | IP Hash: 1d03rb
~roman

Ropczyce sa fajne,szkoda ze już nie mieszkam.Pozdrawiam chlopakow z Gorki
odpowiedz
avatar
21:37 19-09-2016 | IP Hash: cspti
~llllll

Dajcie w końcu porządne kamerki w Ropczycach,a nie takie które są strasznie powolne,albo nagle się zatrzymują.
odpowiedz
avatar
22:02 13-09-2016 | IP Hash: 471bf3
~kkkk

Dodane kamerki,a Rynek Ropczyc nadal mało widoczny,bo kamerka przesunęła się i widać sporo dachu obsr...go przez gołębie(piękny widok).
odpowiedz
avatar
21:40 12-09-2016 | IP Hash: 6bl1kg
~Paweł

Teraz to tylko w lesie można się poczuć nie obserwowanym....
odpowiedz
avatar
22:03 13-09-2016 | IP Hash: 471bf3
~Zosia

No uważaj,bo nawet i tam nie jesteś sam.
avatar
14:27 06-09-2016 | IP Hash: 2690m9
~ggww

Na stadionie już nie ma kamery,widać też była zainstalowana za darmo przez kogoś prywatnie.
odpowiedz
avatar
15:14 05-09-2016
kolor1234

Rozumiem,jest za darmo zainstalowana kamerka,więc nie opłaca się poprawiać.Dzisiaj w Polsce tylko się robi za pieniądze - przykre.Ile radości przynosi taka kamerka,gdzie widać ukochane Ropczyce to już się nie liczy,bo za darmo to i ksiądz się nie modli.Zawsze myślałam,ze w Ropczycach to są porządni ludzie,ale się pomyliłam.
odpowiedz
avatar
11:24 30-08-2016 | IP Hash: m9l4qoj
~lol999

co jest z tymi kamerami zróbcie to...
odpowiedz
avatar
11:15 30-08-2016
kolor1234

Ratunkuemoticonemoticon!ratunkuemoticon!ratunkuemoticonemoticonemoticon
odpowiedz