Kaszczorek - Bociany
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 0%
prędkość wiatru: 15 km/h
ciśnienie: 1020 hPa
wilgotność powietrza: 36%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:16
zachód księżyca: 01:43
min. temperatura: 19 °C (66 °F)
Indeks UV: 7
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 8%
prędkość wiatru: 15 km/h
ciśnienie: 1020 hPa
wilgotność powietrza: 55%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:16
zachód księżyca: 01:43
min. temperatura: 19 °C (66 °F)
Indeks UV: 7
opady: 0.6 mm
zachmurzenie: 19%
prędkość wiatru: 17 km/h
ciśnienie: 1017 hPa
wilgotność powietrza: 53%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:16
zachód księżyca: 02:16
min. temperatura: 22 °C (71 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.5 mm
zachmurzenie: 27%
prędkość wiatru: 17 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 62%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:16
zachód księżyca: 03:02
min. temperatura: 22 °C (72 °F)
Indeks UV: 8
Położenie na mapie
Komentarze
~Ag
A czy ktoś wie co mogło się stać z rodzicami? Odlecieli? Czy coś się im stało i dlatego młodych nie ma?
~Ola
Ogólnie były 3 male , 1 czerwca zostaj jeden z maluchów , obserwowałam je codziennie na drugi dzień nie było ani jednego 😢
~Beata
Gniazdo nadal puste, sroki urzędowały w nim ok 18.30
~Teść
Młode były. Możliwe, że jakiś drapieżnik je dopadł. Dorosłe bociany nie muszą już warować przy gnieździe :-( więc zapewne gdzieś odleciały.
~bibi
9.06 w gniezdzie byly na pewno dwa dorosle osobniki bo zrobilam im zdjecie z ulicy. co sie stalo teraz? czemu gniazdo jest puste? sprawdzalam streama wczoraj i tez bylo puste.
~Agnieszka
Czy jest możliwość aby administrator sprawdził nagrania z kamery, co sie stało z młodymi? Na pewno były co najmniej 2.
~Julian
Czy jest ktoś kto może wyjaśnić czy były złożone jaja w gnieździe
Faktycznie widać tylko dwa bociany nie widać małych a już powinny się wykluć
Obserwuję od wielu lat i takiej sytuacji jeszcze nie było
swoją drogą pojawiły się późno może to miało wpływ
czy ktoś może to wyjaśnić
~Marta
Gniazdo jest puste?! Co się stało?
~Kasia
Wczoraj były jeszcze 3 bocianki, dziś widać tylko 2.
Czy jest wśród obserwujących ktoś z Kaszczorka żeby sprawdzić czy maluch nie leży pod gniazdem?
~Alex
Kamera działa jednak widok jest beznadziejny, 1/3 ekranu zasłonięta bo pokazuje prywatny teren. To poproszę umieścić na wysięgniku kamerę z innej strony
~Kate
Były 4 bocianki. Przetrwały tylko 3. Jeden był malutki i słaby 😥 Szkoda maluszka
~Ala
Kamera nie dziala, szkoda, wielka szkoda.
~Fitek
Gdzie sie podzial obraz z kamery w Kaszczorku?
~Oksana
Niestety kamera jest uszkodzona i nie widać w pełni naszych pięknych boćków a szkoda.