MENU
W pobliżu
Plaża, Port, Latarnia morska Hit
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć. Kamera przypisana do kategorii Plaże, morza.
Czas lokalny
2018-10-22 12:53 CEST
Encyklopedia
pl gb
Strona źródłowa
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Galeria
Udostępnij
Facebook Google+ Twitter Blogger E-mail
Odsłony
483 329
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 11 °C
prędkość wiatru: 27 km/h
kierunek wiatru: 238 °
ciśnienie: 1022 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 87%
zachmurzenie: 100%
widoczność: 15 km
wschód słońca: 07:35
zachód słońca: 17:39
wschód księżyca: 17:26
zachód księżyca: 04:20
maksymalna temperatura: 12 °C (53 °F)
minimalna temperatura: 10 °C (50 °F)
Indeks UV: 1
Pogoda
temperatura: 13 °C
prędkość wiatru: 46 km/h
kierunek wiatru: 280 °
ciśnienie: 1007 hPa
opady: 38.7 mm
wilgotność powietrza: 75%
zachmurzenie: 86%
widoczność: 15 km
wschód słońca: 07:37
zachód słońca: 17:36
wschód księżyca: 17:44
zachód księżyca: 05:33
maksymalna temperatura: 13 °C (55 °F)
minimalna temperatura: 8 °C (47 °F)
Indeks UV: 0
Pogoda
temperatura: 9 °C
prędkość wiatru: 41 km/h
kierunek wiatru: 328 °
ciśnienie: 1007 hPa
opady: 2.3 mm
wilgotność powietrza: 56%
zachmurzenie: 36%
widoczność: 18 km
wschód słońca: 07:39
zachód słońca: 17:34
wschód księżyca: 18:03
zachód księżyca: 06:47
maksymalna temperatura: 9 °C (47 °F)
minimalna temperatura: 8 °C (46 °F)
Indeks UV: 1

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
54°35'17" N 16°51'13" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
13:18 25-02-2017 | IP Hash: 26bkah7
~`taju

kamera na pylonie ob-----a czas by ja umyc zeby cala polska mogla ogladac piekna ustke sliczne i czyste morze
odpowiedz
avatar
07:53 06-08-2016 | IP Hash: 2kuqmg
~turysta

Jak bede chcial cos kupic to pojde do sklepu.plaza to miejsce do odpoczynku,sluchania szumu morza i wchlaniania jodu....namioty na plazy to wiesniactwo ,sloma z butow...
odpowiedz
avatar
20:26 24-08-2016 | IP Hash: pb4lg
~ech

odezwał się pan i władca obyś nigdy w życiu nie wziął nic ze wsi i nawet nie jadł nic wsiowego bo słoma z butów a przypomnij sobie- jak na wsi chodziło się w skarpetach i sandałach to była wiocha a jak mieszczuch się tak ubrał to już jest cool i kto tu jest zacofany?emoticon
avatar
15:41 06-08-2016 | IP Hash: ari8koan
~wieś

TURYSTA TY jesteś pewnie z WARSZAWY albo z jakiegoś innego duzego miasta. Jesteś pełna kultura , ale zapomniałeś ,że matka z ojcem też ze wsi. pozdrawiam
avatar
18:32 04-08-2016 | IP Hash: h9oei
~dat870

było rewelacyjnie za rok wracamemoticon
odpowiedz
avatar
18:47 17-07-2016 | IP Hash: dn0f
~dat870

jeszcze tydzień już się nie mogę doczekać,w zeszłym roku nie mogłem ale w tym będę emoticon
odpowiedz
avatar
21:11 11-07-2016 | IP Hash: 13jtp
~benek

kamera na oylonie widok tylko na kutry tam jest tyle kamer i wjazd zamkniety ze nikt nawet nie odejdzie do tych wechikolow okazcie morze
odpowiedz
avatar
09:55 27-03-2016 | IP Hash: 14q82
~krzysztof

Ustka byłem szkółce w wojsku 1985 pozdrawiam
odpowiedz
avatar
08:51 06-07-2016 | IP Hash: 7pk40fk
~baska

moj brat 60 rocznik tez byl w Ustce w 87 jak sie niemyle byl zaoparrzeniowcem w kuchni wojska graniczne Pozdrawiam
avatar
12:31 04-01-2016 | IP Hash: b4id
~kizak

Najpiękniejsze widoki z kamerki to Ustka-pylon kładki na naszym wybrzeżu. Jedynie co nam zostało z tej inwestycji dofinansowanej przez UE.Szkoda-bo w ubiegłym roku obiecywałem sobie że nareszcie wykorzystam ją aby zwiedzić "Bunkry"-nie udało się.A życie ucieka 82.Myślę że wrzesień 2016 się uda z poważaniem -Krakus
odpowiedz
avatar
12:06 29-01-2016
romek1962

Warto zobaczyć Bunkry , byłem i widziałem . Jak dla mnie Ustka jest cudownym miejscem na wypoczynek ale brakuje mi tam tradycyjnych wędzarni ryb takich jakie są np. w Mielnie . Pozdrawiam i też jestem za tym żeby jedna kamerka pokazywała Bunkry i południową plażę
avatar
20:12 27-11-2015 | IP Hash: 7s60mn
~opel3

ta kladka chyba juz jest spisana na straty skoro jest tak ladnie oswietlona a kamerka z ktorej ja widac jest czarnobiala
odpowiedz
avatar
08:25 30-10-2015 | IP Hash: 147p0p7
~bert08

Cudowne miasteczko. Przebywałem 3 tygodnie w sanatorium Radość. Zapamiętałem szczególnie zabiegi w Zakładzie Przyrodo-Leczniczym,uprzejmą i troskliwą opiekę. Poznałem kilka sanatoriów ale w żadnym z nich nie czułem się tak dobrze jak w Ustce.
odpowiedz
avatar
09:52 18-10-2015 | IP Hash: 19i4b7
~Lech

Ustka to nie pustka, zalezy co kto lub, flaczki albo rosol z kaczki...rzecz gustu
odpowiedz
avatar
09:51 18-10-2015 | IP Hash: 19i4b7
~Lech

Ustka, najbardziej z urokliwych miast (miasteczek) na polskim wybrzezu...pozazdroscicemoticon
odpowiedz
avatar
00:23 11-10-2015 | IP Hash: 1m8
~c2

Nieważne gdzie ale z kim.ustka to cudowne miejsce, tak jak karpacz Śnieżka i te wspaniałe cieplutkie do dziś wspomnienia,
odpowiedz
avatar
19:51 18-08-2015
deupol

Na 6 kamer w Ustce 4 nie dzialaja emoticon! Smutny rekord wlodarzy miasta emoticon! Ustka to pustka emoticon!
odpowiedz
avatar
19:22 18-08-2015
deupol

W zeszlym roku byla jeszcze jedna kamera pokazujaca widok z latarni morskiej na molo, piekny widok, komu to przeszkadzalo emoticon? emoticon!
odpowiedz
avatar
19:15 18-08-2015
deupol

Znowu kamery na Syrenke i na laweczke Ireny Kwiatkowsiej nie dzialaja emoticon! Naprawic emoticon! Badziewie emoticon! Ustka to pustka emoticon!
odpowiedz
avatar
16:16 07-08-2015 | IP Hash: 3ed0qscbi
~olo

wróciłem z tego czegoś tydzień temu i powiem tak - DRAMAT o pogodzie nawet nie wspomnę a w knajpkach połowy oferowanego jadłospisu po prostu nie ma bo coś tam wyszło lub wypadło albo się skończyło byłem nad Bałtykiem nie raz i nie dwa ale to był najgorszy pobyt więcej nie powtórzę tego błęduemoticon
odpowiedz
avatar
10:30 07-08-2015 | IP Hash: rg97kl2t
~Pynia

Ustka jest cudnym urokliwym miastem nadmorskim . W tym roku zawitalam do Miedzyzdrojow i.....kicha miasto przereklamowane wcale nie takie piekne i mam nadzieje,ze za rok zawitam do Uski wkoncu jezdzimy tam od 4 lat i zawsze mega atrakcje i fajne wczasyemoticon
odpowiedz
avatar
13:04 25-07-2015 | IP Hash: r60pj
~Kinia

Wróciliśmy z rodzinką w czwartek..pogoda....hmmm jeden dzień nam się trafił słoneczny i bez deszczu, wieczór środa 22.07.15. bajecznyemoticon! I tak kochamy to miasto, szkoda, że tak mało w tym roku słonecznych dni....pozdrawiam wszystkich Usteckich wczasowiczówemoticon!
odpowiedz
avatar
16:31 21-07-2015 | IP Hash: ss3i6atc
~dat870

Piękne 2014 i 2013 a w tym roku zostanę przy kamerce emoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
16:39 04-07-2015 | IP Hash: d1mbpia
~Kazik

Niedawno byłem w Mrzeżynie.Polecam szerokie plaże aż do Kołobrzegu. Zainstalowali tu kamerę z podobnym programem jak ta z Pylonu-polecam.W Ustce będę we wrześniu,pewno woda będzie ciepła po upalnym lecie,teraz pozostały mi kamery internetowe i zazdrosne podglądanie.
odpowiedz
avatar
09:31 03-07-2015 | IP Hash: sfeiumm
~Kazik

Jednoznacznie stwierdzam że kamera na pylonie jest najlepszą kamerą na Polskim Wybrzeżu
odpowiedz
avatar
14:08 25-05-2015
deupol

Dlaczego kamera na pylonie nie pokazuje kladki tak jak kiedys emoticon?
odpowiedz
avatar
17:54 06-04-2015 | IP Hash: 4qj8hj5
~beti

ustka to pustka
odpowiedz
avatar
15:46 27-03-2015 | IP Hash: 5kdfebq
~benk22

Ustka jest super -naj w czerwcu emoticonemoticonemoticon!emoticon
odpowiedz
avatar
12:12 18-01-2015 | IP Hash: 2ub96ti
~hilary

cudo nad cuda ta kamera abo nie chodzi albo sie zawiesza
odpowiedz
avatar
10:06 16-12-2014 | IP Hash: ea2u3oj
~hej

super wspomnienia piekne wakacje 2014 emoticon
odpowiedz
avatar
16:15 20-08-2014
opel3

kamerka niesamowita nigdzie takiej niema
odpowiedz
avatar
16:10 20-08-2014 | IP Hash: dk85
~opel3

kamerka niesamowita
odpowiedz
avatar
13:07 03-08-2014 | IP Hash: m0ffe7
~tia

wczoraj wróciłam z Ustki razem z mezem i corka. niesamowicie śliczne miasteczko, wiele atrakcji.... po prostu SUUUPEEEERRRRRRRRRRRemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon!
odpowiedz
avatar
11:18 24-07-2014
Kropka

świetna kamerka Ustka oczywiście teżemoticon
odpowiedz