Lotnisko Warszawa-Babice
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 0%
prędkość wiatru: 6 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 48%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:02
zachód księżyca: 01:39
min. temperatura: 20 °C (67 °F)
Indeks UV: 7
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 1%
prędkość wiatru: 10 km/h
ciśnienie: 1021 hPa
wilgotność powietrza: 48%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:02
zachód księżyca: 01:39
min. temperatura: 20 °C (67 °F)
Indeks UV: 7
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 10%
prędkość wiatru: 19 km/h
ciśnienie: 1017 hPa
wilgotność powietrza: 46%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:02
zachód księżyca: 02:12
min. temperatura: 23 °C (73 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 8%
prędkość wiatru: 18 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 52%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:02
zachód księżyca: 02:59
min. temperatura: 24 °C (75 °F)
Indeks UV: 8
Położenie na mapie
Komentarze
~Ryba
A gdzie kamera z lotniska BALICE... Zobaczcie jakie są super widoki z kamer na lotnisku w LECHA WAŁĘSY W GDAŃSKU. Ta kamera nic nie pokazuje bo to lotnisko sportowe.
~Karl
Babice koło Warszawy (około 1,5 km od Bemowa) , a od Grot( też Bemowo - tyle że od strony uczelni WAT) jakieś 50m ^^ wystarczy przejść na drugą stronę ulicy i jesteś w Warszawie
~Basia
kiepskie
~key
Nom, Okecie byłoby lepsze
~kolaa
szkoda ze nie na okeciu 😏
~mm
Babice to nie Balice...
~Latacz
To Babice przenieśli do Warszawy? A co do Krakowa? Modlin?:D
~plastik fanastik
lpna kamerka zl mi sie robi ja naniom potrze dobrze ze sie odswjerza
😏
🤣
~Kryminalny
mogliby postawić ją w troche lepszym miejscu
~Max
Gdyby tylko była ruchoma...
~Jacek
Nawet fajna kamerka. Przynajmiej odświeża się. Ale czemu nazywa się Babice?
~Okoł
ale lipa❗️❗️❗️!
~Docia
Przynajmniej lepsze aniżeli te zagranicą bo masz czas uaktualnienia.Shrek jest głupi
~Heytamm
to jest lotnisko nAeroklubu Warszawskiego
~Zenek
wygląda dość nieciekawie przydało by się coś zmienić 🤔
~Shrek
Co to za szajz?
~Michal
Babice❓️? gdzie to?
~Cichota dobrotliwa
Coś sztywna ta kamera... 🤔