Rynek - DW975, DW973
Pogoda
opady: 0.5 mm
zachmurzenie: 82%
prędkość wiatru: 14 km/h
ciśnienie: 1022 hPa
wilgotność powietrza: 72%
widoczność: 9 km
zachód słońca: 20:49
zachód księżyca: 00:21
min. temperatura: 17 °C (63 °F)
Indeks UV: 7
opady: 5.5 mm
zachmurzenie: 70%
prędkość wiatru: 18 km/h
ciśnienie: 1022 hPa
wilgotność powietrza: 86%
widoczność: 7 km
zachód słońca: 20:49
zachód księżyca: 00:21
min. temperatura: 17 °C (63 °F)
Indeks UV: 7
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 19%
prędkość wiatru: 17 km/h
ciśnienie: 1021 hPa
wilgotność powietrza: 75%
widoczność: 9 km
zachód słońca: 20:49
zachód księżyca: 00:34
min. temperatura: 14 °C (57 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 6%
prędkość wiatru: 12 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 66%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:49
zachód księżyca: 00:48
min. temperatura: 12 °C (53 °F)
Indeks UV: 8
Położenie na mapie
Komentarze
~Burmistrz gminy Żabno
Nie mamy pieniędzy na naprawę kamery szukamy sponsora
~naprawic kamere
kamera dalej nie dziala🤭
~Robert
Kamera nie dziala dalej pelne zacowanie nie rozumie tylko Zabno ma problem 🤷
~Marcin
Kamera nie działa ! wszędzie działa a tu nie ! czy włodarze Żabnem muszą być inni od reszty świata ? Proszę użyć takiego oprogramowania bądź sprzętu aby to w końcu działało normalnie !
~Maarcinek2
Ciągle ten komunikat quotYou need a Javaenabled browser to view this appletlquot a wszystko u mnie z java w porządku.
Jeśli nie chcesz instalować javy to możesz zobaczyć statyczny obraz klikając w przycisk quotSnapshotquot.
~Maarcin
Mi też nie działa. Wszędzie jakoś działa tylko tu ciągle nie. Mam zainstalowaną jave, aktualizuję na bieżąco lecz problem pozostaje. Nie da się jakoś tego uprościć ? zmienić ❓️Inne kamery działają nie ważne czy to w Honolulu, Tarnowie czy w Bangladeszu.
~123234345
Czemu kamera nie działa?
~szwagier
burmistrzu cos nie gra w twoim Zabnie
~bobek
czemu ta kamera nie działa ❓️
~ziomek
ŻABNO jest najpiękniejszym miastem od ponad 700 lat.
~ramel
lipa straszna
~asia
Witam to prawda ..Pozdrawiam oraz Nieciecze
~ANIA
PozdrawiamZABNO sliczne miasteczko zapraszamy ........ANIA
~Obywatel
Tak! pełnie dynamiczności i braku zaściankowości. Tylko zamieszkać i rozwijać się......
~dyzioradom
Co 2 minuty ? Chyba kpiny! Wszedlem na stronę o 14:25 a obraz jest z 12:05 i wcale nie ma zamiaru się odświeżyć❗️!
~oioioi
widać jak kradno 😏