MENU

Kongres "pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI"

2012-05-30 16:50:50

Z inicjatywy „Stowarzyszenia Pokrzywdzonych Przez Organa Sprawiedliwości STOP BEZPRAWIU – Lublin” pod auspicjami „Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu”, przeprowadzony zostanie przekaz online z „Kongresu Niepokonanych”, który odbędzie się w dniu 31 maja 2012 roku w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki.

Głównymi inicjatorami Kongresu „pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI” są uczestnicy polsatowskiego programu „Państwo w Państwie”, przedsiębiorcy których firmy zbankrutowały lub popadły w duże tarapaty na skutek urzędniczych błędów, pomyłek oraz zwykłej niekompetencji funkcjonariuszy administracji państwowej różnych szczebli. Są wśród nich również osoby niesłusznie pomówione przez gangsterów, instrumentalnie nazwanych świadkami koronnymi, którzy spędzili wiele miesięcy w odosobnieniu tylko dlatego, że prokuratura nie potrafiła lub nie chciała sprawdzić wiarygodności oszczerstw wysuwanych przez prawdziwych przestępców. Wszyscy oni różnią się od siebie, mieszkają w różnych częściach naszego kraju, posiadają różne światopoglądy, legitymują się odmiennym statusem majątkowym i wykształceniem. Łączy ich jeden, konkretny cel – chcą przywrócenia szacunku dla prawdy, sprawiedliwości i poszanowania ludzkiej godności. Dlatego też odsuwają na bok wszystkie swoje prywatne poglądy na temat bieżącej sytuacji i koncentrują się na konsekwentnym i zdecydowanym działaniu zmierzającemu w stronę restytucji uniwersalnych zasad sprawiedliwości.


Zdaniem większości członków założycieli społecznego ruchu „pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI” - przedsiębiorców w Polsce można podzielić na tych, którzy już zostali skrzywdzeni oraz tych, którzy wkrótce skrzywdzeni zostaną.


Organizowany w Warszawie kongres przedsiębiorców pokrzywdzonych przez panujący w RP system bezprawia ma dać odpowiedź na pytanie co robić, by z pokrzywdzonych nie stawać się pokonanymi oraz jak skutecznie przeciwstawiać się wszechobecnej niesprawiedliwości w życiu każdego przedsiębiorcy i obywatela RP.
Więcej informacji o ruchu społecznym oraz Kongresie „pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI” znajdzie na stronach www.niepokonani2012.pl.

Jeżeli chcielibyście, a nie możecie być osobiście na Kongresie „pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI” - to możecie uczestniczyć w nim wirtualnie za pośrednictwem sieci Internet.

Transmisja online będzie dostępna 31 maja 2012 roku od godziny 12:00 na stronie „Stowarzyszenia Pokrzywdzonych Przez Organa Sprawiedliwości STOP BEZPRAWIU – Lublin” pod adresem: www.ruchspoleczny.com.pl lub przez stronę partnera technologicznego, realizatora transmisji – Grupę iTTv pod adresem www.ittv.pl .

Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund.
 
Wortal WorldCam.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Użytkowników zawarte pod kamerami, w postach na forum oraz jakichkolwiek innych miejscach wortalu. Zastrzegamy sobie prawo blokowania, usuwania oraz modyfikacji komentarzy zawierających treści niezgodne z polskim prawem lub uznane jako obraźliwe.