2020-09-23 13:17:15

Jesienne podglądanie przez kamery

Wrzesień podobnie jak Nowy Rok kojarzy nam się z nowym początkiem. To zawsze jesienią zaczynaliśmy kolejny rok szkolny czy też akademicki. To czas, gdy większość z nas ma letni urlop za sobą i przestawia się z myślenia o wakacjach na pracę oraz naukę.

Nie oznacza to jednak, że nie możemy zapomnieć się na chwilę, włączyć wieczorem kamerkę z chorwackiej plaży i wyobrazić sobie jak stoimy nad brzegiem wody. Owiewa nas chłodna i wilgotna bryza dająca nieco wytchnienia po upalnym dniu. U naszych stóp faluje przejrzysta woda, o którą odbija się co chwilę miękkie światło zachodzącego słońca, a pod którą znajdują się tysiące niewielkich kamyków, tak charakterystycznych dla plaż tego kraju.

Kamery w Chorwacji

Każdy z nas ma inne wspomnienia i inaczej wyobraża sobie ten „idealny” moment wakacji, ale zdecydowanie warto do niego wracać. Taka chwila może pomóc nam oderwać się od codziennych problemów i uspokoić nieco nasz umysł. Poniżej przedstawiamy propozycje kamer internetowych. Zaczynamy od wspomnianej Chorwacji:

Kamery nad morzem

Oczywiście Polacy spędzają wakacje nie tylko w Chorwacji. Są jeszcze inne kraje południa Europy, a przede wszystkim nasze polskie, piękne i piaszczyste wybrzeże:

Swoją wakacyjną plażę możemy także odszukać za pomocą mapy kamer internetowych. Życzymy miłego podglądania i wytrwałości do kolejnych wakacji :)

 

Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
Wortal WorldCam.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Użytkowników zawarte pod kamerami, w postach na forum oraz jakichkolwiek innych miejscach wortalu. Zastrzegamy sobie prawo blokowania, usuwania oraz modyfikacji komentarzy zawierających treści niezgodne z polskim prawem lub uznane jako obraźliwe.