MENU
2017-08-08 17:48:43

Kamery nad morzem - Podglądamy!

Połowa wakacji za nami, ale nie wszyscy zdążyli już się wybrać nad nasze polskie morze, zaś niektórzy odkładają urlop na wrzesień, aby wypocząć gdzieś na południu Europy.

 

Dokąd się wybrać? Gdzie są najładniejsze plaże?

 

W Internecie można znaleźć mnóstwo zdjęć w mniejszym lub większym stopniu przerobionych bądź wykonanych w tym "najlepszym" momencie. Jeśli chcemy zaś zobaczyć jak na co dzień wygląda plaża i jej otoczenie to nie ma lepszej metody niż spojrzenie tam przez kamerę internetową. Będziemy wiedzieć, czy akurat nie trwa jakaś budowa, która utrudni nam wypoczynek czy też plaża nie jest zamknięta z jakiegoś innego powodu.

 

Do wyszukiwania najlepszych miejsc warto skorzystać z poniższej mapy, która zawiera wyłącznie kamery przy plażach:

Kamery nad morzem

 

Jeśli zaś mamy już wybraną "miejscówkę" to wygodniejszym rozwiązaniem może okazać się wyszukiwarka kamer. Poniżej znajduje się lista najczęściej odwiedzanych miejscowości turystycznych nad polskim morzem, bogatych w kamery online:

 

Dla zainteresowanych odpoczynkiem nieco dalej polecamy kamery między innymi z poniższych państw:

 

To tylko nasze propozycje. Aktualnie kamery online można znaleźć niemal w każdym zakątku naszej planety, a jeśli jeszcze ich nie ma to zapewne kwestią czasu jest, aż zostaną zainstalowane i dodane do katalogu WorldCam :)

 

Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
Wortal WorldCam.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Użytkowników zawarte pod kamerami, w postach na forum oraz jakichkolwiek innych miejscach wortalu. Zastrzegamy sobie prawo blokowania, usuwania oraz modyfikacji komentarzy zawierających treści niezgodne z polskim prawem lub uznane jako obraźliwe.