MENU
2018-06-07 20:52:39

Kamery nad morzem i w górach

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Już za parę dni zapomnimy o pracy oraz szkole. Spakujemy się i wyruszymy w drogę na wymarzony wypoczynek. Niektórzy z nas wybiorą gorące plaże, a wieczorem szalone imprezy. Inni zaś wolą zaszyć się gdzieś w odległych zakątkach gór z dala od problemów codzienności. Jeszcze inni wybiorą się szukać przygody życia poza granice Polski.

W każdym z tych przypadków warto wybrać właściwe miejsce. Poza tysiącami przewodników czy galerii zdjęć dostępnych w Internecie, często możemy przekonać się jak nasz cel podróży wygląda aktualnie na żywo! Taką możliwość dają nam kamery internetowe, których ilość zwiększa się z dnia na dzień. WorldCam gromadzi najlepsze kamery w jednym miejscu, tak abyśmy mogli łatwo je odszukać nie tracąc czasu na żmudne przeszukiwanie sieci.

 

Kamery nad morzem

 

W Polsce mamy szczęście, gdyż nasze wybrzeże jest bardzo dobrze „okamerowane”. Niemal w każdej miejscowości znajduje się przynajmniej jedna kamera online. Możesz je przejrzeć posługując się poniższą mapą. Kliknij w nią, aby zobaczyć kamery. Wyświetlą się wszystkie kamery z widokiem na plaże z całego świata, w tym nasze nadbałtyckie.

 

Kamery nad Bałtykiem

 

Przygotowaliśmy osobną mapę dla poszukujących wypoczynku w głębi lądu nad jeziorami lub rzekami.

 

Kamery nad jeziorami

 

Nie mogło zabraknąć mapy z kamerkami w górach. Znajdziemy na niej szczyty od Gubałówki, przez Rysy po Mont Blanc. Niestety kamera z Mount Everest chwilowo nie działa.

 

Kamery w górach

 

 Wybierając się za granicę zapewne będziecie chcieli zobaczyć coś więcej niż plażę czy góry. Warto wtedy przejrzeć kamery sklasyfikowane według kraju. np.

 Dobrej zabawy w nadchodzących dniach życzy redakcja WorldCam :)

 

Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
Wortal WorldCam.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Użytkowników zawarte pod kamerami, w postach na forum oraz jakichkolwiek innych miejscach wortalu. Zastrzegamy sobie prawo blokowania, usuwania oraz modyfikacji komentarzy zawierających treści niezgodne z polskim prawem lub uznane jako obraźliwe.