2020-02-09 14:11:09

Karnawałowa zabawa poprzez Internet

Nowy Orlean

W tym roku już 25 lutego przypada ostatni dzień karnawału tzw. śledzik, podkoziołek lub tłusty wtorek. Tego dnia w wielu krajach organizowane są liczne festiwale i parady uliczne, które można zobaczyć na żywo przez kamery internetowe. Zapraszamy szczególnie do Nowego Orleanu, w którym odbędzie się jedna z największych i najsłynniejszych parad Mardi Gras. Za pośrednictwem kamer każdy z nas może stać się uczestnikiem zabawy bez wychodzenia z domu.

Zobacz skrzyżowanie Bourbon Street i St. Peter Street w Nowym Orleanie

Kamery online zainstalowane są również w barach i restauracjach. Dwie z nich znajdziemy w Buffa's Bar & Restaurant, kolejnych kilka w Tropical Isle oraz jedną w Cats Meow Karaoke Bar.

 

Mardi gras webcams

Pozostałe kamery z Nowego Orleanu dostępne są na stronie:

Kamery w Nowym Orleanie

Malta

Zachęcamy również do zabawy karnawałowej na Malcie. W tym roku uroczystości odbędą się pomiędzy 21 a 25 lutego. Program karnawału można znaleźć na stronie:

https://www.festivals.mt/karnivalprogramme

Następnie warto odszukać wybrane miejsce pod poniższym adresem:

https://www.worldcam.pl/kamery/europa/malta

Większość imprez odbędzie się w stolicy Malty, czyli w Valletcie.

Valletta webcam

Chorwacja

Do najsłynniejszych karnawałów w Chorwacji należy ogranizowany co roku festiwal w Splicie. W tym roku zabawa potrwa od 16 do 25 lutego. Dokładny program nie jest jeszcze oficjalnie podany. Zobacz kamery ze Splitu.

Split webcams

Interesująco zapowiada się karnawał w Dubrowniku. Odbędzie się pomiędzy 10 a 25 lutego. Zobacz harmonogram imprez oraz kamery internetowe z Dubrownika.

Dubrovnik webcam

 

Wkrótce kolejne kamery. Miłego podglądania!

Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
10:27 17-02-2020
adamix7

Mnie marzy się wyjazd na karnawał do Brazylii. Może kiedyś się uda emoticon Można trochę o tym poczytać tutaj: [link]
odpowiedz
Wortal WorldCam.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Użytkowników zawarte pod kamerami, w postach na forum oraz jakichkolwiek innych miejscach wortalu. Zastrzegamy sobie prawo blokowania, usuwania oraz modyfikacji komentarzy zawierających treści niezgodne z polskim prawem lub uznane jako obraźliwe.