MENU
2018-02-04 10:17:10

Karnawałowe festiwale i parady na żywo!

Okres karnawału trwa od święta Trzech Króli do wtorku przed środą popielcową. Największe uroczystości przypadają na ostatnie dni karnawału. Za pomocą kamer internetowych można podglądać imprezy odbywające się na wszystkich kontynentach naszej planety. 

 1. Tłusty wtorek (Mardi Gras) przypada w tym roku 13 lutego. Jest to ostatni dzień karnawału. W Nowym Orleanie z tej okazji każdego roku odbywają się parady i festiwale już w weekend poprzedzający tłusty wtorek.  Zapraszamy do podglądania Nowego Orleanu na żywo w Internecie poprzez kamery:

  Bourbon Street

  Exchange Passage

  Buffa's Bar - Kamera 1

  Buffa's Bar - Kamera 2

  - Cats Meow

 2. Karnawał na Malcie trwa od 9 do 13 lutego, a główne uroczystości odbywają się w stolicy. Zobacz kamery z Valletty.

 3. W Chorwacji na szczególną uwagę zasługują festiwale w Splicie, Rijece oraz Dubrowniku:

  - Split - Karnawał trwa od 3 do 13 lutego.

  - Rijeka - Parady odbędą się 11 lutego w południe oraz 12 lutego od 8:00.

  - Dubrownik - Od 9 do 13 lutego.

 4. Na Majorce, w Palmie organizowane są dwie parady Sa Rua dla dzieci oraz Sa Rueta dla dorosłych. Zobacz kamery z Palmy.

 5. Stolicą światowego karnawału jest Rio de Janeiro. Główne imprezy będą się odbywać w dniach 3-19 lutego. Kamery z Rio de Janeiro i Porto Seguro.

 6. W niemieckiej Kolonii odbędą się trzy festiwale Weiberfastnacht (8 lutego), Rosenmontag (12 lutego) i Aschermittwoch (14 lutego). Zobacz.

Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
Wortal WorldCam.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Użytkowników zawarte pod kamerami, w postach na forum oraz jakichkolwiek innych miejscach wortalu. Zastrzegamy sobie prawo blokowania, usuwania oraz modyfikacji komentarzy zawierających treści niezgodne z polskim prawem lub uznane jako obraźliwe.