2019-02-28 12:22:10

Mardi Gras 2019 na żywo

Już 5 marca przypada ostatni dzień karnawału tzw. tłusty wtorek. Tego dnia w wielu miastach na świecie organizowane są liczne imprezy, w tym festiwale i parady uliczne, które można podglądać na żywo przez kamery w Internecie. Jedna z najsłynniejszych parad odbywa się w Nowym Orleanie, a dzięki obecności kamer każdy z nas może stać się uczestnikiem tej wyjątkowej zabawy.

Zobacz skrzyżowanie Bourbon Street i St. Peter Street w Nowym Orleanie

Oglądaj paradę na żywo!

Kamery online zainstalowane są również w barach i restauracjach. Dwie z nich znajdziemy w Buffa's Bar & Restaurant, kolejnych kilka w Tropical Isle oraz jedną w Cats Meow Karaoke Bar.

 

Mardi gras webcams

 

Pozostałe kamery z Nowego Orleanu dostępne są na stronie:

https://www.worldcam.pl/search?q=Nowy+Orlean

 Wkrótce więcej kamer. Miłego podglądania!

Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
Wortal WorldCam.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Użytkowników zawarte pod kamerami, w postach na forum oraz jakichkolwiek innych miejscach wortalu. Zastrzegamy sobie prawo blokowania, usuwania oraz modyfikacji komentarzy zawierających treści niezgodne z polskim prawem lub uznane jako obraźliwe.