2022-09-17 22:41:24

Oktoberfest 2022

Oktoberfest 2022

Festyn Oktoberfest powrócił do nas po dwuletniej przerwie. W tym roku trwa od 17 września do 3 listopada. Dożynki chmielne odbywają się co roku na przełomie września i października w Monachium na placu Theresienwiese o powierzchni 420 000 metrów kwadratowych, położonym w niewielkiej odległości od starego miasta.

 

Każdego roku Oktoberfest odwiedza ok. 6 milionów osób, wypijając przy tym ponad pięć milionów litrów piwa (kufli litrowych tzw. Maß Bier), przy czym liczba odwiedzających jak i ilość spożywanego piwa wzrasta.

 

Oktoberfest 2018


Zobacz na żywo

kamera 1 | kamera 2 | kamera 3 | kamera 4 | kamera 5 | kamera 6

 

Oktoberfest 2018

 


Autor: Redakcja WorldCam.pl


 

Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
Wortal WorldCam.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Użytkowników zawarte pod kamerami, w postach na forum oraz jakichkolwiek innych miejscach wortalu. Zastrzegamy sobie prawo blokowania, usuwania oraz modyfikacji komentarzy zawierających treści niezgodne z polskim prawem lub uznane jako obraźliwe.