2020-04-07 20:32:52

Wschód i zachód słońce przez kamery online

Najpiękniejsza zdjęcia krajobrazów powstają o wschodzie oraz zachodzie słońca. Właśnie wtedy słońce maluje świat na złoto, a chwilę wcześniej lub później na purpurowo i niebiesko. Na matrycę aparatu trafia obraz pełen wyrazistych barw.

Kamery online podobnie jak aparat fotograficzny potrafią zarejestrować te wyjątkowe momenty każdego dnia. Im lepsza kamera tym więcej będziemy w stanie zobaczyć.

Słońce na naszej planecie wschodzi i zachodzi przez cały. Mając dokładną wiedzę na temat aktualnie oświetlonej części globu oraz znając położenie kilkunastu tysięcy kamer, możemy obserwować to niezwykłe zjawisko niemal przez cały dzień.

W tym celu stworzyliśmy dwie listy zawierające kamery, za pomocą których można obserwować wschodzące lub zachodzące słońce. Listy są odświeżane co 3 minuty i obejmują zakres od 20 minut przed wschodem/zachodem do 20 minut po wschodzie/zachodzie słońca.

Jeśli lista jest pusta oznacza to, że na żadnej kamerze aktualnie nie można obejrzeć wschodu lub zachodu słońca.

Wschody słońca

https://www.worldcam.pl/wschod-slonca-kamery

Zachody słońca

https://www.worldcam.pl/zachod-slonca-kamery

W przypadku, gdy takich kamer jest bardzo dużo, na spisie pokażą się tylko najpopularniejsze. Wszystkie kamery znajdują się na mapie kamer na granicy jasnego i ciemnego tła.

Wschód słońca kamera

 

Miłego podglądania :)

 

Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
Wortal WorldCam.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Użytkowników zawarte pod kamerami, w postach na forum oraz jakichkolwiek innych miejscach wortalu. Zastrzegamy sobie prawo blokowania, usuwania oraz modyfikacji komentarzy zawierających treści niezgodne z polskim prawem lub uznane jako obraźliwe.