MENU
W pobliżu
ul. Morska Hit
Opis
Widok z kamery na północny kraniec ulicy Morskiej, zabudowanej w sezonie licznymi straganami i restauracjami, oferując wszystko, czego turysta może potrzebować. Kilka metrów za skrzyżowaniem rozpoczyna się droga prowadząca bezpośrednio na plażę. Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć. Kamera przypisana do kategorii Kamery drogowe.
Czas lokalny
2019-07-16 16:00 CEST
Strona źródłowa
Encyklopedia
pl gb
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Udostępnij
Facebook Twitter Blogger E-mail
Odsłony
195 891
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 16 °C
prędkość wiatru: 13 km/h
kierunek wiatru: 30 °
ciśnienie: 1008 hPa
opady: 1.3 mm
wilgotność powietrza: 82%
zachmurzenie: 25%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 04:31
zachód słońca: 21:14
wschód księżyca: 21:08
zachód księżyca: 03:50
maksymalna temperatura: 20 °C (67 °F)
minimalna temperatura: 12 °C (53 °F)
Indeks UV: 3
Pogoda
temperatura: 18 °C
prędkość wiatru: 19 km/h
kierunek wiatru: 324 °
ciśnienie: 1010 hPa
opady: 3.8 mm
wilgotność powietrza: 81%
zachmurzenie: 64%
widoczność: 9 km
wschód słońca: 04:33
zachód słońca: 21:13
wschód księżyca: 21:46
zachód księżyca: 04:47
maksymalna temperatura: 18 °C (65 °F)
minimalna temperatura: 12 °C (54 °F)
Indeks UV: 3
Pogoda
temperatura: 21 °C
prędkość wiatru: 10 km/h
kierunek wiatru: 181 °
ciśnienie: 1012 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 77%
zachmurzenie: 16%
widoczność: 8 km
wschód słońca: 04:34
zachód słońca: 21:11
wschód księżyca: 22:15
zachód księżyca: 05:51
maksymalna temperatura: 21 °C (70 °F)
minimalna temperatura: 12 °C (54 °F)
Indeks UV: 5

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
54°49'46" N 18°5'14" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
11:39 27-06-2019 | IP Hash: 5gdp69
~Ewa

Jestem w Dębkach od kilku lat co rok, wkracza nowoczesność do tej miejscowości, od której chce odpocząć podczas wyjazdu, podobały mi się nie wypuzlowane powierzchnie, piaszczyste chodniki, przejścia półdzikie na plażę, brak knajpek na plaży i wszech obecnych głośników radiowych, małe zwykłe sklepiki i przydomowe jadłodajnie. Może jestem sentymentalna albo zbyt zmęczona " udogodnieniami" wymyślonymi dla wczasowiczów ale wolałam tamte Dębki. Na razie nie znam mniejszych mniej cywilizowanych miejscowości położonych tak blisko plaży więc jeżdżę tam co rok, ale jak dalej będzie się rozbudowywać ta miejscowość to mnie to będzie martwić.
odpowiedz
avatar
22:25 20-12-2018 | IP Hash: 104dro
~Maro

Sypnęło dzisiaj śniegiem w Dębkach
odpowiedz
avatar
10:06 26-09-2018 | IP Hash: fim
~Maro

26 Wrzesień 2018 r. g. 10:05 oglądam obraz z kamerki od jakiegoś czasu na ulicy, która w lato tętni życiem nie ma żywego ducha. Wioska wymarła.
odpowiedz
avatar
17:43 26-07-2017 | IP Hash: 1j2e23
~Jaśko

5 dni w Dębkach upłynęły w tempie ekspresowym. Moim zdaniem, nawet największy malkontent nie znajdzie powodów do narzekania. Czysto, spokojnie, życzliwie i smacznie, Jedynie należy dać minusa PLAY, gdyż PLAY zachowuje się tak, jakby w Dębkach nie było ludzi i nie organizuje tam zasięgu, chociaż nad głównym - deptakowym - wejściem na plażę wisi ich piękny baner reklamowy. PLAY-u obudź się napraw swój błąd. W Dębkach naprawdę jest bardzo dużo wczasowiczów i warto tam zainstalować nadajnik sygnału.
odpowiedz
avatar
05:53 09-07-2017 | IP Hash: 4ts3j1
~bolo

plaza dla paskudnych budowli jeszcze chwile a nie bedzie gdzie sie opalac skandal najlepiej zaraz hipermarket
odpowiedz
avatar
09:24 21-09-2018 | IP Hash: 3putjbl
~Natrurysta

Na plaży nr 26 nie ma paskudnych budowli emoticon
avatar
21:15 28-06-2017 | IP Hash: 5cg7de
~Przemo S Tarnów

Ahhhh juz zaniedlugo minie rok i wracamy do Naszych Debek emoticonemoticon! 23 dni emoticonemoticon znowu odliczanie ...
odpowiedz
avatar
12:51 08-06-2017 | IP Hash: 12nr2hc
~Dzień Świra

Przypomina mi się film Dzień Świra, jak bohater filmu załatwia potrzebę fizjologiczną pod oknem właściciela psa emoticon
odpowiedz
avatar
20:10 13-05-2017 | IP Hash: bbe5e
~Laura

Byliśmy w naszych ukochanych Dębkach w majowy weekend, było pięknie /jak zwykle/, ale....No, właśnie, tak dużej liczby psów na plaży nie widziałam nigdzie i nigdy! Niektórzy mają nawet po kilka. Psy, nie zawsze bezpiecznych ras, biegają wszędzie, tak jakby plaża do nich właśnie należała, a ludzie byli do niej tylko dodatkiem. Bez smyczy, bez kagańca. Nie zauważyłam, aby któryś właściciel sprzątał po psach smrodliwe "skarby"- widziałam tylko jedną sytuację, jak paniusia zagrzebała psie odchody w piachu, usypując gustowny kopczyk. Uważam, że "stopień zapsienia" Dębek przekroczył już wszelkie granice normalności. Żeby nie było: sama mam psa i kocham te istoty, ale nie lubię ich niemądrych właścicieli.
odpowiedz
avatar
08:52 05-02-2017 | IP Hash: 11u5jgt8
~kis

Na i zaczęła się wycinka,tak jak w całym krajuemoticon
odpowiedz
avatar
18:38 17-07-2016 | IP Hash: 6ibrd9
~lena

czy ta kamera będzie się tak zawsze zacinać?proszę o odpowiedź
odpowiedz
avatar
19:32 15-07-2016 | IP Hash: 65cejt
~Przemo S Tarnów

..... i jeszcze 7 emoticonemoticon!
odpowiedz
avatar
12:15 15-07-2016 | IP Hash: juk6m0
~hmm

Będzie kiedyś czynna ta kamerka?
odpowiedz
avatar
12:14 15-07-2016 | IP Hash: juk6m0
~ona

Niestety kamerka nie działa emoticon
odpowiedz
avatar
08:53 15-07-2016 | IP Hash: jdn46n0
~kkk

kiedy wróci pogoda?
odpowiedz
avatar
19:02 07-07-2016 | IP Hash: 65cejt
~Przemo S Tarnów

Już niedługo :D . Jeszcze 15 dni emoticon Odliczamy emoticon! Hurrrraaaa
odpowiedz
avatar
20:24 19-06-2016 | IP Hash: 6ibrd9
~hana

jak długo będzie przerwa techniczna?
odpowiedz
avatar
07:50 26-10-2015 | IP Hash: 1gq5ijgd7
~BAJECZKA

Dziś jest piękny jesienny słoneczny dzień a ta kamera daje zakłamany widok . Obraz z tej kamery jest ponury , niewyraźny i psuje cały urok ulicy Morskiej.CZY NIE MOŻNA WYREGULOWAĆ tej kameryemoticon
odpowiedz
avatar
05:49 13-08-2015 | IP Hash: 1r6aie
~michał

w tym momencie pusto na ulicy 5:49h i pochmurno.
odpowiedz
avatar
18:58 11-08-2015 | IP Hash: 45ulc
~michał

szkiełko kamerki jest- zbrudzone emoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonobraz mglisty
odpowiedz
avatar
22:19 09-08-2015 | IP Hash: 2ghlopa
~michal

od kiedy ta kamerka jest czynna?
odpowiedz
avatar
11:52 11-08-2015
kasienka88

Chyba od kilku dni dopiero.
avatar
18:38 07-08-2015
kasienka88

Spacerowało się tutaj... chciałoby się więcej.
odpowiedz