MENU
W pobliżu
Rynek Hit
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć. Kamera przypisana do kategorii Rynki, starówki.
Czas lokalny
2018-12-12 21:36 CET
Encyklopedia
pl gb
Strona źródłowa
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Galeria
Udostępnij
Facebook Google+ Twitter Blogger E-mail
Odsłony
199 982
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 1 °C
prędkość wiatru: 12 km/h
kierunek wiatru: 42 °
ciśnienie: 1022 hPa
opady: 0.5 mm
wilgotność powietrza: 86%
zachmurzenie: 100%
widoczność: 17 km
wschód słońca: 07:35
zachód słońca: 15:41
wschód księżyca: 11:10
zachód księżyca: 20:33
maksymalna temperatura: 1 °C (34 °F)
minimalna temperatura: -2 °C (29 °F)
Indeks UV: 0
Pogoda
temperatura: 1 °C
prędkość wiatru: 5 km/h
kierunek wiatru: 235 °
ciśnienie: 1024 hPa
opady: 0.7 mm
wilgotność powietrza: 90%
zachmurzenie: 98%
widoczność: 18 km
wschód słońca: 07:36
zachód słońca: 15:41
wschód księżyca: 11:38
zachód księżyca: 21:37
maksymalna temperatura: 1 °C (34 °F)
minimalna temperatura: -2 °C (29 °F)
Indeks UV: 0
Pogoda
temperatura: 0 °C
prędkość wiatru: 9 km/h
kierunek wiatru: 82 °
ciśnienie: 1026 hPa
opady: 0.0 mm
wilgotność powietrza: 83%
zachmurzenie: 56%
widoczność: 20 km
wschód słońca: 07:37
zachód słońca: 15:41
wschód księżyca: 12:02
zachód księżyca: 22:41
maksymalna temperatura: 0 °C (32 °F)
minimalna temperatura: -6 °C (21 °F)
Indeks UV: 1

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
50°15'32" N 19°1'18" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
14:06, wczoraj | IP Hash: 28
~Katowiczanin

Znowu defekt kamery. I to w czasie szczytu klimatycznego, w ktorym bierze udzial caly swiat. Komu w koncu z wladz miasta, zalezy na ciaglym degradowaniu miasta?
odpowiedz
avatar
12:26 11-11-2018 | IP Hash: 284737
~Katowiczanin

Kamera "leci" coraz bardziej w dol. Czy naprawde nie ma odpowiedzialnego za ten stan rzeczy? Czy nikomu z wladz Katowic nie zalezy na opinii swiatowej miasta Katowice? Miasto posiada dwie kamery, ktore moga byc zakwalifikowane jako dobre (zaden hit - to jest smieszne) Niniejsza i z hotelu "Katowice". Na tek wielkie miasto niewiele. Miejsc do pokazania jest sporo, ale po co sie starac o miejsce i jakoscemoticon Pokazywanie krzywych i jakosciowo zlych ujec jest antyreklama dla miasta. Podejscie moze celowe? Mnie, jako urodzonemu w tym miescie, zalezy wiele na dobrej opinii Katowic na swiecie.. Ale na Slasku i w Katowicach nie rzadza Slazacy. Widac tego efekty.
odpowiedz
avatar
17:47 04-11-2018 | IP Hash: 1di55s3k
~włodzimierz

wstydźcie się - nawet w psiej wólce mają lepsze kamery i działające emoticon!
odpowiedz
avatar
14:06 02-11-2018 | IP Hash: 214pedb
~widok

Prosze kamere ustawic do dawnej pozycji tzn. troche wyzej i na prawo. Dziekuje.
odpowiedz
avatar
17:59 28-09-2018 | IP Hash: 8msg
~Katowiczanin

Nowosc! Hitem jest jedynie kamera pokazujaca Rynek. Obojetne, ktora sie wywola, zawsze pokaze sie Rynek. I tak postep, bo od dluzszego czasu Rynek byl nieruchomy i zdjecie bylo pokazywane w polowie. Przy okazji ucieto prawa strone ujecia. Dlaczego? Kamery katowickie sa najgorsze w Polsce. Moze nawet w Europie. Kiedy skonczy sie ta antypropaganda? Wizytowka na caly swiat. Skandal.
odpowiedz
avatar
13:08 03-08-2018 | IP Hash: 396kck
~defekt?

Wszystlie "hity" (procz widok na rondo) nie dzialaja. Rozumiem, wysoka temperarura moze byc tego przyczyna. Czego nie rozumiem, jest kompletna ignorancja odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Ludzieemoticon! Jak was widza (tu nie widza) tak was pisza.
odpowiedz
avatar
11:28 21-05-2018 | IP Hash: uios50
~wajchowy

Z tym recznym przestwianiem wajchy, mozna zarobic grube pieniadze. Jest to swoisty hit nadajacy sie na export. Miasto mogloby poprawic swoj budzet.
odpowiedz
avatar
20:52 19-05-2018 | IP Hash: 6epre9
~Jacek Mieszkaniec

Czy ktoś, kto wydał zgodę na "koncert" przy Rynku zechciałby zaprosić tę imprezę do siebieemoticon? Ludzie, przecież w okolicy Rynku mieszkają ludzieemoticon! Dajcie nam już spokój, do choleryemoticon! Mamy małe dzieci, które chcą spaćemoticon! Jest w tej chwili 20:40 a rozpoczął się jakiś idiotyczny, głośny z natrętnymi basami koncert (a raczej odtwarzanie muzyki) przez ogromne kolumny - dla kogoemoticon? Czy wy powariowaliście? Z jakich pieniędzy idą koszty na takie coś? Komu to gracie? Pięć osób na krzyż jest. Przestańcie organizować imprezy w centrum miastaemoticon! Idźcie z tym do doliny 3Stawówemoticon! Albo zapraszajcie do siebie - niech wam pod oknami grają w nocyemoticon! Dupognioty! Ruszcie w końcu pustymi łbamiemoticon!
odpowiedz
avatar
09:18 20-05-2018 | IP Hash: 78umq
~Pawelek

Rynek jest miejscem na koncerty i imprezy. Takie jest przeznaczenie dużych placów w miastach. Jeśli szukasz ciszy i spokoju to przeprowadź się na wieś lub gdzieś na obrzeża. Urok życia w centrum miasta. Trzeba być tego świadomym i nie ograniczać innych.
avatar
10:45 06-05-2018 | IP Hash: 499t2
~dociekliwy

Ten "hit", jak rowniez inne katowickie "hity" zaciely sie i od kilku dni nie dzialaja. Czy ktos za ten stan rzeczy odpowiada?
odpowiedz
avatar
11:08 11-02-2018 | IP Hash: hkp2bf
~Katowiczanin

Czy mozna objektyw kamery oczyscic? Jakosc obrazu jest fatalna.
odpowiedz
avatar
18:52 27-12-2017 | IP Hash: 39hn088
~Katowiczanin

Nareszcie dziala. Przydaloby sie jednakze oczyscic objektyw. Dziekuje.
odpowiedz
avatar
05:18 15-12-2017 | IP Hash: 5kmq0k
~Filip

Działa w Windows Media Player pod adresem: mms://wideo.umk.um.katowice.pl:80/rynek
odpowiedz
avatar
11:45 26-10-2017 | IP Hash: 5ajm74
~Katowiczanin

Odpowiedzialnym za stan techniczny wisi to kompletnie. Tyle, ze robia antyreklame na caly swiat. Albo kamere uruchomioc, albo zlikwidowac, podajac powody do tego. Jest to takie trudne?
odpowiedz
avatar
10:44 20-07-2017 | IP Hash: hpofo
~Katowice

Czemu w Katowicach nie działają Kameryemoticon? Była z widokiem na Galerie/Dworzec, Rynek itp. ehhh
odpowiedz
avatar
14:31 11-06-2017 | IP Hash: 2lfjud
~DW

Pod tym adresem działa w Windows Media Player:
mms://wideo.umk.um.katowice.pl:80/rynek
odpowiedz
avatar
11:47 26-10-2017 | IP Hash: 5ajm74
~rynek

Tez nie dziala. Internet eksplorer byl jedynym przekaznikiem. Teraz i ten nawalil.
avatar
22:49 16-12-2016 | IP Hash: 3n1coi
~Kamerka

Chyba się kamerka na rynku popsuła ;(((((((((((((

odpowiedz
avatar
16:44 18-04-2017 | IP Hash: 884
~pawelek

działa w internet explorer
avatar
12:57 18-04-2017 | IP Hash: 18u0fj
~Katowiczanin

Nie "chyba" tylko napewno. Tym jednakze od kilkunastu dni nikt sie nie przejmuje . Panowie odpowiedzialni za ten stan rzeczy: czy jest to nowa reklama na caly swiat dla Katowic?
avatar
18:04 11-11-2016 | IP Hash: 2769bc
~zygmunt

Katowice co z kamerami.masakra
odpowiedz
avatar
17:56 24-10-2016 | IP Hash: 2969
~Łukasz

Gdzie można znaleźć wtyczki?

odpowiedz
avatar
10:52 30-11-2016
mm

Kamera działa w przeglądarce Firefox. Wymagana wtyczka VLC.
avatar
09:59 30-11-2016 | IP Hash: 16847p7
~fr

dlaczego nie dzialaja kamery miasta Katowice jako jedyne ze wszystkich i nikt z Urzedu Miasta nie raczy temu zaradzic.
Jeszcze rok temu wszystko bylo ok
avatar
06:56 08-07-2016 | IP Hash: gmsnrjhrr
~Warma

Pamiętacie park mariacki w latach90?
odpowiedz
avatar
16:12 02-07-2016 | IP Hash: 3ngr985
~Gosia

Dlaczego nie dzialaja KAMERY?
odpowiedz
avatar
12:15 03-10-2016 | IP Hash: fgfd86h2
~mongo

~Gosia:
Jeśli używasz czegoś innego niż IE, to potrzebujesz wtyczki do przeglądarki
avatar
12:40 21-06-2016 | IP Hash: 785kh3
~kos

jak zwykle w Katowicach nic nie działa nawet kamera na rynku hahahah
odpowiedz
avatar
17:13 15-06-2016 | IP Hash: jjuspq
~Slazak

Masz racje pieknotka. Niestety, wiekszosc aktualnych mieszkancow miasta, ciagle narzeka. Ale tak juz jest. Polakom trudno dogodzic.
odpowiedz
avatar
16:22 08-06-2016 | IP Hash: 1i6eam
~pieknotka

Chcialam sie z Kims podzielic, ze jak sie jest daleko od Katowic to sie bardzo teskni za tym miastem, albo moze za mlodoscia tu spedzona emoticon
odpowiedz
avatar
16:19 08-06-2016 | IP Hash: 1i6eam
~pieknotka

... no powiedz sam, cz sie nie teskni za Katowicami? Uhhhhu emoticon
odpowiedz
avatar
13:28 20-05-2016 | IP Hash: 1bfh2fr
~Bruno

1. Ludzie na całym świecie używają innych wtyczek do połączenia kamerek(łatwiejszych ) 2. Chciałem pokazać ludziom z Uk. Kanady. Bulgari. Z wybrzeża kości słoniowej Jak wyglądają i zmieniły się Katowice. Pozytywnie. 3. Od 10 lat jestem za granica i chciałbym oglądać jak zmieniają się Katowice i jedyna możliwość to kamerki internetowe. 4. Kiedyś tłumaczyłem ze Birmingham to polskie Katowice. Itp. (Indrustial. Kopalnie. Huty. ) Teraz to jest piękne miasto( oprócz kierowców ) 5. Zróbcie coś żeby był łatwiejszy dostęp do kamerek. (Na oficjalnej stronce Miasta)
odpowiedz
avatar
19:48 07-05-2016 | IP Hash: 8j2sn
~HANYS

NAPISZ KATTOWITZ KAMERKA DZIALA
odpowiedz
avatar
19:29 06-05-2016 | IP Hash: 3q8e2o
~oll

caly czas byly ok na operze z flc. teraz nie ma zadnej nigdzie! komu to przeszkadzalo!emoticon
odpowiedz
avatar
06:37 06-05-2016 | IP Hash: r3
~ax

nic na zadnej.a bylo ok
odpowiedz
avatar
12:32 23-04-2016 | IP Hash: 2n0pkc1t6o
~optyk

Przydaloby sie oczyscic objektyw. Czy ktos to od czasu do czasu robi?
odpowiedz
avatar
23:49 29-12-2015 | IP Hash: 6atg4g
~Gussie

Dlaczego nic nie widac emoticon? Jesli kamery sa niesprawne administrator powinien usunac to "polaczenie" z tego website
odpowiedz
avatar
14:37 19-12-2015 | IP Hash: jfo9
~RIC

Ale kicha, nic nie widać!
odpowiedz
avatar
19:27 17-12-2015 | IP Hash: 1pcu7d8jqt
~zawiedziona

dlaczego kamery nie działająemoticon?
odpowiedz
avatar
18:55 04-12-2015 | IP Hash: 6a3ont6
~Zaskoczona

Zamiast powiększonego widoku- wyraz : forbidden! Co się stało?
odpowiedz
avatar
08:53 02-12-2015 | IP Hash: cotp
~ja

Kamery nie działają!
odpowiedz
avatar
18:02 14-10-2015 | IP Hash: 4k1k
~byly Katowiczanin

Najlepszy widok jest wtedy.kiedy tramwaje wyjezdzajacy z ul. 3 Maja zatrzymuja sie. Poczatkowo myslalem, ze jest tam przystanek. Okazuje sie.ze motorniczy wysiada z tramwaju celem przestawienia zwrotnicy. Coz w dobie komputerow, okazuje sie ta metoda niezawodna. Ale rozsmiesza caly swiatemoticonemoticon Nie mieszkam w Katowicach od parenastu lat. Pamietam jako dziecko, ze juz wtedyprzestawiano w tym miejscu zwrotnice recznie. Ale kiedy to byloemoticon?emoticon
odpowiedz