MENU
W pobliżu
Plaża
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć. Kamera przypisana do kategorii Plaże, morza.
Czas lokalny
2019-05-21 01:04 CEST
Strona źródłowa
Encyklopedia
pl gb
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Udostępnij
Facebook Twitter Blogger E-mail
Odsłony
254 939
Zgłaszający

Reklama
Pogoda
temperatura: 17 °C
prędkość wiatru: 17 km/h
kierunek wiatru: 60 °
ciśnienie: 1005 hPa
opady: 2.5 mm
wilgotność powietrza: 88%
zachmurzenie: 25%
widoczność: 10 km
wschód słońca: 04:36
zachód słońca: 20:58
wschód księżyca: 22:45
zachód księżyca: 05:52
maksymalna temperatura: 19 °C (65 °F)
minimalna temperatura: 12 °C (54 °F)
Indeks UV: 4
Pogoda
temperatura: 14 °C
prędkość wiatru: 6 km/h
kierunek wiatru: 138 °
ciśnienie: 1005 hPa
opady: 3.6 mm
wilgotność powietrza: 97%
zachmurzenie: 94%
widoczność: 6 km
wschód słońca: 04:34
zachód słońca: 21:00
wschód księżyca: 23:47
zachód księżyca: 06:30
maksymalna temperatura: 14 °C (58 °F)
minimalna temperatura: 12 °C (53 °F)
Indeks UV: 3
Pogoda
temperatura: 13 °C
prędkość wiatru: 5 km/h
kierunek wiatru: 275 °
ciśnienie: 1005 hPa
opady: 0.3 mm
wilgotność powietrza: 97%
zachmurzenie: 94%
widoczność: 6 km
wschód słońca: 04:33
zachód słońca: 21:01
wschód księżyca: 01:00
zachód księżyca: 07:17
maksymalna temperatura: 13 °C (56 °F)
minimalna temperatura: 11 °C (52 °F)
Indeks UV: 3

Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
54°48'43" N 17°50'7" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
16:45 29-06-2018 | IP Hash: 13cf3
~Sisissss

emoticonemoticonemoticonUWIELBIAM TO MIEJCSEemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
07:01 27-06-2017 | IP Hash: 2sug1ts2
~Marek W-wa

Już za chwileczkę , już za momencik po Kopalinie będę się kręcić.... od 01.07.2017 - 14.07.2017 wczasy z rodzinką u państwa Lili i Marka Świątek emoticon
odpowiedz
avatar
13:00 09-07-2017 | IP Hash: tio9
~as

a pogody brak emoticonemoticon fajne masz wakacje .......
avatar
20:55 24-06-2017 | IP Hash: dgrm2tgr
~annsw

Chyba nie działa, galeria owszem
odpowiedz
avatar
10:23 12-06-2017 | IP Hash: 2sug1ts2
~XYZ

Dlaczego kamera nie działa? Sprawdzałem kilkakrotnie i nic.
Naprawcie to.
odpowiedz
avatar
08:22 16-09-2016 | IP Hash: rjho92co
~Marek W-wa

Byłem w tym roku w sierpniu z żoną Gosią i synkiem Gerardem w Kopalinie. Polecił znajomy Janek. Niezawiedliśmy się. Idealne miejsce dla rodzin. Lasy,piękna plaża,cisza i spokój. Pozdrawiam panią Lilę i pana Marka.Dziękuję
odpowiedz
avatar
08:15 16-09-2016 | IP Hash: rjho92co
~Marek Warszawa

Byłem w tym roku
odpowiedz
avatar
20:00 07-06-2016 | IP Hash: pkihke
~Burszytynka

Super niedawno pisalam krotki komentarz i zamiast poprawy i poprawnego ustawienia przekazu kamery post wykasowano. Swietnie panstwo reaguja chyba te girile sa tak smaczne, ze nie macie czasu na prace zawodowa i to co powinno byc zrobioneemoticon!Pozdrawiam.
odpowiedz
avatar
10:13 08-04-2016 | IP Hash: si64
~wanda

Ja już nie mogę się doczekać 26.04.bo już będę w Lubiatowie aż do listopada jak pogoda dopisze.Pozdrawiam wszystkich którzy mieszkają w Lubiatowie i przyjezdnych czyli wczasowiczów. .
odpowiedz
avatar
16:20 17-01-2016 | IP Hash: 3sen3ag
~MICHAŁ

ŁAŁemoticon
odpowiedz
avatar
08:48 31-07-2015 | IP Hash: q2f79
~MY:)

Miejsce piękne, ciche, urokliwe...do zobaczenia za rok Lubiatowo...emoticon
odpowiedz
avatar
08:30 18-07-2015 | IP Hash: 39t4l5
~lisek

witam wszystkich jaka pogoda w lubiatowie dzisiaj
odpowiedz
avatar
11:29 11-07-2015 | IP Hash: 5mqc725
~pawken

plaża spoko ale jak nie ma pogody to pozostają wycieczki ,no chyba że pada to kaplica
odpowiedz
avatar
18:56 23-05-2015 | IP Hash: jl01krbd
~Marco

TĘSKNIĘ cały rok ....
odpowiedz
avatar
08:39 03-01-2015 | IP Hash: 21p1f
~agniii

Lubiatowo me kochane.Tesknie ale we wrzesniu sie spotkamy
odpowiedz
avatar
11:28 22-09-2014 | IP Hash: 211o1
~mały

Lubiatowo-bajkaemoticonemoticon Aku naładowane, trabant już zimujeemoticonpozdrowienia dla Celiny, sołtysa i ...Filipkaemoticon
odpowiedz
avatar
09:25 12-08-2014 | IP Hash: 2u05j
~wizard

kiedys kamera byla ustawiona inaczej i bylo widac kawał plazy ale teraz widac samo wejscie i dwa betonowe bloki oraz kawał zlomu wiem bo widac na kameze i sam tam bylem plaza jest piękna nie to co w gdzyni czy w łebie emoticon
odpowiedz
avatar
13:44 29-07-2014 | IP Hash: mnuqo
~mili

Grzybowo to najpiękniejsze miejsce.Przyjeżdzam w to samo miejsce od 7 lat dwa razy w roku emoticon)
odpowiedz
avatar
09:49 06-07-2014 | IP Hash: 1cbi2q
~jaga

przyjeżdżałam z dziećmi,teraz przyjeżdżam z wnuczkami...dla nas to najpiękniejsze miejsce
odpowiedz
avatar
07:20 15-03-2014 | IP Hash: 2hdrr8hbs
~michał

Plaża w DĘBKACH jest najpiękniejsza.LUBIATOWO też ma swój urok.Dlaczego nie można dojechac drogą do plaży przez jednostkę wojskową.Władze gminny -DROGA JEST DLA WSZYSTKICH A NIE WYBRANYCHemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
08:33 12-08-2015 | IP Hash: 6q7938jt
~slonecznie

Też uwielbiam plażę w Dębkach byłam w lipcu, a teraz jadę do Lubiatowa.
avatar
07:13 15-03-2014 | IP Hash: 2hdrr8hbs
~michał

moje ulubione to są DĘBKI-byłem kilka razy w LUBIATOWIE rzeczywiście jest pięknie tylko plaża wąska brak piaseczku takiego jak w DĘBKACH.Dlaczego nie można dojechac drogą do byłej jednostki wojskowej?Droga jest dla wszystkich a nie WYBRANYCHemoticonemoticon! pogoniłbym władze gminy .......
odpowiedz
avatar
07:26 18-02-2014 | IP Hash: gd8c94
~Gaba

ale piękny widok z kamerki! emoticon zgadzam się z Wandą - morze czyste, plaża piękna i lasy dookoła! ja pierwszy wyjazd do Lubiatowa zaliczyłam mając lat 3 emoticon a było to... dawno temu emoticon
odpowiedz
avatar
16:39 20-09-2013 | IP Hash: 10gaeq85p
~wanda

Ja i moja rodzina spędzamy wakacje od 1995roku w Lubiatowie,Plaż jest czysta bo nasze morze jest czyste,poza tym do o koła lasy . emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
13:34 01-08-2013 | IP Hash: 13uat
~Beti34

emoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon
odpowiedz
avatar
13:36 31-07-2013 | IP Hash: 6324hca
~roxi

po kiego diabła to jak nie mozna sie polączyć
odpowiedz
avatar
08:51 24-07-2013 | IP Hash: 6dftdk
~Woj

fajnie tak sobie siedzieć nad morzem i badać ... falowanie ... tja
odpowiedz
avatar
14:48 11-01-2013 | IP Hash: odjhs9
~Wyszynski

a propos "~lubiatowo" (anonim?)
Na dyskoteki polecam Lebe lub Debki
Wyszynski, Kopalino
odpowiedz
avatar
14:45 11-01-2013 | IP Hash: odjhs9
~Wyszynski

apropos: ~SeT
gratuluje pieknej polszczyzny.
Wyszynski, Kopalino
Rzeczywiscie najpiekniejsza plaza w Polsce. Nawet zima.
Do czasu elektrowni atomowej emoticon
odpowiedz
avatar
14:02 04-10-2012 | IP Hash: 55ua9
~piotrk

jeżdżę tam co roku,choć mam okazje jechac za granice,jest to do tego stopnia moje miejsce ,że wrotce finalizuje zakup domu,co prawda nie w lubiatowie ale w kopalinie
odpowiedz
avatar
09:03 01-10-2015 | IP Hash: 38b3s
~miś

zazdrościć
avatar
08:09 04-10-2012 | IP Hash: eor306uhq
~elka2001

Najpiekniejsza plaza w Polsce. Cudny sosnowy las , dziewicze wydmy. Cisza. Aby w takim stanie przetrwala dla potomnych.
odpowiedz
avatar
19:52 17-09-2012 | IP Hash: 357dk1oe
~agniii

To moje magiczne miejsce.Jestem tu co rok,cisza,spokój,można wypocząć i nabrać sił na cały rok.Kocham to miejsceemoticon
odpowiedz
avatar
18:59 10-08-2012 | IP Hash: 838bu
~howlovely

Właśnie tutaj jestem, jest przepięknie, tylko pogoda mogłaby być lepsza. Można tu odpocząć i się zrelaksować. Kocham to miejsce <3
odpowiedz
avatar
11:27 29-07-2012 | IP Hash: gsk714jm
~skimgirl

W Lubiatowie są dyskoteki i nie tylko. Wiem co mówię bo sama dzisiaj stamtąd wróciłam .
odpowiedz
avatar
10:03 29-07-2012 | IP Hash: l726t4f
~jerzy1961

nie wiem czy tylko u mnie jest zdjęcie zamiast obrazu .... emoticonemoticon
odpowiedz
avatar
21:56 03-07-2012 | IP Hash: 1tkt2q9
~lubiatowo

zaczym jechaci nad morze do lubiatowa w tej gminie i na plarzy sie nic nie zmienia tam agroturystyka dla starców nawet niema ani jednej dyskoteki
odpowiedz
avatar
09:47 29-07-2012 | IP Hash: l726t4f
~jerzy1961

i dobrze, że nie ma dyskoteki .... ludzie uciekają od codziennego miejskiego hałasu by odpocząć , a tu są idealne warunki.
avatar
11:12 12-06-2012 | IP Hash: 727ir
~jaa

cudowne to morze!
odpowiedz