Przeprawy promowe
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 50%
prędkość wiatru: 11 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 88%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:39
zachód księżyca: 01:32
min. temperatura: 18 °C (64 °F)
Indeks UV: 7
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 2%
prędkość wiatru: 13 km/h
ciśnienie: 1020 hPa
wilgotność powietrza: 73%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:39
zachód księżyca: 01:32
min. temperatura: 18 °C (64 °F)
Indeks UV: 7
opady: 1.3 mm
zachmurzenie: 11%
prędkość wiatru: 23 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 67%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:39
zachód księżyca: 01:54
min. temperatura: 19 °C (67 °F)
Indeks UV: 7
opady: 11.4 mm
zachmurzenie: 32%
prędkość wiatru: 21 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 89%
widoczność: 9 km
zachód słońca: 21:39
zachód księżyca: 02:26
min. temperatura: 20 °C (68 °F)
Indeks UV: 7
Położenie na mapie
Komentarze
~bykol-Lbn
moim zdaniem lepsze obraz by się przydał,taka kamerka java i już git by było🙂
~Jam
"Kamera usytuowana w złym miejscu bo nie widać wjazdu na promy."
W 100% zgadzam się z tą opinią. Co do jakości to widziałem gorsze kamery...
~Tomek
Kamera usytuowana w złym miejscu bo nie widać wjazdu na promy.
~Kat ze Szczecina
Jak ja uwielbiam patrzec jak ludzia staja w korku zeby pol godziny plynac promem i poopalac sie na plazy. Świnoujscie jest fajnym miastem ale potrzebuje tunelu albo mostu zwodzonego...
Kamerka dziala i dobry obraz
~bogdan
bardzo prymitywne kamery(fotokamery?)
~Sebek96
jeszcze niema pespośredniego wjazdu na prom z warszowa
~Ania
lepsza jakość zdecydowanie tak
~piotrek
tam widok na Kasibór i lepsze jakosć się przyda
~Magda
i lepsza jakoś oraz wjazd na kasibór
~Sebek96
przyda sie jeszcze wiazd na prom kasibór
~Seba
sorry jest dobre
~Seba
tak jak jest pokazane na obrazku
~Seba
taka proźba kamera mogła by być odwrucona na drugą strone żeby było widać prom