Panorama miasta
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 0%
prędkość wiatru: 5 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 100%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:00
zachód księżyca: 01:32
min. temperatura: 20 °C (67 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 10%
prędkość wiatru: 14 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 54%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:00
zachód księżyca: 01:32
min. temperatura: 20 °C (67 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 2%
prędkość wiatru: 11 km/h
ciśnienie: 1021 hPa
wilgotność powietrza: 50%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:00
zachód księżyca: 01:58
min. temperatura: 19 °C (66 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 4%
prędkość wiatru: 13 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 49%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 21:00
zachód księżyca: 02:34
min. temperatura: 22 °C (71 °F)
Indeks UV: 8
Położenie na mapie
Komentarze
~Adaś
Dokładnie tak jest w przypadku większości kamer, a ludzie zamiast doceniać to tradycyjnie narzekają.
~Jaraczov
A nikt nie wpadł na to, że to może ktoś sobie prywatnie tak zamontował kamerkę przed oknem? Rzucacie błotem, ale może jest to prywatna kamera i właściciel po prostu nie ma możliwości ustawienia innego widoku. Z drugiej strony jeżeli tak jest to nie musi nawet czytać tych komentarzy.
~SilesiaTG
U nas dachy?
~asia
Szkoda,ze nikt z odpowiedzialnych za ulokowanie tej kamerki nie czyta tych komentarzy,moze zrozumialby o co w nich chodzi.TG ma tyle pieknych miejsc na ktore moglibysmy popatrzec.
~danio
Polska Live🔨
~gosc
gratuluje pomysłu umiejscowienia kamery,masakra.
~Ja
Dali byscie jakis inny widok, jest sie czym chwalic .Rynek jest dosc ladny ,a nie jakies dachy ☹️
~kk
wie ktoś może gdzie jaka jest dokładna lokalizacja 📸
~Sławko
Jakość dobra, ale co my tu mamy oglądać ❓️
~gab
Piękne to nasze miasto...cały rynek widac....bez sensu w takim miejscu kamera...
~karodomin
Dlaczego dachy !? kto to ustawiał ? ...
~SNUFFQ
Ciekawe ile kasy z miasta poszło na tą kamere?
~Waldy
dlaczego dachy?
~anna
nic nie widac
~ola
nie ciekawa ta kamera ,
~Kominiarz
Dokładnie piękne dachy widać :D
~Dekarz
Zgoda, piękne dachy 🙂
~heino
Same dachy ❗️❗️❗️❗️