W pobliżu
Promenada, taras widokowy Hit
Opis
Aktualny obraz z kamery dostępny na zewnętrznej stronie internetowej. Kliknij w miniaturkę, aby go zobaczyć. Kamera przypisana do kategorii Plaże, morza.
Czas lokalny
2019-08-18 13:13 CEST
Strona źródłowa
Encyklopedia
pl gb
Odświeżanie
Przekaz strumieniowy
Udostępnij
Facebook Twitter Blogger E-mail
Odsłony
239 404
Zgłaszający


Położenie na mapie
Pokaż na mapie
Współrzędne geograficzne
54°4'39" N 14°59'33" E

» Popraw lokalizację

Rezerwacja noclegów

Znajdź hotel, hostel, apartament lub inny atrakcyjny nocleg w wybranej lokalizacji:

Hotele

Data zameldowania

Data wymeldowania


Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
07:29 28-10-2016 | IP Hash: rji86
~Izabela

Trzęsacz jest miejscem , które pozostaje w pamięci na zawsze.Wrócę TU w przyszłym roku napewno emoticon
odpowiedz
avatar
09:48 18-08-2016 | IP Hash: 65b7
~Eta

Nie chodzi ile cegieł zostało na brzegu bo Duch pozostał Wielki
odpowiedz
avatar
10:02 16-08-2016 | IP Hash: 586uke
~marta

kiedy naprawicie?
odpowiedz
avatar
10:59 20-06-2014 | IP Hash: 4ta10is
~Ja

pogoda nie bardzo ,ale liczy się odpoczynek .emoticon
odpowiedz
avatar
10:29 03-05-2014 | IP Hash: 283p
~nana

TRUDNO TO NAZWAĆ RUINAMI. TEN KAWAŁEK MURU WYGLĄDA JAK POMNIK DOPIERO CO WYBUDOWANY. TEN POSTUMENT JAK POD POMNIKIEM. CZY NIE MOŻNA BYŁO INACZEJ ZAKONSERWOWAĆ RUIN A NIE SZTUCZNIE NADAWAĆ IM WYGLĄDU. PAMIĘTAM TEN TEREN SPRZED KILKUDZIESIĘCIU LAT (MOŻNA ZNALEŹĆ ZDJĘCIA W INTERNECIE), WTEDY ROBIŁ WRAŻENIE. TERAZ RUINY NIE MAJĄ NICZEGO Z NATURALNOŚCI
odpowiedz
avatar
11:48 24-01-2013 | IP Hash: 7naopcr
~Anna

Trzęsacz. Ruiny kościoła i platforma widokowa.
odpowiedz
avatar
17:30 15-09-2012 | IP Hash: fqmh7nc4
~reja

obojetnie jaka to plaza ,jezeli nad Baltykiem to i tak najpiekniejsza w Europieemoticon
odpowiedz
avatar
10:35 06-09-2012 | IP Hash: a109q
~ja

Według mnie jest to Trzęsacz a nie plaza w Pobierowie
odpowiedz