ul. 3 Maja
Pogoda
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 2%
prędkość wiatru: 5 km/h
ciśnienie: 1018 hPa
wilgotność powietrza: 84%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:58
zachód księżyca: 01:01
min. temperatura: 15 °C (59 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 8%
prędkość wiatru: 15 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 68%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:58
zachód księżyca: 01:01
min. temperatura: 15 °C (59 °F)
Indeks UV: 8
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 9%
prędkość wiatru: 10 km/h
ciśnienie: 1022 hPa
wilgotność powietrza: 64%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:58
zachód księżyca: 01:24
min. temperatura: 16 °C (61 °F)
Indeks UV: 7
opady: 0.0 mm
zachmurzenie: 2%
prędkość wiatru: 10 km/h
ciśnienie: 1019 hPa
wilgotność powietrza: 55%
widoczność: 10 km
zachód słońca: 20:58
zachód księżyca: 01:57
min. temperatura: 19 °C (67 °F)
Indeks UV: 8
Położenie na mapie
Komentarze
~Xyz
Kamera nie działa. Nie ma jak zobaczyć co się dzieje na placu.
~Andy
W tym roku to moje już trzecie wakacje w Supraślu. Kto lubi spokój, przyrodę - polecam
~nigdy wiecej
Miałam okazję kupić wyroby cukiernicze mrowisko,sękacz ze stoiska blond Pani ,która tak zachwalała swoje wyroby - nigdy więcej ❗️!
~tak mi przykro
Atmosfera fajna ale więcej wyrobów regionalnych ... miałem zamiar kupić sękacza .Na stoisku Pani poinformowała o składzie - proszek do pieczenia i dumny napis produkt polski... odradzam ❗️!
~Józek
A z czego powinien być wykonany sękacz , jajka i mąka i to wszystko ? * a co to jest proszek do pieczenia , czy cukier , czy mąka . Wszystko to produkty naturalne , tak samo jak drożdże spożywcze . Wg ciebie co proszek do pieczenia jest zrobiony metodą chemiczną jak polistyren ?
~Gisel
Ryneczek fajny.... szkoda ze typowa patelnia ❗️! Ostatnio kupiłam domowe sękacze -pyszne ❗️!
~Tadeusz
Od 21.02 trochę wody w rzece Supraśl upłynęło a kamera na ul. 3-maja dalej nie działa.
~Tadeusz
Kamera dalej nie działa!
~Tadeusz
Po co komu taka kamera, która nigdy nie działa
~Tadeusz
Jestem Pruszkowianinem ale bywam w Supraślu kilka razy w roku. Bardzo mi się tu podoba. Ale mam propozycję, aby ta kamera była obrotowa. Jest to centralna część miasta dlatego warto pokazać wszystko co się dzieje wokoło. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Supraśla.