2019-08-28 17:19:40

Przedłużony sezon na plażowanie

 

Na plażach nad polskim morzem z dnia na dzień robi się coraz bardziej pusto, co możemy zaobserwować za pośrednictwem kamer online. Widać już, że sezon dobiega końca. Znikają parawany i nadmorskie budki z jedzeniem i 1000 drobiazgów. Już niedługo pozostaną tylko spacerowicze, którzy nawet nie pomyślą, aby wskoczyć na chwilę do wody. Na to trzeba będzie poczekać do kolejnego lata.

Na szczęście w Europie są jeszcze miejsca, gdzie możemy podglądać to całe wakacyjne szaleństwo przynajmniej do końca września. Wystarczy zajrzeć nieco bardziej na południe do takich krajów jak Włochy, Grecja, Chorwacja, Cypr czy Hiszpania. Późną jesienią dobre warunki na wypoczynek przy plaży będą jeszcze m.in. na Wyspach Kanaryjskich oraz w Egipcie.

Sardinia webcam

 

We Włoszech warte uwagi są szczególnie wyspy Sardynia oraz Sycylia jak i równie piękne, ale znacznie mniejsze Capri, Ischia czy Lampedusa.

Na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego warto wziąć pod uwagę greckie wyspy Kreta oraz Rodos. Jeszcze bardziej na wschód znajduje się Cypr, w którym dobra pogoda utrzymuje się chyba najdłużej w Europie.

Na koniec pozostają Wyspy Kanaryjskie z bogatym zbiorem około 200 kamer. Większość strumieniowa z obrazem na żywo.

Gdy już do całej Europy dotrze zima, podglądacze spragnieni słońca mogą zajrzeć jeszcze w tropikalne regiony świata, gdzie wysoka temperatura utrzymuje się przez cały. 

Zobacz wszystkie kamery na mapie:

 

Kamery mapa

 

Komentarze
avatar
Anonimowe komentarze pojawią się po akceptacji moderatora. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć w kilka sekund. Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz Polityką Prywatności portalu WorldCam.
 
avatar
22:25 01-09-2019 | IP Hash: am1e8n5
~Doświadczony zgredzik

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...
odpowiedz
Wortal WorldCam.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Użytkowników zawarte pod kamerami, w postach na forum oraz jakichkolwiek innych miejscach wortalu. Zastrzegamy sobie prawo blokowania, usuwania oraz modyfikacji komentarzy zawierających treści niezgodne z polskim prawem lub uznane jako obraźliwe.